Oyunlar

American Truck Simulator

Bir Amerikan İmparatorluğu kamyonunun başlangıcı.
Çek geliştirici SCS yazılım sadakatle her yeni sürümü takip türün birkaç hayranları oluşturmak için kamyon simülatörü serisi ile yönetmiştir. Bu durumda Amerikan kamyon simülatörü adlı bir şirketin yeni unvanına sahibiz. Tabii ki, biz bu ilan edildi ilk kez 2013 yılında olduğunu düşünün ve sonunda E3 2015 bir orta vadeli sunum ile, üç yıl sonra bize elinde sona erdi eğer, geç çok dolaşımını söyleyebiliriz.

Sahip olduğumuz ilk temas, iki yıl önce SCS, spotlight’a oyundan birkaç resim verdiğinde, aynı zamanda 100’den fazla Amerika şehri olacağını açıkladı. Şimdi bunun zamanla yavaş yavaş gerçekleşeceğini biliyoruz, aynı zamanda şu an için ana ikiden sonra kamyon şirketleri için de Kenworth ve Peterbilt. Tabii ki şehirler tarafından büyük bir rol oynanır. Yani, kariyer başında sadece Kaliforniya ve Nevada arasında seçim yapmaya başlıyoruz. Zaten, ancak, kısa bir süre mevcut olacak geliştiriciler bilgi sızdırılmış ve Arizona, ve daha sonraki bir aşamada çeşitli mods şehirler ile uyum sağlamak istiyorum-Meksika gibi alanlar, Teksas, Oregon, Washington. Bizim için eponymous serisinin yeni yollarını neyin sakladığını daha ayrıntılı olarak görelim.Ve hikaye başlıyor
Euro Truck Simulator 2’yi oynayan herkes, kariyerinin başlangıcında genellikle profilinizin oluşturulmasıyla başladığını bilir. Cinsiyet, avatar, sizin gibi kamyon ve şirket logosu seçin. Amerikan kamyon simülatörü dayak parça sokak değil. Sonra, bilindiği gibi, ve ulaşım alanında usta istediğiniz şehri seçmek için beklenen ve böylece eylem başlar.
Sonra tabii ki bir kamyon taşıma seçeneği klavye ya da bir kombinasyon fare-klavye ya da harici wheelhouse ile mümkündür verilir. İlk kombinasyon, herkes için en iyi bilinen ve kullanımı kolaydır. O girer ve ortada fare o zaman daha fazla doğrulukla yapmak istediğiniz yönde dönüş dikkati çekiyor. Τιμονιέρας kullanımı iyi bilinen Yarış pazarının gerekli yansıtıcı seviyesi olmadan, sürüş en gerçekçi yoludur.

Motoru çalıştırın ve başlayın
Acemi kullanıcıların ilk tanışması, devam filmi için yararlı olacak çok fazla bilgi edineceğiniz klasik öğretici ile yapılır; her seferinde durup aramaya zorlanmadan. Öğretici atlama ve işe başlamak, yapmanız gereken ilk seçim size çok para verir bir başlangıç için kolay bir yol bulmaktır. Bulduktan ve seçtikten sonra, her zaman rota Danışmanı sağ alt görmek için yeteneği var.
Rota danışmanı sadece bir GPS olarak değil. Oradan (yolun her sürücü 3G bro ile bir posta kutusu olması gerekir çünkü) e-postalarınızı okumak yanı sıra yol yardımı arayacak eğer – ahşap knock-ihtiyacınız. Ayrıca, hız ve yakıt göstergeleri ve son olarak tarih ve saat vardır. Bütün bunlar, elbette, işinizi yönetebildiğiniz zaman değil, Sürücü iseniz geçerlidir. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.
Yolların Kralı
Oyunu oynamak için iki ana yolu vardır. Birincisi, bir serbest çalışan olarak oynamak, çeşitli işverenlerden iş almak ve buna göre ihtiyaç duydukları yakıtları ödeyerek verilen miktarlara ödenmektir. Bu başlangıç ve zamanla birikir en kolay yoludur, eğer seviyesini yükseltmek ve daha fazla kar ile yeni iş işverenler kilidini. Daha büyük yükleri daha kırılgan veya tehlikeli olarak aktarmanız gereken yer var.
Kazanmak ve yeterli para biriktirmiş olanlar ikinci oyun modu kilidini açabilir ve kendi iş var.Tabii ki, bankadan kredi almak için çok sabırsızsanız ve işinizi açmak için tekrar durum söz konusudur. Bu durumda kendi kamyon filonuzu satın alacaksınız ve sonra kişisel bulmanız gerekiyor. Bir ulaşım ağı ile kendi “imparatorluk” yapmaya başlayacaksınız. Bununla birlikte, sürücülerinizi, yakıtınızı ve kamyonların bakımını ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Her durumda, size çok yararlı sonra doğru şekilde rota Danışmanı kullanmanız gerekir, ve katılımı ikinci bir oyuncu ya da daha iyi size her hamlede ipuçları veren bir eş-sürücü var gibi.

Şerit kaldırım ve trafik
Simülasyon kategorisinde, yolların διαγγράμιση ve ne kadar ayrıntılı analizden geçmek mümkün değildir. SCS bu alanda öne çıkıyor, çünkü caddenin en küçük detayını işaret veya οριογραμμές olarak görme kabiliyetine sahibiz. Daha da gerçekçi olan eğriler ve ne kadar zamanbir yol, çünkü ilgili noktaların üzerinde hareket ederken aracın davranışından görünür.
Karşılaşacağınız beklenmedik olaylar ve bu seri kamyon Simülatörünün baharatı burada görünür. Eğer geçmek veya hareket karşılamak ve teslimat geciktirmek arabalar vardır. Yoldaki davranışlarının mükemmel bir şekilde normal olması mantıklıdır ve her an önünüzde hiçbir yerden πετάχτούν olabilir ve hatta sinyal vermeden dönebilirler ve genellikle rastgele ve doğal olmayan her şey günlük hayatımızda rastlanır.
Gerçek hayatta olduğu gibi, burada herhangi bir yanlış sollama için aldığınız çağrılar var, φωτινό kırmızı ışık, hız sınırlarını ve maaşınızdan ödeme yapmaya zorlayacak ve böylece üzücü bir son rotada sona erecek diğer nedenleri aşıyor. Biz, tabii ki, istisna ve kötü taşıma aracınızın neden olabilir hasar olamazdı. Bir dönüş büyük bir hızla alırsınız, ya da frenleri “bıçaklayabileceği” gerçeği, örneğin aracın akslarını yok eden ve gelen kutunuza bir e-posta onarımı getiren bazı nedenler vardır.

Yükseltmek
Eksik olabilecek ek bir anahtar unsur, kabin, akslar, şasi, motor ve kariyeriniz boyunca keşfedeceğiniz daha fazlası gibi birçok yerde kamyonun yükseltilmesidir. Bu şekilde, geliştiriciler bizi daha fazla ilgi çekmeyi başardılar ve her yükseltmeden sonra trenin davranışlarında sürekli değişiklikler görüyoruz.
Bu kategoride biz dahil ve karakter Yukarı seviyeye. Evet, görüyorsunuz, her parçanın sonunda, sahip olduğumuz para ve xp dışında kargoyu teslim ediyoruz. XP αναβαίνουμε seviyesi ile bize altı kategoriye ayrılır kendi beceri puan aralığı, verir. Bunlardan, daha kırılgan veya tehlikeli olan yarı açık çeşitli yüklerin ve bunların bir kombinasyonu olabilecek daha büyük değerli diğerlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Kalan kategoriler sizin için bir yatırımdır, çünkü daha uzun rotalar açma seçeneğiniz vardır veya haritada kendiniz aramadan veya bankadan kredi almak istiyorsanız yeni şirketlere. Bu becerileri kullanmaya başlamak için oyun saatlerce harcamak gerekir.
Oyun, üst düzey teknik alanı mükemmelleştirmek ve yenilik eksikliği aksine, sadece türün hayranları kütüphanesinde Amerikan kamyon simülatörü lider.

Ne kadar iyi görüyorsun?
Tek emin şey kamyon Simülasyon Oyunları ile uğraşıyorsanız oyun tasarımcıları tarafından oluşturulan kullanıcı arayüzü en zevk için %100 gözlemci olması gerekir olmasıdır. Bu, kamyonların ayrıntıları, yol çok iyi bir seviyede olduğu için, özellikle de görünümü maksimum ayarlara ayarladıysanız söz ediyoruz.
Bununla birlikte, renk ve seviyelerin değişmesiyle manzara, göller, ovalar, dağlar birbirleriyle karışır ve temsil gerçek gibi diğer detaylar olduğunu unutamayız. Geliştiriciler son derece gerçekçi ve bu şekilde farklı bir stil vermek çalışma.
İstasyonu değiştir
Değişiklikler neredeyse varolmadığı için burada fazla söylemek zorunda değiliz. Aracın doğal sesi çok iyi kalır, ancak radyolardan gelen müzik, hiçbir şeyi değiştirmeyen başka bir parçadır. Tabii ki o zaman var ya da PC’den kendi mp3 klasörü oluşturmak ve saatlerce seyahat ederken şarkıları dinlemek istiyorsanız başka bir istasyona yönlendirilebilir.

Elbette hepimiz severiz…Yunanlılar biz herhangi bir μικροτρακαρίσματα veya diğer araçların masum manevralar için diğer sürücüler ile diyalog olasılığı vardır istiyorum, ama ne yazık ki orada değil ve sen ve asla uygulanmadı. Dışarıda artık ve özellikle bizim için herhangi bir mod çıkarsa!

Yağ değişimi zamanı
Euro Truck Simulator 2 oynamıştır herkes aynı değilse oyunu bulabilirsiniz, o zaman Amerikan kamyon simülatörü neredeyse benzer. Arayüz ve yapı hemen hemen aynıdır ve eski bir versiyonun genişletilmesini satın almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Genel olarak düzinelerce saat (uzun yolları idare edebiliyorsanız) sunabilen bir oyunla uğraşıyoruz ve bir kamyon sürmekle ilgili çok şey öğreniyorsunuz.

SCS bu sefer yeni şeyler denemiyorum, yeniliklenmedi, çok şey, belirli izleyicileri ikna etmek için Amerikan topraklarında Euro Truck Simulator’u alıyor, teknik alanını geliştirdi ve oyunun birkaç yönünü mükemmelleştirdi. Demo satın almadan önce test için kullanılabilir iken fiyat, Steam 20 euro, çok az geliştiriciler uygulamaya devam dürüst hareket. Sonuç olarak, tüm bu özellikler ve makul bir fiyatla, Euro Truck Simulator sevenler iseniz, yeni sürüme yatırım yapmaya değer.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code