Oyunlar

Arma III

Gerçekten olduğu gibi savaş.
Başarılı dizi ArmA, geçen yıldan beri Yunan kamuoyunu, o sırada geliştiricilerin ikisini Tutukladığında Lesvos adasında bir Yunan askeri üssünde casusluk yapıyordu. Bohemia Interactive’in mükemmelliği aradığını ve kampların çalışma modunu kopyalamaya çalıştığını hazırladı.Önceki netice, ArmA 2, büyük bir etkiye sahipti, tüm bu casusluğa ihtiyaç duymadan, esas olarak DayZ modundan dolayı. Öte yandan, rekabet arttı ve kaçınılmaz olarak ARMA III, birinci şahıs Atıcıların, görev çağrısı ve savaş alanının diğer iki “efsanesinin” üstesinden gelmeye çalışıyor ve tamamen farklı bir savaşa uzanıyor. Böylece, sinematik efektler ve yanlış kahramanlar üzerinde duruluyor, ama savaşın gerçek boyutuna, her zaman aksiyon dolu değil.

Hayal edebileceğiniz şey bu değil
Eğer spawn ve çekim düşüş ArmA dünyasında ait olmayan klasik atıcı bekliyorsanız. ArmA III açık dünya taktik atıcı yani her takımın taktikleri büyük ölçüde dayanmaktadır. Ayrıca hem birinci hem de üçüncü kişidir. Anahtar, düşmanlıklar sırasında bile istediğiniz zaman girmek için yapılır. Savaşın geniş alanında (dolayısıyla açık dünya) hareketinizde herhangi bir kısıtlama yoktur ve genellikle sahip olmanız gereken tüm parçayı geçmek için…asinin sabır!
Arma III için bir kampanya yok. Çek geliştirme şirketi, üç ücretsiz DLC şeklinde yayınlamaya söz verdi. O zamana kadar, vitrinler, size rehberlik ve oyunun temellerini öğrenmek içindir misyonları bazı gibi kendinizi rahat yapabilirsiniz. Ne yazık ki, ancak, ikincil işlevlere odaklandıkları ve genellikle monoton oldukları için amaçlarını yerine getirmezler. Ayrıca, düşmanlarınız büyük mesafelerde bile inanılmaz ve gerçekçi olmayan işaretlere sahipse, yeni oyuncular için özellikle zordur! Ancak, bazı diğer kullanıcılar, senaryolar yaptık özel misyonları ile başa çıkabilirim.

Koordineli hassas saldırılar
Arma III için gerçekten savaş nasıl yapılır üzerinde duruluyor. Amacınız takımınızla birlikte çalışmaktır. Her asker oynamak için benzersiz bir role sahiptir ve düşmanlarınızı yenmek için, karşılıklı ve mükemmel işbirliği esastır. Böyle Rifleman veya nişancı olarak savaşın ilk satırı için sınıflar vardır, ama aynı zamanda örneğin keskin nişancı veya patlayıcı uzman gibi düşman hatlarının arkasında işletmeler için.Temelden hedefe aktarma esas olarak motorlu bir ulaşım aracı ile yapılır, bu nedenle sahip olan çeşitli araç ve silahları işlemek için nitelikli personele ihtiyaç duyar. İşte Pilot bir dizi ama genel olarak herkes sürece, tabii ki, onlarla aşina olmuştur, çoğu araç sürebilirsin. Bu nedenle, değerli bir çaba göstermek için yukarıdakilerin tümünü koordine etmek gereklidir. Koordinatörün rolü genellikle Takım Kaptanı ve her zaman tüm iş için son sözü vardır. Tabii ki herkes, ekibin ve liderin geri kalanını sesli sohbet yoluyla veya bir düğmeye dokunarak karakterinizi ilan eden kayıtlı sesli komut aracılığıyla yeterince bilgilendirmeye özen gösterir.

Eğer ilk satıra almak ve düşman mesafe nefes olduğunuzda yanınızda çevreyi kullanmak zorunda. Ne yazık ki adalar kapsama için birçok seçenek sağlamaz, ama tepeler ve rakipler “kurmak” vadiler bir yeri vardır. Bununla birlikte, orada bile, neden sıvı alanda ve sıvı alanda hareket edebileceğiniz bir sınırlama yoktur. Oksijen tankları ile ve mayınları etkisiz hale getirmek veya düşman kıyıya yaklaşmak için yüzmek Maskesi ve dalış ile birlikte verilir. Tabii ki, sadece bazı özel silahlar su ile vurulabilir, ancak çok nadiren sualtı çatışmasıdır. Sıvı elemana çekilirseniz, Dalgıç rolünü üstlenirsiniz, ancak bu özellikle yararlı değildir. Alternatif yollar Tabii ki, akıllı bir general kendini piyade ile sınırlamaz. Savaşçılar ve bombardıman uçakları, savaş gemileri ve füzeler, helikopterler, amfibi taşıma araçları, tarım arabaları, tanklar, tekneler ve denizaltılar bol seçenek sunar. Bunlardan bazılarının kullanımı biraz zor ama küçük bir uygulama ile noktayı elde edersiniz. Çoğu füzeler veya silahlarla donatılmıştır, ancak kullanımı çok hantaldır.

Ancak, düşman ve sabotaj şeklinde bir darbe neden olabilir. Doğru patlayıcı ile çeşitli stratejik noktaları yok edebilir. Örneğin, radarınızı engelleyen dalgalar yayan bir kule “almaya” davetlisiniz. Özünde, 21.yüzyılda patlayıcı dışında geliştirilen ve teknoloji olmuştur. Neden riske atıyorsun?.. insansız araçlar varken kendileri için? Onları kontrol altına almak ve keşif saldırıları, ya da güçlü πυροβολικές baskınlar için gönderebilirsiniz. Örneğin, roketleri taşıyan Greyhawk affedemez ve güvenli bir tabandan çalışırsınız.Ekipmanınız Envanteriniz aslında her zaman yanınızda olan sırt çantasıdır ve ilk yardım kutularına kadar paraşüt taşıyabilirsiniz! Doğal olmayan bir çok nesne taşımamak için özel bir yapılandırma var. Silahlardan bir ana silah, bir saç kurutma makinesi ve küçük bir roketatar kadar taşıyabilir. Eğer ekipman ek olarak bir yere kaydetmek gerekiyorsa yerleştirmek için bir araç bulmak gerekir.

Öte yandan daha sonra en yakın kasaba olan görmek için ayrıntılı Harita açmak için daha iyi kaybettiyseniz. Bu sayede bile mevcut görevleri ve diğer oyunculardan gelen önerileri görebilirsiniz. Genellikle yeterli aydınlatma olmadığı gece özellikle yararlıdır. Düşman hazırladı bilmiyorum çünkü bu savaş ne zaman ve özellikle karanlıkta durmuyor size garip gelmiyor, işler çok tehlikeli hale gelir. Neyse ki, her oyuncu gece görüş gözlüğü ile donatılmıştır ve bazen görünürlük olduğunda özellikle zordur iniş, pilotlar yardımcı bazı renkli ampuller ile.ARMA III silahlar çok değil ve FPS geri kalanında bulmak “bilinen” bir sürü eksik. Bununla birlikte, hava ve kara taşımacılığı için zorlaştıran çok sayıda rokete sahiptir. Keskin nişancı tüfekleri muazzam mesafelerle etkileyici ve ölümcül. Hayatın ve kolların hasarı gerçekliğe dokunur. Eğer bir hit almak ve hayatta kalmak için yönetmek eğer kanamadan ölmek için büyük şans var. Böyle bir durumda zaman sınırlıdır ve iyileşmek için bir ilk yardım kiti bulmalıyız. Aksi takdirde αργοπεθαίνετε olacak ve bir kez ölüme olsun iki seçenek var. Sizi hızlı bir şekilde bulamadık! daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Bununla birlikte, özellikle çok oyunculu bir çok sağlık görevlisi var, bu yüzden respawn tek yönlü bir cadde.

Bir mikrofona ihtiyacın var ve…takım arkadaşlarınızla pazarlık yapmak için iyi bir ruh hali!
Askerin ele alınması alanında bir şey kesin. Başlangıçta kan basıncınızı artıracaktır! Oynatıcıyı, sürünene kadar çömelerek ve fıçıları aynı anda kafa karıştırıcı hale getirene kadar alabilen birçok stand ve bazıları tamamen işe yaramaz. Orada büyük bir sorun ve oyuncu, bir yetişkin adam sonra engellerin sollama, o bir duvarın üzerinden geçemez! V düğmesinin bu işi yapması gerekiyor, genellikle hata yaratıyor ve bunun yerine içinde olmak için sonunda duvara atlıyor! Öte yandan, eylemler menüsü Boşluk Çubuğu ile açılır ve fare tekerleği eylemleri değiştirme rolünü üstlenir. Bu menü, makinenin silinmesi, silahlar için bir ceset aramak ve Envanterinizi açmak gibi birçok fırsatın merkezidir.
Savaş Yunan topraklarında!
Şimdiye kadar arma III çok oyunculu iki harita bulmak. Ancak, her haritanın ayrıntılı görüntüleme ile ayrı bir ada olduğunu düşünüyorsanız memnun olmalıdır. Bu iki harita, Altis (Lemnos) ve Yunanistan’da bulunan koleksiyon (Agios Efstratios), böylece kendi topraklarında mücadele ediyoruz!

Çok oyunculu kesinlikle oyunun en ilginç modu. Bireysel modları bir sürü içerir ve oyunculardan çeşitli mods gelişimini destekler. ArmA III üst modları amacı adanın tek tek tüm yerleşim fethetmek için Ada yakalama, ama eylem başlatmak için yavaştır. Aslında, mods olmadan nadiren bir sunucu bulacaksınız. Bunlardan başlangıçta öne çıkıyor,” Invade & ek CO-OP ” bir grup oyuncu ve botlardan başka bir tane var ve botlar affetmediğinden mükemmel işbirliği gerektiren bazı görevleriniz var!
Favori modu amacı sadece gruplar oluşturarak veya kendi başına ya hayatta kalmak için “çorak” vardır. Ancak, bir sunucuya girerseniz ve bir polis memurunun rolünü üstlenirseniz ve ilgili bir mod varsa şaşırmayın! Ancak tüm bunlar yeni oyuncuyu şaşırtacak ve yalnızca hakim olduğunuzda çok oyunculu oyundan keyif alacaksınız. Oyun modları ve mods, insanları 10’u aşmamak için alabilecekleri ve er ya da geç sıkılacağım. Burada, savaş alanına gelene kadar görevlerinizi tamamlamak için yeterli zaman ayırmanız gerektiğini ve savaşmaya başlayana kadar, iki lερονήσων vadilerinde uzun süre Seyahat etmeniz gerektiğini unutmamalıyız! Arma III’ün lansmanı, kitleye uygun olmayacaktı. Hızlı bir şekilde doldurulan az sayıda sunucu, özellikle oyunun birkaç hafta önce serbest bırakıldığını düşünürsek sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Yüksek trafiğin yanı sıra, bir haritanın yüklenmesi sırasında yeterli sabrınız olması gerekir. Bunun nedeni, her oyun sunucusu istemciye (PC) sahip olduğunuz görevinize indirir ve bazen bunu sopa için indirirsiniz.
Bana Yunan yazını hatırlatıyor…
Çok oyunculu iki adaların temsili gerçekten harika. Tepeler bazen ayağın bereketli tarım arazileri ile gür ve bazen yılanları gizleyen çalılar ile μεραμένοι. Yollar, asfaltsız yollar veya ασφαλτωμένοι, yol işaretleri yardımıyla süslenmiş ve adaların yerleşimlerinin çoğunu geçmektedir. Burada Bohemia Interactive’in adaların her santimini yeniden yaratmak için önemli bir çaba gösterdiğine dikkat edilmelidir. Deniz yatağına büyük önem verildi, bu nedenle kristal berraklığında sular ve sualtı faunası harika. İyileştirme için başka bir alan binaların iç konfigürasyonudur. Savaş patlak verdiğinde neredeyse hepsi tamamen boş, bavulunuzdaki tüm mobilyaları çıkarıyoruz! Aracın dış tasarımı detaylandırılmıştır, ancak bazılarının, özellikle de arazinin sürüşü, sahip olduğunuz zayıf görsel açının birinci şahıs nedeni ile zordur. Gölgeler ve ağaçlar muhteşem ve sadece makul ve sadece yüksek grafik ayarlarında. Genel olarak arma III grafikleri ılımlı ayarlarda tatmin edici değildir ve ufuktaki nesneler ılımlı bir kaliteye sahiptir. Bu nedenle, önerilen şartlara bile saygı duymayanlar hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Buna ek olarak, bir sürü böcek ve yoğun kırpma vardır ve bu nedenle kendinizi bir kaya içinde bulma veya bir duvara nüfuz etme olasılığı vardır. Son olarak, göz önünde bulundurmanız gerekir ve doldurulmuş sunuculardaki karelerde fark edilen düşüş.

Ağustosböceği sesi hakim ve bir aracın gürültüsünü kapsamadığınız zaman çok oyunculu iki adacık. Diğer tarafta ise… bacaklar daha sonra askerin nefes nefese daha fazla ve daha yoğun hale duyacaksınız daha yorgun! Grubunuzun diğer üyeleri kusursuz sesli sohbet ile doğrudan sizinle iletişim kurabilir, böylece zamanlamanız ve stratejik saldırılarınız mümkündür. Takım Kaptanı size tam olarak ne yapmanız gerektiğini açıklayacaktır, yardıma ihtiyaçları vardır ve onu dinlemezseniz takımın geri kalanında risk altına gireceksiniz. Kuşkusuz hepsi dostça ve koordine etmeye istekli görünüyorlar. Buna ek olarak, ses yararlıdır ve düşman adımları veya bazı düşman aracın gürültü duymak. Menünün müzik kusursuz ve ayak üzerinde tutar ama uzunluğu sadece birkaç dakika. Diğer noktalardan bazıları ama ses iyileştirme için oda var. Örneğin, ateş alırken. mermiler, yanınızdan geçen ve yere çöken bir bb tabancasından geliyor. Bazı ses efektleri, özellikle çevresel sesler, biz sadece böyle ağustosböceği veya karakterin nefes nefese gibi, sürekli tekrar fark ettim. Bu küçük ayrıntılar gerçekçilikten ve bazen yorucu değildir.

Alternatif olarak, bir şehir, yer veya adresin yakınında arama yapın İlk kez FPS’DE pek çok olasılık görüyoruz. Çatışmayı doğru ulaşım, uygun anlayış, savaş ve her grubun geri dönüşünü gerektiren bütün bir işe dönüştürür. Ancak bu sadece bu türün hayranlarını tatmin etmek için hizmet eder. Ses ve grafik bazı sorunlar vardır ve onları zevk için maksimum ayarları olması gerekir. Genellikle, başlangıçta oyuncunun yanı sıra ARMA 3 modu ile ilgili birçok soru ile kalacak, ancak yeterli uygulama ve yeterli kazma ile, fikir alırsınız. Kampanyanın Başlığı yeni başlayanlara daha samimi hale getirip getirmeyeceğini görmek için bekleyin.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code