Oyunlar

Astebreed

Canın cehenneme!
Hepiniz kesinlikle yüksek irtifa dağlarında yetişen ve Avusturya ve İsviçre Ulusal sembolü olarak kabul edilir güzel Çiçek Edelweiss duymuş. Bu yıldan itibaren, adını duyduğunuzda, zihniniz 2005 yılından bu yana alanda faaliyet gösteren kendi adını taşıyan Japon indie şirketini çivilemeye gidiyor. Batı dünyasında, Edelweiss varlığını bir ay, iki olağanüstü kreasyonlar bir fark ile 2012 yılında hissetti yaptı.
İlk eter buhar Remaster etkileyici silah bir dizi sayısız yabancı gemi yok etmek için çağırır aksiyon dolu onları üç boyutlu ateş denir. İkincisi, peri Bloom frezya, beat ’em up türü için “tehlikeli bir şekilde eğilen” bir Platform, uçan falls punch’un önde gelen hanımı ve hareket eden her şey olarak!

Yukarıdaki oyunlardan ikisini de sona erdirdikten sonra, astebreed’in gelmesiyle heyecanlandım, müthiş yüksek çözünürlüklü grafikler ve müthiş bir hız ile onları vurdum ve bu yüzden onunla başa çıkmak için acele ettim. Edelweiss’in bir başlıktan diğerine hızla geliştiğini, görsel tarafla ilgili olarak mükemmellik çizgisine dokunarak ve oyundaki iyileştirme için bol miktarda yer bıraktığını fark etmek için fazla zamana ihtiyacım yoktu.
Dünya Savaşı
İlk ve sonumuz başlatmayı düşündüğümüzde ekranda hareket eden her şeyi havaya uçurmak olduğunu söyleyecektir. Astebreed şaşırtıcı amansız uzay savaşları için tutkumuzu yedekledi güzel bir senaryodur. Oyundaki “kötülük”, tüm gezegenleri düzleştirmek için güçlü makinelere dayanan bir uzaylılar yarışı olan Filune şeklindedir. Filune dünyaya baktı ve istila etmek ve hepsini yapmak için verimli bir zemin düşündü… yerimizi gezegenimizin mavisine çöpe attı. Dünya halkları, Filune’nin silahlarının kendi silahlarının en güçlüsü olduğunu çabucak fark ettiler, bu nedenle ırk kayıp bir sebepti. Dünya’nın eşsiz umut Lucis sistemi adlı deneysel bir silah sistemi oldu. İkincisi, aşağıdaki özelliklere sahip büyük bir robot mecha şeklinde bir dövüş platformudur: robotlar içinde dünyalılar iki yetenekli genç kızın, Fiona ve Esto’nun bilincini aktarmayı başardılar.
İnsanlık tamamen devrimci yeni silah dahil etmek önce, iki kardeş babası savaşta ölür ve aynı zamanda iki biri, Esto, kaybolur. Genç Roy Beckett, Filune için nefret dolu bir savaşçıdır, çünkü onlar yüzünden babasını kaybetti. Lot, lucis sistemini içeren ilk mecha’yı pilot etmek için ona düştü ve xbreed, ikinci kız kardeşi Fiona ile birlikte çağırdı. İkisi işgalcilerin gemilerini ezmek ve yol boyunca Esto’yu kurtarmak istiyor.
Astebreed hikayesi oyun ve Roy ve Fiona arasındaki konuşmaları mükemmel entegre interaktif cutscenes ile seviyesinden seviyeye açılmaktadır. Etkileşimleri çok eğlencelidir, çünkü küçük olan pilotun hemen hemen her şeyinde rehberlik etmeye çalışır ve τσινάει birkaç komik diyalogla sonuçlanır.
Mermi Cehennem
Astebreed, avatarınızın güçlü berrak sistemle donatılmış büyük bir mecha olduğu sert çekirdekli bir ateştir. Eğer mücadele hangi parça içinde birçok kez dikey yatay kaydırma, hatta klasik Uzay Harrier standartlarına bir on-rail shooter tam üç boyutlu şeklinde görüş açısı değişiklikleri göreceksiniz. Rotasyon açısı, düşmanların ateşine dönüşmeden önce görsel alanda otomatik olarak uyarlanması gereken algınızı ve reflekslerinizi test eder.

Galaksideki nihai silah sisteminden bahsettiğimizden beri, berrak sistem, yabancı orduların üstesinden gelmek için mech operatörüne birçok çeşit saldırı sunmak zorunda kaldı. Astebreed muhtemelen onları çok çeşitli saldırılar bulunan tek ateştir. Genel olarak, bir değil, iki değil, dört farklı saldırıyla karşılaşıyoruz, bu da en az iki ayrı moda bölünüyor.
Lucis Shot ben yabancı filoları ortadan kaldırmak için kullanmak için bıkmak asla böylece onları vurmaya tüm arkadaşlar favori saldırı, klasik lazer ateştir. Ya yatay veya dikey olarak hareket eden mecha, dalgalar halinde geldiğinde yangın dağılım kullanarak küçük uzaylıların eğlencesi için kestim ve davalarda toplanmış kazık… τροφανταν uzaylı ve patronlar. Lucis atışının pufları o kadar çoktur ve hızlıdır ki bu da düşmanın ateşini tespit etmeyi zorlaştırır, ancak yayılan kargaşa buna değmez. Ana menüde görünen Galeri seçeneğinde, Astebreed’in yaratılması etrafında bol miktarda “hazineler” kazdım. Beklenen lezzetli veriler, oyundaki tüm ανδραγαθημάτων karakterlerinin kaydedilmesinden ve oyunun yetenekli geliştiricileri tarafından tasarlanan arka plan karakter dünyalarına ve sanat eserlerine kadar değişiyordu.

Lucis atışının iki varyasyonunun anahtarlarını basılı tutarak, mecha en yakın düşmana “kilitlenir”. Geminin önünde bulunan hedefe perçinlenmiş agrega kazık süre aralığında olan düşman dairenin dağılma yangın. Benim için en etkili saldırı, Güçlü sistem EX ile yangın agregasının kilit açma kombinasyonudur. Onları eski haline getirin!
Makine, mecha’nın enerji çubuğunun altına gördüğünüz sarı çubuk sonuna ulaştığında devreye girer. Eski standart saldırı en az etkileyici, mecha olarak sadece yanında bulunduğu büyük bir kılıç döküm. Ekran çekim ve düşman tarafından “kalınlaşmış” olduğunda ekran hızla artar. Normal EX saldırı ile birkaç saniye, çekim ve x-ışınları için yenilmez hale robot etrafında koruyucu kalkan bir tür oluşturulur.
İlginç olan dash EX saldırısının robotu bir ateş topu gibi işaret ettiği noktaya ittiğini, yolunda karşılaştığı tereyağı gibi kestiğini buldum.

Ancak hiçbiri, esas olarak engebeli patronlarda kullandığım vahşi eski saldırı ile karşılaştırılamaz. Bir hedefe Lucis atış ile kilitleme ve eski basarak, mecha üzerinde öfke ile düşer ve katliam sürer saniye içinde yenilmez olmak, onu bulur dilimleri kesmek başlar. Buzdağının üstünde bir termometre cıva gibi aşağı gitmek için bir patron isabet noktaları binlerce bar görmek için büyük bir zevk! Manga tarzı oyunların ve filmlerin hepsinde mechlerin kültürü ile iç içe geçmiş olan vazgeçilmez Pala. İnanılmaz kolaylıkla mecha dismembers kılıcı zavallı uzaylılar ölümcül üçlü açılan yürüten, yörüngede bulunacaktır. Kılıcının avantajı, sadece metalleri değil, aynı zamanda düşmanları açığa çıkaracak olan lazer hariç tüm çekimleri de parçalamasıdır. Astebreed’in vurgulanması, bir ζόρικου spheroidal patronun tarafında bir sülük gibi sıkıştığım sahneyi, onu vidalar haline gelene kadar bıçakla öfkelendiriyor!

Ateş ve unut
Gamepad’deki dört düğme, mecha işleme saldırılarına karşılık gelir ve giderek daha zorlu hale gelir. Astebreed, lucis atışının ve bıçağın aynı anda kullanılmasına izin verir ve saplamaların hasarını en üst düzeye çıkarır, ancak bunu sorunsuz bir şekilde yapmak için gamepad’in olması gerekir… bir yerde sıkışmış, ya da bir klavye ile oynamak için. Mekanın eşsiz hızı ve kontrol komutlarına anında tepki, robotun size kalıcı bir zevk vermesini sağlar. Roy – Fiona ve misyonun tamamlanması konuşlandırılmış arasında, Filune tüm savaş makineleri, on binlerce uzay.
Puflara ek olarak, sürekli ateş ediyorlar, Filune’nin çoğunluğu ekrandan geçiyor ve çekim yıldızları gibi bir flaş bırakıyor. Aslında bu kesinlikle görsel açıdan etkileyici, ama bana böyle çok fazla gol kaçış çünkü beni kızdırdı! Astebreed’deki mecha için επικινδυνότερες anları, küçük olanlar tarafından desteklenen patronlar ve diğer büyük yabancı gemilerdir. Bu delilik ve kedi beceri gerektirir köşelerinde gizlice ararlı uzay kirişler ateş ederken, ekranın üçte birini kucaklayan bir uzay şişkinliği önlemek için çalışmaktır.
“Paket” Astebreed, shoot ‘ em up türünün hayranından istediğiniz her şeyi içerse de, ona “başyapıt”atamasını sağlayacak önemli bir avantajdan yoksundur. İğrenç derecede küçük olan süreye atıfta bulunuyorum. Elbette, tüm klasik çekimlerin sayısız seviyem olduğunu, ancak sınırlı olduğunu söyleyeceksiniz, bu yüzden Astebreed’in altı bölümü yeterli görünüyor. Biz sikke-ops sarstı Aziz ateş ‘ em up aksine, astebreed zorluk seviyesi hafif eğlenceli. Kolay zorluk seviyesi o kadar yarım saat içinde sona erebilir… işte bu. Normalin aksine, ilk birkaç bölümde biraz daha zor olacak ve son patronda çok fazla zaman yiyeceksiniz, ancak yine de, playthrough 2-3 saatin üstesinden gelmeyecek. Finale kadar sunan harika sürümden sonra, maalesef tekrar oynamak için hiçbir neden yoktur. Normalden sonra “kilidini açan” zor bir zorluk var, ancak aynı parçaları oynamanın sebebini görmüyorum. Zaten programcı ve seviyeler içinde kontrol noktaları bir hata olarak aldım. Eski bir okul deneyiminde ateş ettikten sonra, Edelweiss beyefendileri neden oyuncunun başından itibaren her şeyi oynatmasına, toplam süreyi arttırmasına ve becerilerini geliştirmesine neden olmasına izin vermiyorsunuz?

Yüksek çözünürlüklü ateş ‘em up? Kontrol edin!
Astebreed’in yaratıcıları, maalesef tekrarlanabilirliği ve süresini unutarak, üretimdeki çabalarının tüm ağırlığını attı. Mecha modelleri ve gözlerinizin önünde parade edecek çok çeşitli tekneler o kadar güzel ki, animasyonu ve şekilleri izlemek için yavaş hareket seçeneği bulunmamasını isteyeceksiniz. Her şey, iki boyutlu veya üç boyutlu görsel açıda eylemi izlerseniz, oyunun her dakikasında tam yüksek tanımlı olarak tasvir edilir, bu yüzden bu türe alışmadığımız gerçek bir göz şekeridir. Ayrıca, güzel ve mükemmel manga tarzında statik görüntüleri σκιτσαρισμένες ile cutscenes.

Grubun sesi, özellikle kendi dillerinde Japonca konuşan kahramanlar arasındaki konuşmaları dinlediğinizde eğlenceli bir şekilde sunar. Ryo’nun kızgın çığlıklarıyla çok kahkaha attım, ki bu da kalıcı olarak a yayar… kızdı ve bir kız öğrenci anlamına gelen fiona’nın çocuk sesi. Soundtrack, ses efektlerinde harika bir iş çıkardığı eylemin gerektirdiği durumlarda gerekli ayrıntılarla standart bir enstrümantal müziktir. Patlamalar, kirişler ve robotlar yanında sürekli whizzing mermiler onları ateş duyabiliyorum en hoş rumble oluşturarak, gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir.

Hayatının çekimi!
Astebreed ve Eski Okul oyun güzelliği shoot ‘em up türünde deneyime sahip olanlar için terk etmeyecek. Çoğu modern video oyununun aksine, daha çok interaktif filmlere benziyor, Astebreed, ilkinden ikinciye ve onunla uğraşmanın tüm zamanı boyunca πωρανει’da pompalayan dijital bir adrenalin atışına benziyor. Ne yazık ki, bu süre o kadar küçük ki tam bir yemek için yeterli değildir ve 15 euro fiyatını haklı çıkarmaz. Yoğun ama kısa ömürlü bir dijital duygu arıyorsanız, Astebreed sizi tatmin edecek, şimdi daha derinliğe sahip bir video oyunu istiyorsanız, koleksiyonunuzda bir yer yakalamayacaksınız.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code