DUNYA'DAN HABERLER

Balıkçı Florida iskelesinden Köpek Balığı Tuttu

lorida’daki bir balıkçı, 11 metrelik bir balina avcısını Palm Beach’teki bir iskeleden aşağı doğru kıvırdıktan sonra herkes kadar şaşırdı.

Palm Beach Post’a göre Andrew Dereniuk 31 Temmuz’da Juno Beach İskelesi’nde balık avlıyordu .

TEXAS SAHASINDAKİ MASSIVE 12-FOOT TIGER SHARK

“Sonunda gördük ki sahile ulaşmamız 45 dakika sürdü,” bir testere [balık] ”dedi.

Ayrıca, marangoz köpek balıkları olarak da bilinen keresteler, son beş yılda daha da nadir görülmüştür. Bunlardan beşi, her türden Pristidae’nin , Uluslararası Doğayı Koruma Birliği tarafından tehlike altında veya eleştirel olarak tehlikeye atılmış olarak listelenmiştir .

CBS 12’nin bildirdiğine göre , Dereniuk, nesli tükenmekte olan bir türde canlandırdığını fark ettikten sonra, kancayı çıkarmaya ve denize geri bırakmaya başladı .

Nesli tükenmekte olan bir türde canlandırdığını fark ettikten sonra, balıkları güvenle suya geri verdi. (Facebook / Andrew Dereniuk)

TIGER SHARK DEVAMI TUNA FISHERMAN’S HATTI, ‘SADECE BAŞ, OCA VE KUVVETİ İZLE’

Dereniuk ayrıca Florida Balıkları ve Yaban Hayatı Koruma Komisyonu’na da yakalandığını açıkladı.

“Hayatında bir ömür boyu bir balık yakalarsın” diye Facebook’a dikkat çekti . “Dün benim günümdü …. Bu şey beni yukarı ve iskeleden aşağı götürdü, ve yakın zamanda beni bekletti.”

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code