Oyunlar

Battle Brothers

Anlamsız ve acımasız bir dünyada yeni bir hayat yaşayın.
Bu günlerde, oyuncunun bir sonraki adımları hakkında belirsizlik duygularına neden olan bir başlık, özellikle de onu kontrol eden takımın değerli bir üyesini kaybetme riski olduğunda nadir görülür. Kayıp fikri, bir karakterle başlamak, geliştirmek, donatmak, ona bakmak ve aniden bir görevde öldürülmesi yaygın olan ilk XCOM’UMUZ. Belirsizlik ve anksiyete bu özel duygular yeni bir indie RPG, savaş Kardeşler neden çalışıyor.
Battle Brothers, Alman şirketin gelişimi Overhype Studios’un ilk sürümüdür. 2014’te açıklandı, daha sonra Steam Greenlight ve 2015’te başlatılan erken erişim tarafından geçti. Çok sayıda değişiklik ve birkaç yeni eklemeden sonra, savaş Kardeşler serbest bırakıldı ve bizi şiddet dünyasına tanıttı.

Savaş Kardeşler fantezi unsurları ile bir dünyada yerleştirilir, ancak bunların kullanımı ile abartmak olmadan. Undead, orc ve goblin gibi kendisine saygı duyan herhangi bir RPG’YE sahip klasik ırklar var, ancak burada Elfler ve sihirbazlar görmeyeceksiniz. Dünya, bazen diğer yaratıklar tarafından yapılan küçük ve büyük müdahalelere rağmen, esas olarak insanlara aittir. Bu dünyada, bir μισθοφορικής grubunun basit bir askeri olarak başlayacaksınız. Bir suçlunun ve ekibinin avlanmasıyla ilgili en son sözleşme, felaketle sona eriyor ve neredeyse tüm yoldaşlarının suçluların elinde ölmesi gerekiyor. Sadece siz ve birkaç kişi hayatta kalacak ve suçluları takip edip etmeyeceğinizi seçtikten sonra arsa yapılandırmak için ellerinize giriyor.

Başka bir deyişle, ana görevler ile bazı tarih var. Sen, Game of Thrones’ı kıskandığım vahşi ve acımasız bir dünyada küçük bir μισθοφορικής grubunun liderisin. Genellikle hırsızlar, askerler, orklar ve Goblinler kan dökmek için istenir şehir ve oyunun hizipler tarafından sunulan görevler aracılığıyla zenginlikleri ve zafer için kendi yolunu bölmek olacaktır. Paralı askerler gibi, idealler ve din için değil, sadece daha fazla ödeme yapanlar için savaşıyor. Yol boyunca bir ailenin dikkatini güç ve zenginliklerle yakalamayı başarırsanız, sizin için o kadar iyi olur.
Mount & Blade serisi ile Xcom’un bir haçı gibi savaş kardeşlerini düşünün. Dünya sürece uzun araba gezileri sürecek yeterli malzeme var gibi, oyunun başından itibaren keşfetmek için açıktır. Yolda, görevler başlatmak ekipman satın almak ve yeni paralı askerler kiralamak için şehirler, kaleler ve köyler, karşılaşacak. Bu güvenli alanlara ek olarak, ekstra yağma için saldırabileceğiniz haydutlar veya yaratıklar kampları bulacaksınız. Buna ek olarak, bir lider μισθοφορικής grubu olarak, bunun paralı askerler için sempati geliştirmek için iyi bir fikir olmadığını bilmelisiniz. Xcom’da olduğu gibi, ekibinizden geçmek için çok fazla karakter göreceğiniz ve bir paralı askerin ölümünün kalıcı olduğu ve başkalarının moralini etkilediği muhtemeldir.
Bir gibi dolaşın …bir seferde bir avuç sikke için bir emekli.
İşe alımlarınızın kan parasını harcamak zorunda kalmamak için savaş sistemini uygulamanız gerekir. Her paralı, ekipmana ve atadığınız becerilere bağlı olarak farklı becerilere sahiptir; bunlardan birkaçı en iyi sonuçlar için bir araya getirilir. Ekipman ve yetenekleri farklı kombinasyonlar oyun büyük özgürlük sağlar ve deney için çok fazla zaman bırakın. Bununla birlikte anahtar, ekibinizin moraline sahip olmaktır. Adamlarınız ödenmezse ve yeterli malzeme yoksa, ben çöl olur.

Ne yazık ki, onlar gibi deneyin, savaş Kardeşler tekrarlayan savaşlar ve görevler kaçmak için yönetir asla. Ekipman için daha fazla para elde etmek veya en iyi paralı askerleri kiralamak için birkaç yeni istila olabilir, ancak tarif her zaman aynı kalır ve sonunda oyun içeriğine kalma iradesini ortadan kaldırır. Son patron veya arayışı şeklinde oyuna neredeyse hiç sonu yoktur, sen seçeneği var …istediğiniz zaman emekli olun, takımınızda her zaman farklı bir son verin. Bu nedenle, her oyunun süresini kendi gücünüze göre özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Push-pull tasarım
Savaş estetik, kendisi ile çatışma içindedir. Optik, özellikle ayrıntılar ve animasyonlar alanında büyük eksiklikleri gösterir. Karakterler, yüzün ve zırhın tek belirgin özellikleriyle satranç parçaları olarak temsil edilir. Bir karakter üzerinde bir saldırı piyon tarafından temsil edilir … o alır ya da hasara neden olduğunda sarsılır, beceri eşlik özel efektler zayıf ve çeşitli olmadan iken. Travmalar ve yaralar gibi bazı ayrıntılar hoş bir ektir, ancak oyunun görsel olarak çok daha iyi olduğu gerçeğini kurtarmayın.

Öte yandan, film müziği harika. Rakibin türü veya savaştığınız alan gibi herhangi bir vesileyle mükemmel uyum sağlayan birçok Ortaçağ melodisi vardır. Kılıç, eksen veya ακόντιων darbeleri için özel efektler, her bir silah türü için benzersizdir; yaralı ve saldırgan çığlıkları sizi savaşın iklimine iyi sokacaktır. Tek olumsuz, ses oyunculuk eksikliğinin yanı sıra Battle Brothers, bu alandaki Baldur kapısının standartlarını takip ediyor..

Özetlemek gerekirse, savaş Kardeşler gerçekçi bir tutum ile iyi yapılmış bir RPG. Mükemmel oyun ve epik oranlarda bir soundtrack olmasına rağmen, oluşum Detay ve tekrarlayan savaşlar olmadan, basit tuzağına düşer. Bununla birlikte, xcom ve Mount & Blade elemanlarını bir araya getiren ve sizi uzun süre kancalı tutacak şekilde bağımlılık yaratan bir şey var. 27,99€ fiyat biraz görünüyor olabilir …ezici, ancak yukarıdakilerle ödüllendirileceksiniz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code