Oyunlar

Battlerite

Nihai alternatif MOBA.
O oyun dünyasında rekabet affetmez. Her yeni geliştiricinin “dövmek” için davet edildiği her türlü tanışma titansında, belirsizlikte kalmamak için. Birçok bültenler, aylarca veya kronik çabaların wastepaper sepetinde olduğu gibi atılmasına neden olan belirsizlikten kurtulamazlar. Bkz., örneğin, LawBreakers ve Battleborn, fenomen Overwatch ve küçük playerbases gösterilerine karşı koyamayan, serbest bırakılmadan önceki herhangi bir heyecandan daha fazla. Bunun ters örneği Smite, MOBA’DA taze bir alternatif getirmek bugüne kadar iyi duruyor. Bu hatta birkaç örnek hakkında ne öğrenebiliriz? Taze bir şey getirdiğinizde, bunun için daha fazla ödüllendirileceksiniz.

Battlerite, devler tarafından yenilmediği ve belirsizlikte bıraktığı her iddiaya sahip, şimdiye kadar çok sayıda yeni unsur ve türe farklı bir yaklaşım getirmeyi başaran ücretsiz bir oyun MOBA’DIR. 8 Kasım 2017 tarihinde yayımlanan ve Stunlock Studios tarafından geliştirilmiştir.
battlerite 1 μεχάστε ne biliyorsun
Bu farklılıklara rağmen en geleneksel MOBA, aynı kalan temel bir ana gövdeye sahiptir. Onlar, düşman üssüne almak öğeleri φαρμάροντας kölelerinin için altın almak ve düşman şampiyon öldürme ve Zafer nihai hedefi ile hedefleri alarak yok etmek gerekir kuleleri ile şerit var. Tabii Battlerite nihai hedefi zafer ama orada almak için yol biraz farklı.
Başlangıçta, şerit ve bunların her birine karşılık gelen roller yoktur. Köleler ve kuleler var, ancak küçük bir amaç hariç olmak üzere her maçın gidişatını kökten değiştiren mevcut değil. Aksine, her şey oyuncular arasındaki kişisel veya grup düellolarına dayanmaktadır. İkinci yok gibi öğeleri satın almak için kills altın almak zorunda değilsiniz. Hiçbir mekanizma respawn veya baz dönmek yoktur. Arenaya adım attığınız andan itibaren hayatınız için savaşmaya hazır olmalısınız. Fare sağ tıklama basarak yapılır eski MOBA hareketi ile tüm farklılıkların en önemlisi, ama düğmeleri ile W,A,S,D ve karakterinize toplam kontrol sunuyoruz.

battlerite 2δειλά ilk adımlar
Eğer iyi tasarlanmış ve aynı zamanda zorluk yeterli derecede sunan öğretici geçecek tüm davanın noktasına gelmeden önce. İhtiyacınız olan herhangi bir bilgi size verilecektir. Battlerite öğretici diğer şirketlere bir örnektir ve beş görevleri tamamladığınızda alacak ödülleri oldukça cömert. Bitirdikten sonra YouTube ve Twitter’da resmi sayfaları takip edebilir ve iki bağlantıda “çimdik” edebilirsiniz.
Sevdiklerinizden ve size daha uygun olanlardan seçim yapmaya davet ettiğiniz 27 kahraman var. Her kategoride dokuz ile melee, ranged ve destek ayrılır. Bunlardan hangisinin yeni başlayanlar için uygun olduğunu, ilgili bir itiraz elde edene kadar en azından az sayıda oyun için takip etmenin iyi olacağını gösteren bir gösterge bile var. Tasarımı biraz değişik franchise belirgin etkilere sahip olması yeterli. Tabii ki, kopyalama vakası yok ve sadece ünlü başlıklardan esinlenen tasarımlardan bahsediyoruz.

Tanıdık ve yeni modlar
Modlar eski ve yeni fikirlerin bir patchwork vardır. Hiçbir 5v5, ama 2v2 ve 3v3 olduğu farkla, gruplar halinde bölünmüş konum klasik vs modunu bulacaksınız. Winner – prensipte bu seçenek ile rağmen κένισε 3v3 oldukça kaotik ki sanırım 5v5’i eğlenceden daha can sıkıcı hale getirecekti. Gelecekte belki doğru olsaydı hoş olurdu görünüm, bir şeyler yapmak görebiliriz. Son zamanlarda bir savaş Royale modu, size daha yüksek ulaşmak için Battlerite gereken destek verebilir bir şey eklenmesini açıkladı. Fortnite davasını gördükten sonra her şeyi bekliyoruz.
Tabii ki bulacaksınız ve 2v2 ve 3v3 on eleme maçları arenada döküm edilecek ve üst tuval tırmanmaya çalışacağız sonra rekabet parçasıdır Lig modu. Altı Lig, Bronz, Gümüş, Altın, Platin, elmas ve Şampiyon var, bunlardan her biri sonuncusu hariç, pozisyonunuz sadece puanlarınızdan belirlenecek, beş tane daha var. Hiçbir yasakları vardır ve karakter seçimi son ulaşan her takımın ilk oyuncularından biri haline gelir. Ayrı ayrı farklı bir sıralama olacak her biri için gruplar ile rekabet. Onlara karşı veya botlara karşı oynamak istediğiniz oyuncuları çağırdığınız özel bir mod bile var ve size ve her turda rakibinize rastgele bir karakter verdiğiniz düello ve kazanan ilk iki kez kim kazanır. Son olarak, klasik vs AI modu ve onlar olmadan kilidi, tüm kahramanları denemek için fırsat verilir oyun var.

battlerite 3μικρό göz…
Bir maç oynamak için gittiğinizde itibar düşecek ilk şey tabii ki özellikle etkileyici değil grafik, ama, yine de, tatmin edici. Serinin etkileri renkli ve göz alıcı ve neler olduğunu anlamak için kolayca ayırt edilebilir. Müzik olsa ayrı satılır ve özellikle unutulmaz değildi. Ancak herhangi bir olumsuz uyarana neden olmadan geldi. Ses efektleri harika ve en az arka plan hikayesi ile hayat karakterlerine getiren ses oyunculuk. Parti hamle aynı uzunlukta ve spiker sesi.

Haritalar oldukça iyi bir çeşitlilik ile vasat grafik. Her zaman aynı haritada oynamak zorunda değilim, ancak istikrarlı bir ilgiyi korumaya yardımcı olan değişiklikler olacak. Aslında, her haritada arenada potansiyel müşterilerinize farklı bir animasyon var. Bu kök değil, ancak geliştiricilerin size küçük ayrıntılar vermek için zaman harcadığını gösteriyor, böylece önünüzde aynı şeyleri görmüyorsunuz. Sunucular, afk takım arkadaşlarını veya düşmanlarını kaçırmadan nispeten iyi bir seviyededir.

Yeteneğinizi test edecek bir şey arıyorsanız, başka bir yere bakmayın.

Yeteneklerinizi keskinleştirmek
Her kahraman sağ ve sol tıklama yanı sıra tuşları Q, E, R, F ve Uzay paylaşılır yedi yetenekleri vardır. W, A, S, D tuşlarının kullanımı ile yapılan açıklık ile birlikte elleriniz sürekli hareket halindedir. Operasyonların arıtılması hiç de kolay değildir ve belki de en zor ve oyuncuya ve Battleritin en büyük olumsuz noktasına bağlı olarak. Orijinal kontrollere uymuyorsanız, bunları değiştirebilirsiniz. Birkaç kez tüm kahramanların yeteneklerini öğrenene kadar, kayıp hissedeceksiniz. Aralarındaki denge çok iyi yapılır. Bazı rahatsız edici tüyo kaçırmayın, ama uygun bir deneyim ile her şeyi daha iyi yapar. Beceri çeşitliliği çok iyi ve dodge-parry için mekanizmanın tek istisnası ile başkalarını hatırlatan karakterleri bulamazsınız, çeşitli durumlarda her seferinde farklı bir şekilde ortaya çıkar. Bir şey ters gittiğinde C tuşu ile döküm yeteneklerini iptal etme seçeneği vardır.
Sen kahramanların becerilerini değiştirmek için yeteneği var. Bu kökten değişmez, ancak her birinde farklı özellikler verir. Bu şekilde oyun yoluna bağlı olarak tamamen kendi playstyle oluşturabilirsiniz. Her yetenek bir bekleme süresi vardır ve bazı kullanmak için ek enerji gerektirir. En pahalı her kahraman için kullanılabilir nihai kapasitesidir. Ayrıca enerji maliyeti ve Shift tuşu ve ilgili anahtar kapasitesi ile aktive edilir bazı özellikler vardır. Bunlar her kahraman farklıdır. Her mücadelede kullandığınız bağlar bile vardır

battlerite 4μπορεί Battlerite uzak türün geleneksel unsurların birçok, ama o stratejik kapasite ve Zafer ulaşmak için gereken mekaniği hem de azaltmak için olmadan yürütmek başardı. Aksine, stratejik derinlik büyüktür ve yaptığınız her hareket, dikkatli olmalısınız, çünkü yanlış bir değerlendirme hızlı bir ölüm ve ekibiniz için kayıp bir tura neden olacaktır. Eğer düşman saldırılarını önlemek için ve aynı zamanda saldırmak için uyanık sürekli olması gerektiği gibi diğer beceri sayısı size parmaklarında yangın koyacağız her durumda kullanılacak mümkün olmalıdır.

Stunlock Studios MOBA bir başka özelliği hızıdır. Her tur sadece iki dakika sürer, eğer iki tarafın biri o zamana kadar kazanmayı başaramadıysa, zehirli bir sis Haritayı sarmaya başladı ve başlangıçta küçüldü ve hareket etmek için merkezde sadece bir küçük parça ayrıldıktan sonra küçülmeye devam edecektir. Siste kaldığınız sürece, yenilene kadar hayatınız yavaş yavaş azalır. Pistin merkezinde

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code