Oyunlar

Block N Load

Eğlenceli yavru.
İngiliz Jagex Games Studio sizin adına çok şey söylemiyor mu, ama esasen, eski Albion’un en başarılı indie geliştiricisi/yayıncısıdır. Bu stüdyo ünlü RuneScape, en büyük sayılar, ücretsiz-to-play MMORPG yaratıcısı, aslında Guinness Dünya Rekorları bir rekor benzer çünkü bu çok basit . Bununla birlikte, bunun dışında, Jagex birkaç rahat oyun yayınladı ve birkaç indie kreasyonunun yayıncısı olarak devraldı.

Yükü engellemek için Minecraft estetik, klasik sandbox/işçiliği tarifi, “gevşek” çok oyunculu FPS tipi oy
un ekibi kale ve free-to-play modeli birleştiren çeşitli eğilimleri takip etmeye çalışıyoruz İngiliz, son çalışmadır. Başlangıçta oyun ücretsiz değildi, çünkü son öğe, yeni bir ek olduğunu fazlalaştı, ama 1 Ekim blok n yük geçti ve bu da, birçok benzer oyunlar gibi, dünyada “mikro işlemler ile ücretsiz”.Küpler ve silahlar
N yükünü engellemek için, şimdi ünlü voksel estetiği ve çok sayıda stratejik/işçiliği öğesiyle çok oyunculu 5 vs 5 FPS’Yİ tanımladığım gibi. Mevcut karakterlerden birini seçerek, her biri bazı özel yeteneklere sahiptir, grubunuza girersiniz ve ana amaç, rakiplerin tabanına ulaşmayı başarmaktır, “kalp” de, ardışık saldırılarla yok etmeniz gereken bir küp çekirdeği vardır. Aynı zamanda, kendinizi savunmaya ve çekirdeğinizi rakip takımdan korumaya çalışıyorsunuz ve nihai kazanan nasıl ortaya çıktığını anlamak kolaydır.

Tarifi kesinlikle diğer çok oyunculu FPS onlarca hatırlatıyor, ama blok N yük oyuna Minecraft çok sağlıklı bir doz koyarak ve strateji ve her takımın oyuncuların işbirliği ağırlığını atarak kendini ayırt etmeye çalışıyor. Blok n yükün dünyası, genel bir taktik tahkimat veya saldırının tasarımını göz önünde bulundurarak, çeşitli şekillerde çevre ile etkileşim kurma fırsatı verdiğiniz için küçük küpler-voksellerin özelliklerine göre yapılandırılmıştır.

Kazın!
Yani bir maç başlayarak, her gruba Minecraft tarzında gerçek zamanlı olarak yapılır yerleştirme olan bir dizi özellik ile döküm çeşitli kullanımı ile tabanın tahkimat organize etmek için kısa bir süre verilen bir yapı aşaması var. Küpler, tabanınızın etrafındaki alanı “inşa etmek” ya da daha sofistike özelliklere sahip özel küpleri yerleştirmek için çeşitli özelliklere sahip sadece “bina” malzemeleri olduğu için dikkat çekici bir çeşitliliğe sahiptir. Burada, ekip tarafından ortak bir stratejinin geliştirilmesi ve inşaatın karşılıklı desteğinin yanı sıra örneğin bir çok faktör vardır. takım arkadaşlarınızın zaten bir girişi kapladığını görürseniz, belki de başka bir “zayıf” noktanın tahkimatını almak iyi olur.

Ayrıca, oyunun farklı karakterlerinin her birine hangi özel blokların sahip olduğunu bilmek çok önemlidir, çünkü herkes için ortak değildir. Örneğin, İtalyan açıkçası incelik Τοηγ Turretto ile destek-inşaat işçisi (!) küçük küpler yerleştirebilirsiniz – ekstra yakın savunma yardımı, gözcü/nişancı ve bir beyefendi için makineli taret, Nigel Purdey-Longshott blokları askere-totem buff-onlar yakın geçerken onun takım arkadaşları kaldırın, haritanın karşı tarafında saldırıları başlatabilirsiniz tank robot dişli ayar harçları.k.

Voksellerden faydalanın!
Blok n yükün başarısının anahtarlarından biri, kahramanların ayrı bloklarını, savunma hattını hayal gücü ve inventiveness ile “inşa” etmektir. Ayrıca, haritaya müdahale etme şekli dengeyi istediğiniz zaman değiştirebilir. Sen, yüksek noktada bir keskin nişancı kabini kurmak mayın tarlaları ve tuzakları kurmak, respawn noktaları seçmek için, aşılmaz duvarları yükseltmek için, blokları kaldırarak, çukurlar veya siperler “kazmak” mümkün olduğunca çabuk, erişilemez, vb tabanının çekirdeğine giriş yapmak için

Biz tarifi ve Minecraft genel mantığı takip olarak bu aşamada boyunca. Bununla birlikte, gerçek eylem, inşa aşamasının bitiminden sonra savaşa başladığınızda başlar. Burada oyun bir “sevimli” duygusu ile bir χαβαλεδιάρικο FPS, ama oynak sarıcı tarafından aldanmayın: blok n yük bazen aksiyon dolu ve oldukça iyi gelişmiş eğlenceli faktör vardır. Oyun, standart çok oyunculu atıcı parkurlarının genel çizgilerini takip eder, ancak hem başlangıç aşamasında her takım tarafından yaratılan yapıların kullanımında hem de savaşa katılan her karakterin ayrı yeteneklerinde çok fazla ağırlık verilmiştir.

Dikkat çekici eylem ile, ilk bakışta göründüğünden daha” sezgisel ” atıcı.
Görevindeki herkes
Seçtiğiniz karaktere bağlı olarak, yukarıda belirtilen her birinin benzersiz özel bloklarına ek olarak, emrinde özel bir beceri seti ve ekipman var. Τοηγ Turretto, örneğin, birincil bir silah olarak taşır, perçin Tabancası, bir av tüfeği aslında yakın dövüş için idealdir, pasif bir beceri olarak sabit Şapkaya sahipken, bina sırasında saldırıya uğradığında %50 daha az hasar alır.

Çevik ninja-scout O. P Juan Shinobi yakın dövüş savaşları ve tırmanış duvarları için bir katana sahiptir, nokta bir duman Ninja bomba geride bırakmak ve tehlikeden uzak teleport ise. Gördüğünüz gibi, her kahramanın kendi artıları ve eksileri vardır ve benzersiz bir başarı elde etmek için takım arkadaşlarının çeşitli yetenekleriyle birleştirilmesi gereken bir oyun yolu söyleyebilirim. Genel olarak, herkesin 2 silahı, bir aracı ve iki aktif ve pasif becerileri vardır.Istekler ve kazma Savaşı
Birisi bahsettiğim “araç” ne olduğunu merak ettiyse, parçanın vokselleriyle etkileşim kurmak için kullandığınız şey olduğunu söylemek. Hayal gücünüzün yapımı, tabii ki, ilk yapı aşamasında bitmiyor, çünkü örneğin blokları yok ederek arazide kazmaya ya da gerçek zamanlı olarak devam ediyorsunuz. rakiplerin tabanına tünel, ya da yeniden tuzaklar veya özel bloklar vb kurmak için ya yeni tahkimatı ve yapılar inşa etmek blokları” geri dönüşüm ” için Bu bölüm aynı zamanda blok n yükünün eyleminde de son derece önemlidir, çünkü savaşa farklı yaklaşımlar olasılığı yaratır ve yararlı olabilecek herhangi bir şey ya da bir sorun için uyanık olmanıza neden olur.

Team Fortress 2 gibi diğer benzer oyunların aksine, burada seçtiğiniz aynı karakterle tüm maçı oynarsınız, bu da, gruptaki rolü mümkün olduğunca elde etmenin yolunu anlamanızı ve bulmanızı sağlar, genel bir strateji göz önünde bulundurun. Blok n Yükü gerçekten bu mantığa dayanıyor, karakterlerin mükemmel dengelenmesini sunuyor ve çok yakında “καλοκαρδισμένη” grubunun zafere yol açması son derece daha olasıdır.

Daha modları ihtiyacı
Genel olarak, o zaman blok n yükünün istediği eğlenceli kavgalar ve biraz daha eğlenceli bir FPS olduğunu söyleyebilirim… oyuncuların zihin, bu nedenle denemek için değer bir free-to-play önerisidir. Bununla birlikte, bu oyuna sahip olan bazı olumsuz unsurlardan da bahsetmeliyiz ve tabii ki, voksel estetiğin bir tat meselesi olup olmadığı, bu nedenle sindiriyorum. Bu yazıdan itibaren blok N yükünün sadece bir modu vardır (tarif ettiğiniz) ve genel fikir sadeliğin güzelliğine bir özveri olsa da, burada küçük bir sorun var.

Tamam, tabii ki, oyun ortamı ve ortaya çıkan çeşitli durumlardan yararlanarak her savaşta sahip olanakları keşfetmek için ağırlığını atar, ama zaman geçtikçe size tekrarlama ve “pro-kitleri” duygusu yaratmaya başlayacaktır. Orada rahat ve sıralanmış iki oyun seçenekleri vardır ve açıkçası ikinci size bütün mesele yeni bir ilgi verir rağmen, bunu kilidini açmak için rahat maçların bir sürü oynamak gerekir ve belki de o zamana kadar yorgun almaya başlar. Bununla birlikte, muhtemelen gelecekte ekleneceğini ve oyunun menüsünü tasarladığı şekilde ortaya çıkan ek modların ekleneceğini belirtmek gerekir.

Ayrıca, böyle bir oyunda olduğu gibi, yeni karakterler, deriler, beceriler, ekipman vb.elde etmek için Mikro işlemler sıkıntısı yoktur. Alternatif olarak oynamak gibi oyun içi para kazanmak, ama ilerleme ben orada en hızlı olduğunu söylemezdim. Ancak, daha fazla satın aldığınız oyun seçenekleri zenginleştirir ama size bir “haksız” avantaj verir gibi, çok daha fazla “güzellikler” Kilidi var oyunculara kıyasla oyunda bir dezavantaj olacak çok sorun değil. Son olarak, size bazı ekstra faydalar sağlayan çeşitli zorluklar vardır.

Kontrol edecek bir şey kaybetmiyorsun.
Blok n yük birkaç çok değerli ücretsiz-to-play oyun seçenekleri listesine eklenecek geldi. Görünüşte tipik FPS içeriğinin yanı sıra, Minecraft mantığını çok oyunculu bir atıcıya dahil etmek için ciddi bir çaba var, sonunda efsanevi solucanlardan bazılarını akla getirecek bir set üreten bir şey-ilk kişi. Eylem zaman zaman hızlı ve son derece eğlenceli, gerekli ekip çalışması ve strateji hareket etmeden önce biraz daha düşünmek yapacak, oyunun tarzı eğlenceli, ve zamanla, her şeyi lastik başlar bile, oynamak ve bu olana kadar eğlenmek için hiçbir şey kaybetmek yok!

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code