Oyunlar

Bumblebee Movie’s New Trailer Features Classic Transformers

Bumblebee için en son fragman geldi. Film Transformers serisinin ilk spin-off ve çok sevilen Volkswagen Beetle Autobot’un erken maceralarına odaklanıyor. Hailee Steinfeld ve WWE yıldızı John Cena’yı yıldızlar ve Aralık ayında tiyatrolara vurur.
Yeni fragman, Haziran ayında piyasaya sürülen önceki teaser’dan çok daha fazla arsa odaklı. 1980’lerde Kaliforniya’da yer alan Steinfeld, çöp yığınında Yaban arısı bulan genç bir kadın oynuyor. Çifti bağlamaya başlar, ancak tabii ki Bumblebee’yi yok etmek isteyen Decepticons şeklinde tehlike vardır. Yol boyunca, diğer klasik Transformatörlerin görünüşlerini görüyoruz-hepsi orijinal 80’lerin tasarımlarında-ayrıca Cena bir gruff hükümet ajanı olarak. Yukarıda kontrol et.
Bumblebee ayrıca Jorge Lendeborg (Spider-Man: Homecoming), Jason Drucker (Wimpy Kid günlüğü), Ricardo Hoyos (Belko deneyi) ve Gracie Dzienny (chasing Life). Daha önce Oscar adayı animasyon filmi Kubo ve iki dizeyi saran Travis Knight tarafından yönetildi. 21 Aralık’ta yayınlandı.
Diğer Transformers filmleri açısından, franchise’ın geleceği belirsiz kalır. Bumblebee ilk ilan edildiğinde, Transformers filmlerinin devam eden bir spin-off evreninde ilk olması gerekiyordu. Ancak, geçen yılki Transformers: The Last Knight, önceki dört filmle karşılaştırıldığında finansal bir hayal kırıklığıydı. Sonuç olarak, başlangıçta 2019 için planlanan Transformers filmi tamamen Paramount’un zamanlamalarından çıkarıldı.

Bu, bu yıl Şubat ayında, Transformers haklarına sahip oyuncak üreticisi Habsro’nun tüm franchise’ı yeniden başlatmayı planladığı söylentileri takip ediyor. Ayrıca, Paramount ile yeni bir anlaşmanın, Hasbro’nun greenlighting film projeleri de dahil olmak üzere mülk üzerinde daha fazla kontrole sahip olacağı anlamına geldiği bildirildi.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code