Oyunlar

Call Of Duty: Black Ops 4 Launch Trailer Shows Battle Royale, Multiplayer, And Zombies

Call of Duty: Black Ops 4 çok yakında piyasaya sürülüyor ve serbest bırakılması çok yakında geliyor, fırlatma römorkunun zamanı geldi. Activision bugün Black Ops 4 lansman fragmanını yayınladı ve oyunun üç ana modundan aksiyon dolu: çok oyunculu, zombiler ve battle royale. Serinin büyük bir sarsıntısında, bu yıl geleneksel bir kampanya yok.Slick launch Fragmanı, battle royale mode, Blackout ve masif haritasının daha fazla görüntüsünü gösteriyor. Bu yıl bir dizi yeni silah ve alet sunan geleneksel çok oyunculu moda da dikkat edilir. Ve Zombilere gelince, Black Ops 4, oyuncuları zombi hayvanlarına karşı savaşacakları bir kolezyuma götürüyor gibi görünüyor.

Diğer Black Ops 4 haberlerinde, Activision, PlayStation 4 için oyunun DLC exclusivity penceresinin önceki oyunlar için bir aya kıyasla sadece bir hafta olduğunu doğruladı.Black Ops 4, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 12 Ekim’de piyasaya çıktı. Black Ops 4 hakkında çok daha fazla bilgi için, Gamespot’un yazılı ve video kapsama alanını buradan kontrol edin.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code