Call of Duty

Call of Duty: Black Ops 4’ün en iyi hafif makineli tüfekleri

TitanBestLMG

Activision üzerinden Screengrab

Hafif makineli tüfeklerin Call of Duty  franchise’daki en iyi ve en popüler silahlar olmadığı bir sır değil  .

Bununla birlikte, bazı LMG’ler Call of Duty: Black Ops 4’teki scorestreaks’ları vurmaktan çok daha güçlü ve etkili olabilirler 

Kamu mulitplayer oyunlarında LMG’leri kullanmanızı tavsiye etmeyiz – ancak, eğer bu silahları denemeye karar verirseniz (ya da sadece Dark Matter kamuflajını açmaya çalışıyorsanız ), hangileri olduğunu bilmek isteyeceksiniz. En güçlü. İşte Call of Duty: Black Ops 4’de şu anda mevcut olan en iyi LMG’ler  .

titan

Activision üzerinden Screengrab

Bu makalede, LMG’leri çok oyunculu olarak açtıkları sıraya göre listelemek gibi görünebilir, ancak bunun yalnızca bir tesadüf olduğuna söz veriyoruz. Titan, Siyah Ops 4’teki en iyi LMG’nin elleri  . 

Multiplayerda beşinci seviyeye ulaşmadan önce varsayılan LMG sınıfını kullanmak zorunda olsaydınız, Titan’ın çok güçlü olduğunu biliyordunuz. Minimum geri tepme ile güvenilir bir yangın hızına sahiptir – ve ortalama bir yumruk atıyor. Eğer Siyah Ops 4’tebir LMG kullanacaksanız  , biz kesinlikle Titan’ı tavsiye ediyoruz. Titan için Quickdraw ve Stok eklerini de öneriyoruz.

cehennem

Activision üzerinden Screengrab

Siyah Ops 4’te  bulunan diğer iki LMG  gerçekten o kadar güçlü değil, ama Hades kesinlikle VKM’den daha iyi. LMG sınıfında en yüksek ateş oranına sahiptir ve bu da silahın yakınlardaki silahlı çatışmalarda son derece etkili olmasını sağlar.

Bununla birlikte, Hades’i uzun menzilli nişanlarda kullanmaya çalışmanızı önermiyoruz. Eğer camo avlanıyorsanız ve Hades’i kullanmanız gerekiyorsa, Steady Grip ve FMJ ataşmanlarını öneriyoruz.

VKM 750

Activision üzerinden Screengrab

VKM, şu anda Black Ops 4’teki  en zayıf LMG’dir  . Silah sınıfında en düşük ateş oranına ve en düşük doğruluk istatistiklerine sahiptir. 

Öte yandan, herhangi bir LMG’nin en çok zarar görmesine neden olur. Ancak yavaş ateş hızı silahı engelliyor ve birkaç çekimden daha fazlasını elde etmeyi zorlaştırıyor. Uzun menzilli silahlı kavgalar için olsa da, bu LMG çok ölümcül olabilir. VKM’yi kullanmanız gerektiğinde, Grip, Quickdraw ve Rapid Fire eklerini öneriyoruz.


Oyundaki herhangi bir silah değişikliğinden sonra bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code