Oyunlar

Captain Toad: Treasure Tracker Nintendo Switch Review: Time For Adventure

Nintendo tüm ama her yaş için aerodinamik, sevimli maceralar pazar köşeli vardır. Kaptan Toad, Super Mario Galaxy’de ilk görünümünü yaparken, o zamandan beri çok farklı bir tasarım felsefesine dayanan kendi bulmaca platforming serisine dönüşüyor. Captain Toad: Treasure Tracker, 2014’te Wii u’da piyasaya çıktı, ancak Nintendo, eski sistem kütüphanesinin çoğunu anahtara taşıdığında, Toad’ın stardom’da başka bir şansı var. Ve kesinlikle değerli bir gezi-hatta dört yıl boyunca-zeki bulmacaları takdir eden herkes için.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Temel oyun kibir seviye tasarım biridir. Eğer birden açılardan ipuçları ve çözümler aramak gibi Kaptan Kurbağa etrafında bir küboid dünyayı döndürmek gerekir. Her hareket, farklı parçaların birbirine ve size nasıl tepki verdiğini etkileyen seviyeyi değiştirmeye yardımcı olur. Eğer sahne açmak gibi, farklı parçaları ve unsurları görebilirsiniz. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz. Diğer taraftan bir şalgam atmak ve onun gücü ile bir duvar çözülür ve hareket edebilir. Perspektif önemlidir ve perspektifinizi nasıl kullanacağınızı etkileyebilecek engeller muhteşem bulmacalar için verimli bir zemindir. Ve aynı zamanda pacing seçenekleri bir genişlik sağlar. Bazı Aşamalar gergin ve aceleyle hissedilir, ancak bazıları sakinleştirici pembe bulutlara karşı ayarlanır.
Sakin bir sahne, dikkatinizi nereye ve nasıl odakladığınız, Düşmanlar ve tuzaklarla dolu biri tarafından hemen takip edilebilir. İlerleme yeterince sabittir-hem Aşamalar içinde hem de bunların karşısında-daha sık kalmazsınız, zeki ve teşvik edileceksiniz. Bu, hem Wii u hem de Switch sürümleri için geçerlidir, ancak Switch sürümü birkaç şey ekler, özellikle yerel kooperatif çok oyunculu. Görünüşte ayırt edici bir ek (yoksun bir 3DS portu da olduğu gibi), çoğu zaman kötü bir şekilde yürütülür. Her oyuncu, tipik oyunu iki role bölen Switch’in sevinç Eksilerinden birini alır. Diğeri düşmanları gönderirken ve kamerayı kaydırırken, biri kurbağanın hareketini yönetir. Bu, olduğundan çok daha gelişmiş hissedebilecek tuhaf bir bükülme. Çalıştığı gibi, oyuncunun yapması ve düşmanlarının büyük ölçüde bir kişi tarafından ele alınması, platforming ve bulmacaların kapsamını keser ve her aşamayı kendi başına sağlam bir ekleme yerine bir kesim versiyonu gibi hissettirir. Bununla birlikte, Anahtardaki daha keskin ekran ve yaklaşık bir düzine yeni alan ve modun eklenmesi bu sürümü kesinlikle daha iyi bir seçim yapar ve Kaptan Kurbağasının kısa, nispeten basit aşamaları kendilerini taşınabilir bir ortama ödünç verir. Tabii ki, aynı zamanda önkolunun zayıf yönlerini de taşır.
Bonus içeriğiyle bile, Treasure Tracker biraz kısa. Çok daha fazla olabileceği ve seviyelerde dönme fikrinin tam olarak gerçekleşmediği duygusuyla kaldınız.
Küçük şikayetlerin dağılmasına rağmen, Captain Toad, Nintendo’nun yıldız birinci parti soyağacının pint boyutlu bir versiyonu olarak duruyor. Etrafında en iyi Mario spin-off ve eski fikirler üzerinde keyifli bir yineleme arasında bulunuyor.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code