Call of Duty

CoD: Black Ops 4, ilk 3 gününde 500 milyon dolardan fazla para kazandı

Blops4500mill

Activision ile görüntü

Call of Duty  franchise’a yapılan son ek  , popüler birinci şahıs nişancı serileri için yeni dönüm noktaları oluşturmaya devam ediyor.

Call of Duty: Black Ops 4 , bir Activision basın açıklamasına göre, açılış haftasında dünya çapında 500 milyon dolardan fazla para kazandı.

Activision, “ İlk üç günlük sürümü ile Black Ops 4  , çoğu kombine oyuncu için yeni bir Call of Duty  franchise kaydı, oyuncu başına ortalama saat ve mevcut nesil konsollarda çalınan toplam saat sayısını ayarladı  .

Belirli bir sayıda oyuncuya sahip olmamasına rağmen, Activision  , açılış hafta sonu boyunca Black Ops 4’ün üç oyun modunu   , ilk üç gün boyunca sırasıyla İkinci Dünya Savaşı  ve Siyah Ops III’den daha fazla oynadığını söyledi  . Activision’a göre, Black Ops 4’ün açılış haftasonu, dakikalara dayanarak franchise tarihinde Twitch’te “en yüksek izleyici” seviyesine sahipti.

Bu şaşırtıcı sayılar, Black Ops 4’ün bir Activision başlığı için ilk günkü dijital satışlariçin bir rekor belirlediğinin ortaya çıkmasından birkaç gün sonra ortaya çıktı  . 12 Ekim’de PlayStation’a göre PlayStation Store’daki en büyük günde bir dijital tam oyun satışı ve geliştiricinin tarihindeki en büyük Activision Xbox One dijital oyun satışları bulunuyor.

Black Ops 4 henüz bir hafta bile çıkmamıştı, ancak bu oyun oyun topluluğuna işaret ediyor.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code