Oyunlar

Dead Rising 3: Apocalypse Edition

PC’de Xbox One exclusive için bir hayal kırıklığı transferi.
Geçen Kasım ayında Xbox One’ın piyasaya sürülmesine üç münhasır, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome ve Dead Rising 3 eşlik etti. Bir dizi nedenden dolayı izlenimleri kazanmayı başardığımız sonuncusu. İlk aşamada, çünkü tüm alanlarda sunulan oyunun selefi ile karşılaştırıldığında, dizilerin lanetini kırdı. Bunun üzerine, Dead Rising 3, Mike Jones ve Josh Bridge’in üretiminden sorumlu olan Keji Inafune’nin (Mega Man, Soul Sacrifice, Resident Evil) katkısı olmadan geliştirildi.

Microsoft’un yeni nesil konsolu için Dead Rising 3’ün piyasaya sürülmesinden on ay sonra Capcom, Apocalypse Edition adıyla PC’yi aktarma kararını alır. H bu sürüm, Xbox One için son birkaç ay içinde piyasaya sürülen tüm DLC’Yİ içerir ve en azından teorik olarak teknik alanda bir dizi iyileştirme ile birlikte gelir. Nick Ramos ve şirketin PC’de tam bir açık dünya hayatta kalma korku deneyimi sunabileceğini görelim.
Los Perdidos anlatılmamış hikayeleri
Xbox One için önceki bir incelemede Dead Rising 3’ün komut dosyası ve mekaniğinde kapsamlı bir şekilde tartıştığımız göz önüne alındığında, burada PC sürümünün ekstra içeriğine daha fazla odaklanacağız. Daha önce de belirtildiği gibi, Dead Rising 3: Apocalypse Edition, orijinal sürüm için tüm DLC’Yİ içerir. Bu dört DLC, 30 Euro’ya mal olan ilgili sezon geçişine dahil edilirken, 10 Euro’luk bir maliyetle tek tek kullanılabilir hale getirildi. Operasyon Broken Eagle, Fallen Angel, Chaos Rising ve son ajan DLC dört yeni oynanabilir karakter kontrol altına almak, ancak, biz oyun açısından yeni bir şey bulmuyorum. Evet, taahhüt ettiğiniz tüm görevler, temel kampanyanın kendisiyle aynı haritada gelişiyor. Yukarıdaki DLC’DEN, Fallen Angel ve Chaos Rising ilgi çekicidir, çünkü ilk olarak Angel’ı kontrol altına alırsınız ve ikincisi avcı Thibodaux ile oynama fırsatına sahip olacaktır. Meleğin serideki ilk kadın oynanabilir karakter olduğunu, Thibodaux ise kampanyada Dead Rising 3’ün ilk patronu olan bir bisikletçidir.

Bu dört DLC’Yİ tamamlamak için yaklaşık 10 saate ihtiyacınız olacak, bu yüzden 15 saatlik ana hikayeyi eklerseniz, Dead Rising 3: Apocalypse Edition sizi en az 25 saat meşgul etmelidir. Tabii ki, tüm isteğe bağlı misyonları ve collectables koleksiyonu ile rahatsız eğer toplam süresi 60 saat aşıyor. Dört DLC’DE de birkaç yan görev var, ancak bunların çoğunluğu özellikle orijinal değil. DLC’NİN her durumda maliyeti haklı çıkarmadığı, yukarıda belirtildiği gibi genel oyun deneyimine yeni bir şey eklemediğiniz unutulmamalıdır. Genel olarak, tek olumlu unsur, tarihin bilinmeyen yönlerine ışık tutmasıydı. Burada göz önüne alındığında, ama bir bonus şey değişiklikleri olarak dahil. Genellikle Capcom tarafından çok, çok olumlu bir hareketle uğraşıyoruz. Bununla birlikte, Dead Rising 3 hikayesi, bayat kavramına rağmen, yeterince heyecan ve onlarca katlama sunduğunu vurgulamalıdır.
H Capcom, Dead Rising 2’in PC versiyonunda olduğu gibi, koşullardan daha aşağı olduğunu kanıtlıyor. Her zombi ve bir hata için

Xbox One’da Dead Rising 3’ün teknik alanla ilgili olarak bize iyi izlenimler bıraktığı bir gerçektir. Capcom Vancouver’ın yaratılmasının, bize oldukça iyi yazı örnekleri veren bir şirket içi grafik motoru olan Forge motorunu kullandığını hatırlatıyoruz. Tabii ki, Microsoft’un yeni nesil konsolu için versiyonda, kare hızında önemli düşüşler gibi teknik bir nitelikte bazı sorunlar gördük. Bu ölü yükselen 3’ün üstünde 720p yerel çözünürlükte çalışıyordu. Bu sorunların PC’de çözüleceğini bekleyebiliriz, ancak aşağıda gördüğünüz gibi durum daha da kötüdür.
Dead Rising 3: Apocalypse Edition’ın teknik bölümünde kararsız olarak adl
andırılabilir. Capcom Vancouver’ın PC’nin oluşturulmasını taşımak için tecavüze uğradığı açıktır ve bunu söylüyoruz, çünkü oyunu çalıştırmaya çalıştığınız andan itibaren düzinelerce sorunla karşılaşacaksınız. Bizim durumumuzda masaüstüne görkemli bir çarpışma ile başladık ve bir sonraki hareketin neyin ne olduğunu görmek için topluluk desteğini ziyaret etmek doğal olduğu için. Bu yüzden düzinelerce kullanıcının benzer olaylar bildirdiğini ve aslında şu ana kadar Capcom’un sorunların çoğunu çözmeyi başaran bir yama yapmadığını gördük. Fark ettiğimiz bir sonraki negatif nokta, 30 fps’de kapatılan kare hızı ile ilgilidir. Ancak, PC önerilen gereksinimleri kapsar bile ekranda aynı anda birçok zombi olduğu yerlerde önemli damla göreceksiniz. Bu arada, bir dosya kullanıcısı oluşturursanız, Kare hızının kilidini açmanın bir yolu var mı?gmpcr_unlock_frame_rate=True komutu ile ini dosyası, ancak bu durumda 60fps’de çalıştırmak için gerçekten güçlü bir PC’ye ihtiyacınız olacaktır. Birkaç kelimeyle, orta düzey bir PC, Xbox One’dan daha fazla maliyete sahip olduğu için, yalnızca yukarıda sunmayı başaran 1080p çözünürlüğüdür.

Söylediğimiz şeye dayanarak, gerçekten korkunç bir limanla uğraştığımız sonucuna vardık. Masaüstünde düzinelerce böcek ve crashαρίσματα ötesinde, ne optimizasyonun ciddi bir iş haline gelmediği açıktır. Bunun üzerine, Dead Rising 3: Apocalypse Edition’ın gereksinimleri, teknik düzeyde sunduğu şey için gerçekten mantıksız.

Xbox One’da Dead Rising 3’ü denemek için şansınız varsa ve daha iyi grafiklerin keyfini çıkarmanız için yeni sürümü elde etmek istiyorsanız, sizi tatmin edebilecek limana zor. Konsoldan daha iyi bir görsel efekt görmek için Microsoft’un tamamen üst düzey bir oyun PC’ye sahip olması gerekecek ve tabii ki şanslıysanız, oyunu çalıştırmayı başarana kadar kişinin Kalvaryına tırmanmak gerekecektir. Öte yandan, Dead Rising 3’te ilk kez denemek istiyorsanız, bu sürüm DLC ilavesiyle önemli ölçüde daha fazla içerik sunuyor, ancak Xbox One sürümünün özelliklerinden yeterince doğal olduğu gibi yok. Xbox One Smartglass uygulaması çeşitli diğer collectables toplamak için yeteneği iken örneğin, ses komutlarının kullanımı ile, belirli bir noktaya zombi lider, bir oyalama neden yeteneğine sahip. Bununla birlikte, teknoloji sektörünün önemli olduğu, bu sürümün “diken” olduğu açıktır, bu nedenle Dead Rising 3: Apocalypse Edition’ı eklemeye karar verirseniz, kendinizi yeterince sabırla kollamanız gerekir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code