Fortnite

Epic Games posts another Fortnitemares teaser

Epic Games, Fortnite: Battle Royale’de Cadılar Bayramı temalı bir etkinliğe adanan bir başka şifreli tweet yaptı.
Dün, Fortnitemares’in ilk teaser imgesi , 9am CT’de yayınlandı – ve 24 saat sonra, Epic başka bir gizemli resim tweet attı. Mor küpün minyatür bir parçasına benziyor, üzerinde tuhaf rune sembollerinden biri var.


Her iki şifreli tweet de teaser görüntü ile birlikte gitmek için kısa bir şiir özellikli. “Mezar taşları deprem, parmağınızı sabit tutun” dedi Epic. “Daire kapanacak, daha iyi hazır olacak.”

Ancak bu şiirler maalesef Fortnitemares’ın ne olduğu hakkında fazla bilgi sunmuyorlar – çoğu taraftar bir oyun içi etkinliğin adı olacağına inanıyor, diğerleri ise Cadılar Bayramı temalı bir LTM olabileceğini düşünüyor.


Related: Epic Games’ten şifreli bir tweet, Fortnitemares adındaki bir olayı taklit ediyor olabilir

Epic, yeni sezonun başlangıcından önce Teaser görüntülerini Fortnite: Battle Royale’de yayınlamakla tanınıyor , ancak buradaki durum böyle değil. Ne olursa olsun, Fortnite hayranları, geliştiricinin Fortnitemares ile planladığı her şeyi görmek için büyük olasılıkla heyecan duyacaktır.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code