Oyunlar

Expeditions: Viking

Zenginlik ve zafer için kendi yolunu bölmek.
Mantık sanatçılar Kickstarter üzerinde çeşitli kampanyalar çalışmak için sadece altı yıl içinde başardı Danimarka’da dayalı bağımsız bir geliştirme şirketidir. Bu başarının sonucu, akıllı telefonlar için başlıkların serbest bırakılmasıydı, aynı zamanda tanınmış keşifler: Conquistador. Şirketin üniversite öğrencileri tarafından nasıl başlatıldığını düşünüyorsanız, iştah ve tutku ile yetenekli insanlardan oluştuğunu anlıyorsunuz.
The Expeditions: Viking, Kickstarter tarafından başlatılmamış mantık sanatçılarının ilk projesidir ve şirketin sponsorluk veya gelişme konusunda iyi bir şey yaptığını düşündürmektedir. Başlığın gelişimi 2015 yılında başladı ve keşiflerin manevi halefidir: Conquistador. İki yıl sonra, son olarak, keşif seferleri: Viking serbest bırakıldı ve bir elekten geçmek için ellerimize geldi.
Masumiyet sonu
Buna ek olarak: Viking, bir Viking topluluğunun yerel bir yöneticisinin oğlu veya kızının rolünü üstlenirsiniz. Baban öldü ve cenaze, liderlik yükünün sana düştüğü anlamına geliyor. Hızlı bir şekilde çeşitli yöneticiler topraklarını görmek ve nasıl anlayacaksınız… drooling, bu yüzden onu korumak gerekir. Bu sıkıntıların üstünde, köyünüzün sakinlerinin şüphelerini yaşamanız gerekir; bu da çok genç ve deneyimsiz olmayı düşünürsünüz. Köyün gücünü ve etkisini artırabileceğinizi kanıtlamak size kalmış. Görünüşe göre sorunlarınız her yerden geliyor, binanın dışında bir isyan var, cenaze misafirleri, sizi öfkeli bir köylülerle karşılaşmaya zorluyor.

Seçenekler seferlere hakim: Viking. Karakteriniz efsanelerin kahramanı değil, sadece liderlik hakkında çok şey bilmeyen genç bir lord. Hikaye çoğu zaman için önceden tanımlanmış hareket eder, ancak seçmeniz gereken bazı anlar vardır. Örneğin, ticaret için yeni alanlar bularak köyünüzün gücünü artıracak, ya da paha biçilmez hazineleri için eski efsaneleri avlamak? Seçimleriniz, ilgili seçenekleri gösterecek oldukça ayrıntılı bir sistem iletişim kutusu ile görüntülenir. Belirli becerilere yatırım yaparsanız, farklı sonuçlara yol açan yeni seçeneklerin kilidini açacaksınız. Ancak, büyük ölçüde hikayenin genel ilerleme etkilemez yanlış seçimler, ama sadece bazı küçük ayrıntılar. Örneğin, bir Pusu kurmaya çalışmadan bir savaş başlatmayı seçerseniz, sürprizlerinden çok daha fazla düşmanla karşı karşıya kalacaksınız. Örneğin, komşu bir lord ile bir savaş başlatmak için, örneğin, hayatını kurtarmak yerine uşağı öldürdüğünüz için, seçeneklerinize göre oyunun planını daha radikal bir şekilde değiştirmek ilginç olurdu.

Baştan tekrar keşfedin, tartışın, savaşın ve
Geleneksel bir RPG gibi, her karakter kendi sınıf ve yetenekleri vardır senin yanında savaşmak için onur olacaktır. Yetenekleri incelemek önemlidir, çünkü hepsi eşleşmez. Örneğin, bir savaşçı bir okçu gibi aynı şekilde tespit tuzakları kullanamazsınız. Doğru yetenekleri seçmezseniz, savaşın normalden çok daha zor olduğu tahmin edilir. Ne yazık ki, denediğiniz kadar, herhangi bir yenilik ya da yeni bir sistem bulamazsınız. Hepimizin bildiği ve sevdiği klasik RPG tarifi, ancak yeni öğelerin eksikliği bazıları olsa da ve belki de onları hızlı bir şekilde bırakacaktır.

Savaş seferleri: Viking taşımak veya saldırı aralığını temsil altıgen fayans, bir alanda gerçekleşir. Aralığı iki renk, yeşil ve sarı olabilir. Yeşil, hareket edebileceğiniz ve bir saldırı ya da bir yetenek gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelirken, sarı sadece hareket için her şeyi feda edecektir. Saldırılarınızı dikkatli bir şekilde planlamak ve ekibinizin ve düşmanlarınızın güçlü ve zayıf yönlerini anlamak önemlidir. Başarısız olursanız, ekibinizin bir üyesini ciddi şekilde yaralanmanız ve düşmanlarınızın σαρδόνια gülümsemelerini yaşama riski taşırsınız. Buna ek olarak, aralarındaki sınıfların yanı sıra.Ben zaten biliyor ve ben öğrenmek için deneme için bekliyor olacak. Örneğin, savaşçılar tanklar gibi çalışırlar ve okçuların oklarla doldurması için yer bırakarak düşmanları hareketsiz hale getirebilirler.

Vikingler: hızlı savaşlar seferler göreceksiniz tek şey olmadığını göreceksiniz. Harita büyük ve bu sizin ve takipçileri için çok şey ifade ediyor. Tek bir yerde kamp yaparken, grubunuz için bazı etkinlikler atayabileceğiniz dört vardiya vardır. Ancak dikkat edin, eğer onları dinlenmek için yer bırakmazsanız, bu onlara ihtiyacınız olduğunda oran üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Oyunun bu unsuru, hayatta kalma ve ticaretle ilişkili yeteneklerden ve ne kadar yüksek olursa, faaliyetlerini takipçileri o kadar iyi hale getirecektir. Liderlik sizin forte olmasa bile, oyun size sık sık katledilen olsun takipçileri görmek istemiyorsanız, düzgün takımınızı yönetmek için zorlar. Özellikle Danimarka’dan uzaklaşmayı ve İngiltere’yi istila etmeyi başardığınızda, oyun hız değiştirir ve daha büyük bir bakış açısı haline gelir. Orada, her toplantı, her savaş ve seyahat her ölçü doğru seçimler yaptıysanız hakkında daha fazla stres ve anksiyete neden olur. Vikings televizyon dizisinin bir bölümüne katılmak gibi düşünün.

Düşük beklentiler sunumuna rağmen, oyun sizi yukarıdakilerle ödüllendirecektir.
Bu, tabii ki, bu bazı olumsuz unsurlar olmadığı anlamına gelmez. Kamera, çeşitli savaşlarda sorunlara neden olmak için ısrar ediyor ve ne yaparsanız yapın, savaş alanını ayrıntılı olarak görmenizi sağlayacak bir açı bulmayı başaracaksınız. Örneğin, birkaç kez bir rakibi okçu kapak için bir ağacın arkasında bir karakter taşımak. Eğer kamera döndürmek için ne kadar korku ile göreceksiniz, bazı dalları veya başka bir ağaç körü körüne emir vermeye zorlayarak, hareket edeceğini görmenizi engeller. Ayrıca, karşılaşacağınız ilk zorluklara rağmen, her rakibi yenmek için savaşta “altın” stratejisini bulduğunuzda, ne kadar tekrarlayan olabileceğinin kurbanı olacaktır. Farklı taktikler uygulayabileceksiniz, ancak yenilgi riski altında daha düşük sonuçlarla.

Süresi açısından, orada seferler: Viking esneklik gösterir. Eğer sadece temel hikaye ile ilgili görevler ile başa çıkmak için tercih, ancak dünyayı keşfetmek ve tüm alt hikayeleri tamamlamak için seçerseniz en az 20 saat meşgul tutabilir eğer nispeten hızlı bir şekilde bitirebiliriz. Seçim onunla nasıl başa çıkacağınız için sizindir.

Güzel, ama çok çiğ
Grafikler oldukça hoş, ancak o kadar modern değil, eski nesil bir oyun gibi ve Dungeon Siege serisini anımsatıyor. Bununla birlikte, pikselli yapraklar, kıyafetler, kayalar vb. fark edeceğiniz gibi, dokuların ayrıntılarıyla daha iyi bir iş çıkarmalıydım. Buna ek olarak, kamera ortamların özelliklerini ve grubunuzun üyelerini daha iyi görmek için “yakınlaştırır”. Yine de, göze hoş geliyor ve kendiniz göreceksiniz, köyün etrafındaki karlı ormanları ve İngiltere’nin yeşil tepelerini keşfedeceksiniz. Ne yazık ki, Haritadaki noktalardan bazıları boştur, çünkü etkileşim kurmak için karakterler veya nesneler bulamazsınız ve keşfetmek için zamanınızı kaybedersiniz. Son olarak, karakterlerin animasyonları, bazı çeşitliliği sunmadan vasat ve tekrarlayıcıdır. Karakterlerin, özellikle saldırırken aynı hareketleri tekrar tekrar yaptığını göreceksiniz.
Karakterlerin sesleri açısından mükemmel performansları var, herkes çok canlı ve gerçek görünüyor. Ses ile ilgili olarak, bu parça kolayca öne çıkıyor. Sohbet edecek, farklı bir şekilde ve tarzda konuşacak, karaktere daha fazla derinlik kazandıracak ve her biriyle farklı bir ilişki kurmaya yardımcı olacak her kişi. Daha genel olarak, dövüş sırasında müzik bir viking layık, adrenalin upping ve geçer her anın gerginlik ve anksiyete hissetmek ritim vererek. Dikkat etmemek çok zordur ve grubunuzun yaşamı için savaşmanız gereken her seferinde sizi büyüleyecektir. Öte yandan, size eşlik edecek ve oyunun büyük bir kısmı olan ortam müziği çok zayıftır ve neredeyse fark edilmeden geçer. Duygularınızı savaşın acısından keşif ilgisizliğinden değiştirmek utanç verici. Örneğin, perili bir ormanın keşfinde gerilim ipuçları veren bazı müzikal parçalar olsaydı iyi olurdu.

Değer, sadece bir şans ver
Amaç: Viking mükemmel değildir ve ana negatif Lehçe ihtiyacı olmasıdır. Bununla birlikte, kendi hırsları, amaçları ve özelliklerine sahip karmaşık karakterlerle derin ve ilginç bir hikayesi vardır. Seni saçından alacağım ve doğrudan sert, gerçekçi dünyaya koyacağım, liderini içinizden alıyorum. Buhar üzerinde maliyeti 30 Euro için, öğrenmek için özveri gerektirecektir büyük uzunlukta ve derin, karmaşık oyun ile bir macera. Özellikle sahip olduğu kusurların çoğunu affetmeyi başarırsanız, paranıza ve zamanınıza değer. Ayrıca, tetikleyici-mutlu, korkutucu bir viking sevmez kim?

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code