Oyunlar

F1 2018 Review – Victory Lap

Otomobillerin şimdiye kadar spor tarihinin en hızlı olmasına rağmen, Formula 1 2018’de saf hızdan çok daha fazlasıdır. Etkileyici bir şekilde, gezegendeki en hızlı, en gelişmiş arabaları kullanmanın teknik doğası, Codemasters’ın F1 2018’de tasvir etmek için büyük uzunluklara giden bir şeydir ve deneyim bunun için daha iyidir. Direksiyonun arkasında, güncellenmiş, daha karmaşık bir lastik modeli ve yeni enerji geri kazanım sistemi kontrolleri oyunu daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir simülasyona yaklaştırıyor. Bu vardiya, oyunun cazibesini tek bir sezonun ötesinde genişleten ve genişleten yükseltmeler ve medya etkileşimi etrafında kariyer modundaki bazı akıllı değişiklikleri tamamlar.
F1 2018, çok sayıda farklı oyun modu ile başlangıç ızgarasına döner. Tek bir Grand Prix hafta sonu favori sürücüyü kontrol altına almak, ya da başlık için değişik disiplinlerde çok sayıda şampiyonalarında bir yol. Diğer oyunculara karşı yarış daha fazla şey ise, F1 2018, hem yabancılarla hem de arkadaşlarınızla yarışabilen tam, 21 yarışlı çevrimiçi çok oyunculu şampiyonluk ile birlikte sıralanmış ve sıralanmamış çok oyunculu lobileri içerir. Ancak F1 2018’in en parlak olduğu yerde, kariyer modunda, F1 paddock’a yeni olan özel olarak oluşturulmuş bir çaylak rolünü üstlendiğinizi ve seçtiğiniz bir takıma yeni bir şekilde imza attığınızı görüyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Oturum açtığınız kişi, önümüzdeki sezon için sözleşmenizde belirtilen performans beklentilerini belirleyecek. Mercedes veya Ferrari gibi birinci sınıf bir ekiple oturum açın ve her yarış haftasonunda galibiyete meydan okumak için hem yetenekli hem de beklenen bir araba alacaksınız. Williams veya Toro Rosso gibi daha az bir ekiple oturum açın ve beklentilerinizi performans düzeylerine daha gerçekçi bir şey olarak ayarlamanız ve ekibin şansınızı artırmak için performans yükseltmeleri inşa ederek sipariş vermesine yardımcı olmanız gerekir.Yeni performans parçaları, takım hedeflerini tamamlamak için size daha fazla kaynak puanı vermek için elden geçirilmiş yükseltme sistemi ile F1 2018’de hızla geliyor. İyi performansların istikrarlı bir akışı, daha sonraki yarışlara birden fazla yükseltme getirmeyi göze alabileceğiniz, size belirgin bir şekilde daha iyi performans gösteren bir araba ve gelecekteki etkinliklerde daha iyi bir finişe sahip olduğunuz anlamına geliyor. Yükseltmelerin daha hızlı akışı, geçmiş oyunların yavaş damlamasından çok daha ödüllendirici hissediyor ve bir sezon boyunca muhalefette somut kazançlar elde etmenize izin veriyor. Uzun vadede ilginç şeyleri tutmak için, yılın sonunda düzenleme değişiklikleri, yeni ekiplerin zirveye çıkmasını ve mevcut baskın ekiplerin orta sahaya düşmesini mümkün kılan, süreçte ızgara sırasını sıfırlayarak bir yükseltme ağacını tamamen silebilir.
Her ekip, dört performans bölümünün her biri için benzersiz bir yükseltme yoluna sahiptir ve her biri, performansınızla ilgili sorularla bir oturumdan sonra sizi ara sıra rahatsız edecek medya ile olan etkileşimlerinizden doğrudan etkilenebilir. Takım moralinizi yüksek tutmak, geliştirme sırasında başarısız olan parçaların şansını azaltmakla birlikte yükseltme maliyetlerini düşürecek, yanlış şeyi söyleyerek ve onları üzerken ters etkiye sahip olacaktır. Aynı soruları düzenli olarak cevaplamak yorucu olsa da, takımınızdaki ortaya çıkan moral değişiklikleri, güçlük çekmeye değer.
Yukarıdaki beklentileri yerine getirmek, yükseltme sistemindeki değişiklikler sayesinde daha önce olduğundan daha alakalı ve ödüllendirici bir süreç gibi hissettiren sözleşme müzakereleri için daha güçlü bir konuma getirir. Yüksek bir sürücü değeri size daha hızlı pit durur kadar yükseltmeleri için ekstra kaynak noktalarından güçlü ikramiye verebilir sözleşme perks yeni eklenmesi de dahil olmak üzere, daha fazla kaynak noktaları üretecek bir anlaşma için itmek için daha fazla yer verir.
Tek hayal kırıklığı, codemaster’ın başlıklarının kayan bir özelliği olan sessiz hasar sistemi olmaya devam ediyor, bir kez daha serinin ilk günlerinden beri değişmemiş gibi görünüyor.
Sekiz yeni klasik otomobil, 2018 sezonunun canavarca canavarlarına ek olarak, sporun geçmişinden muhteşem bir araç yelpazesini temsil eden geçen yılki F1 oyunundan 12’ye katılıyor. Oyunun tüm otomobilleri kusursuz bir şekilde yeniden yaratıldı; kokpiti çevreleyen çok malign ‘halo’ olmasına rağmen, modern otomobillerdeki kanat uçlarının ve karbon elyafın titiz bir şekilde detaylandırılması bir vurgu haline geldi. Oyunun 21 konumlarının her birine de bir boya yalamak verildi ve ışıklar, güneş veya ağır bir sağanak altında olsun muhteşem görünüyor. Takvime ilk kez katılmak, Fransa’da yeni devre Paul Ricard, biraz kafa karıştırıcı bir düzen ile asfalt ve renkli çizgilerin labirent labirent ve Almanya’da güçlü Hockenheimring dönüşü, kişisel bir favori. Tek hayal kırıklığı, codemaster’ın başlıklarının kayan bir özelliği olan sessiz hasar sistemi olmaya devam ediyor, bir kez daha serinin ilk günlerinden beri değişmemiş gibi görünüyor.
Modern ve klasik otomobiller arasında bir sürüş hissediyorum farkı büyüktür; modern arabaların kontrolleri ile en hızlı almak için belli bir incelik talep ettiği, eski arabaların etrafında slayt ve çok daha tekerleği ile güreşmek izin verin. Ancak gerçek zevk, 2018 melezlerini sürmekten geliyor; inanılmaz gücü ve tutuşu, ERS dağıtım kontrolleri ve yeni lastik karkas sıcaklık modeli şeklinde iki yeni simülasyon elemanı tarafından destekleniyor.Galeri resim 10
Her ikisi de kağıda küçük ses çıkarırken, bir yarış yoluyla strateji unsuruna inanılmaz bir katkı sağlarlar. ERS sistemi, aracın hibrid pilinden dağıtılan güç miktarını kontrol eder ve size sıfırdan tam dağıtıma kadar altı farklı ayar sunar. Sen parmaklarınızın ucunda ekstra bir taktik eleman ekleyerek, önden arabaya saldırmak veya arkadan bir hamle savunmak için anında değiştirebilirsiniz. Başlangıçta yönetmek zor olabilir, kontrol pedinde küçük bir başparmak dansı gerektirir-bir tekerlek ile çok daha kolaydır. Her ne kadar tüm sesler sizin için çok fazla olsa da, tamamen otomatik olabilir, bu nedenle sürüşe odaklanmaya çalışırken değiştirmekten endişelenmenize gerek yoktur.
Lastik karkas sıcaklık modeli daha karmaşıktır ve serinin simülasyon alanına en büyük adımıdır, ancak üzerinde sürerken nasıl giyileceği konusunda daha doğru bir simülasyon vermek için bir lastiğin yüzeyini ve iç sıcaklıklarını ölçmektedir. Onları çok sert sürerseniz veya yanlış koşullarda yanlış bileşiği kullanırsanız, lastik aşırı ısınır ve onları çalışma sıcaklık aralığına geri getirmek için yavaşlamanız gerekir. Özellikle daha uzun yarışlarda, farklı sürüş stilleri aracılığıyla lastiklerinizi yönetme konusunda daha güçlü bir vurgu yapar ve lastiklerin aşırı sürüklenmesinin yolu, araç kullanımı ve kavrama üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.
Sürüş modeline simülasyon benzeri eklemeler, ayaklarınızda 1000 beygir gücüyle ızgarada oturma hissine her zamankinden daha yakın hale getirir.
Yarış AI, F1 2018’de her zamankinden daha agresif hissediyor ve belirgin bir şekilde daha yoğun bir yarış deneyimi yaratıyor. Sürücüler sadece iç çizgiyi bir köşeye savunmakla kalmaz, onları kötü bir konuma getirmeyi başarmadığınız sürece nadiren bir köşeyi birleştirirken, sizi sollamaya çalışırken genellikle kendilerini daha fazla rahatsız edeceklerdir. Çok oyunculu, sıralanmış lobilerde ne kadar temiz bir şekilde yarıştığınızı ve beceri seviyesindeki diğer yarışçılarla eşleşecek bir beceri sıralamasını ölçen yeni bir güvenlik derecelendirmesi içerecek şekilde yenilendi. Bununla birlikte, yapının ön serbest bırakma niteliği nedeniyle, bu sıralamaların sağlamlığını test etmedik.
F1 2018 parlak ve bugüne kadar en eksiksiz Formula 1 oyunu. Kariyer modundaki değişiklikler, yenilenen yükseltme sistemi sayesinde şimdiye kadar en güçlü ve en çekici hale getirirken, sürüş modeline simülasyon benzeri eklemeler sizi her zamankinden daha yakın hale getirir. 1000 beygir gücüyle ızgarada oturmanın hissi, sadece atlamak ve sürmek isteyenler ezici olmadan.
Update: F1 2018 ile birkaç saat çevrimiçi geçirdikten sonra, sıralanmış ve sıralanmamış modlarda, yeni sıralama sisteminin kullanımı yarış kalitesinde belirgin bir fark gösterir. Unranked özel lobilerin vahşi batı ve oluşturulan oturumları, ve rekabet sınıfı çılgınca değişebilir. Sırada, beceri ve güvenlik derecelendirmelerinin kullanımı ile daha fazla hesap verebilirlik ekler, teşvik, yarışın sizi benzer bir beceri seviyesindeki diğer temiz yarışçılarla eşleştirerek ödüllendireceği teşvik eder. Sırada yer alan yarışlarda garip olmayan braker’i atlatmak zorunda kalacaksanız da, başlangıç ışıklarının çıktığı andan itibaren hızla düşebilecek olan unranked yarışlardan daha büyük bir emirdir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code