Oyunlar

Fault Milestone One

Hayal gücünüzü kaldıracak görsel Roman.
Yılın bu zamanında beni mükemmel bir şekilde karakterize eden ifade “görsel romanlar ve kutsal Tanrı” dır .”Ben ne olursa olsun sağlanan bir başlık vardır etkileşim oranı, oyunlarda kendimi geleneksel hikaye anlatımı büyük bir hayranı ilan, tabii ki, açılımı hikaye ciddi bir roman seviyelerine ulaşır. Şu anda benim en sevdiğim geliştirme şirketi Sekai Projesi, Batı kitleye yüksek kaliteli Japon görsel Roman transferi tüm güçleri odaklanmıştır bir şirket yanındaydı.

İlk kilometre taşı, başlığının önerdiği gibi, şimdiye kadar olmak istediğim dört bölümden oluşan tarihi bir dönemin ilk bölümüdür… ondört. Tetralektiklerin ilk bölümünün sunumunu okuyarak dileğimin ruhunu anlayacaksınız ve umarım gözlerinizin önünde analiz edecek her yeni bölümle bunun için coşkumu paylaşacaksınız.
Efsanevi bir dünyanın kronikleri
Kilometre taşının özü, senaryo, maceranın şaşırtıcı arka planı ve karakterlerdir. Başından itibaren, biz, oyuncular, biz büyük ölçüde (ilk en azından) arıza kilometre taşı içinde, birden fazla seçenek kaybı ya da zafer onları lider kahramanların kaderini belirlemek için yeteneği var diğer birçok görsel Roman aksine, söylemek biz anlatı basit gözlemciler vardır. Oyun geleneksel anlamda mevcut değildir ve oyun ile etkileşim bir film DVD ile sahip olduğu aynıdır, yani, yetenek, yavaşlatmak hızlandırmak, ya da “dondurmak” gözlük ve kaydetmek yoluyla önceki arsa noktalarına dönüş için.

Fay Milestone’un karakterlerini yaşadıkları ve hareket ettikleri sahne, Terry Brooks, C. S. Lewis, Terry Goodkind, Robert Jordan, George R. R. Martin mr the gibi büyük fantezi yazarlarının kaleminden çıkan inanılmaz dünyalar tarafından kıskanılacak bir şey değildir.k. Esrarengiz dramatik giriş her zaman Dünya’nın kabuk olmuştur ve Mana denir doğal enerji hayranı insanoğlunun keşfinden söz ekranların bir dizi duygu ve şiir doludur.
Gezegenin bağırsakları Mana çizim, insanlık manakravte, ihtiyaçlarını hizmet mana manipülasyon sanatını yarattı. Mana ile her şey mümkündü, parlak binaların satın alınmasından mahsulün iyileşmesine ve hastalığa karşı mücadeleye kadar. Bir manakravte χρίζονταν krallarının yetenekleri ile doğan insanlar, alanlarının kralları ve Dünya’nın varlığının bitiminden önce, tüm güçleri ve bilgilerini yavrularına, yol aşağı tekniği ile geçti. Tarafından sağlanan sınırsız imkanlarla, mana’yı manipüle ettiği alanların yöneticileri, dünyanın tüm uzunluğu ve genişliği boyunca uzanmaya başladı. İnsan açgözlülüğü galip geldi ve mana, sayısız insanın ölümüne ve tüm monarşilerin yıkıma yol açan savaşta kullanılmaya başlandı.

Kız Gücü
Rughzenhaide Krallığı, Fay dünyasının çatışmaları ile ajite, konularını commkravte tekniğiyle, telepatik olarak uzun mesafelerde bilgi ve bilgi alışverişi yapan herkesle iletişim kurma yeteneği ile eğitmeye hitap eden huzurlu bir vahadır. Aniden düşman bir ordu yolunda yıkım yayılan Krallık üzerine düşer.
Eğer bir kitap kurdu varsa koleksiyonunuzda var herhangi bir kurgu kitabı gibi yutmaya olacaktır.
Macera, krallığın kızı ve varisi arayışında Kraliyet kalesine varmak için iki üst düzey saldırgan kadınla başlar. Ağır dövüşten sonra, Prenses Selphine ve sadık koruma Ritona, ölüm τηλεμεταφερόμενες uzak bilinmeyen bir alanda kaleden kaçının. Büyük hayretle, insanların mana tarafından sunulan kolaylıklar olmadan sıkı çalışmaya dayalı zor, engebeli bir hayat yaşadığı başka bir kıtaya beklenenden çok daha uzak Seyahat ettiklerini fark ediyorlar.

Bu kilometre taşının karakterlerinin çoğu, ayrı bir zihniyet ve artan yeteneklere sahip kadınlardır. Kadın unsuru hakimdir, çünkü kadınlar en üst düzey adamdırfayanın kıtalarında yer alır ve nefret, zulüm ve keder ile saflık ve nezaketten, insan duygularının hemen hemen tüm mevcut yelpazesini dışlamak için çok büyüleyici kadın karakterleri izlemek için özel bir zevktir. Selphine, herkesin en tatlı karakteridir ve hikaye temelde kaygısız çocukluktan yetişkinliğe geçiş ile ilgilenir. Selphine gözüyle, çocukken çevrenizdeki dünyadaki her şeye neden olduğunuz eşsiz hissi ve en zor durumlarda bile macera ve mucize arayışını hatırlar.
Selfine’nin yaşam kişiliğinden daha dışa dönük ve canlı kontrast Ritona, utangaçlık ve şüphe dolu μισανθρωπικά özellikleri ve disiplinli karakteri ile bir savaşçı. Duygusal iniş ve çıkışların tüm yoğunluğunu ve bu iki kişilik arasındaki sürekli çatışmaları hissedeceksiniz ve bu, kilometre taşının büyük deneyiminin sadece bir parçası olacaktır. Yeni dünyada karşılaştığı durumlar zordur ve riskler her yerde yer almaktadır. Hikayenin evrimi pürüzsüz ve sürprizlerle dolu ve bunlardan biri, esrarengiz Rün doğası, gerçeği öğrenmeden önce uzun tahmin etmek çok kolaydır.
Oyunun jargonunda Kaybolmamak için Anksanklopedia ziyareti, kilometre taşı dünyasının entegre Ansiklopedisi manakravte ve hikayeye katılan bölgelerin tarihinde her soruyu çözecektir. Yavaş yavaş sihirli, bilim ve tezat dolu fantastik bir dünya ekranda parading birkaç karakter maceralarını anlam ve büyük bir değer vererek, Zihninize gömülü olacak. Rudo Zhevitz ve kız kardeşi, derinden hareket edecek epik oranlarda bir drama hikayesini ortaya çıktığında arıza benim için harika bir duygusal deneyim haline geldi.

Fantezi edebiyatının bir romanı olarak çalışan Fay Milestone, 150-200 sayfalık bir kitabı okumanız için sadece 4 saat sürer. Oyun eksikliği ve alternatif oyun sonu ya da şant eksikliği, sona erdikten sonra harika dünyanın geri dönüşüne izin vermez. Aksine, maceranın bir sonraki bölümlerini satın almanızı, meraktan-meraktan – dramatik finalden sonra işlerin nasıl çıkacağını görmek için zorlayacaktır.

Bu seni yapacak… Manga!
Arıza kilometre taşının optik seviyesinde, büyük gözleri duygusal durumu yansıtan zarif giyinmiş karakterlerle estetik olarak çok sayıda statik görüntü dizisidir. Diyalogların %99’unda kahramanlar, ερωτερικεύοντας ifadelerini eğlenceli bir şekilde değiştirir ve bize ilkel bir animasyon sunar, Bu yüzden bir galerideki resimlere bakabileceğinizi hissetmiyorum. Konuşma oyunda hiç mevcut değildir ve arka plan müziği, durumlara bağlı olarak dalgalanırken, eylem sahnelerine renk veren ses efektlerini kaçırmaz.
Birinin hatası, prima facie’ye umutları olduğunu gösteriyor. Ancak, oyun eksikliği çok fazla görüntü ile serpiştirilmiş sadece bir roman fantezi edebiyat yapar. Bu sadece karakterler tarafından manyetize edilecektir şartıyla, en kısa sürede bitirdikten sonra tekrar ziyaret etmek isteyeceksiniz büyük bir dünyanın temellerini yatıyordu sayfaların yüzlerce bir Manga çizgi gibi. Buhar üzerinde maliyeti 15€, oldukça pahalı olmasına rağmen, 200 bir kitabın satın alınması, fantastic’in sayfalarının size daha az mal olmayacağını söyleyelim.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code