Oyunlar

Finding Paradise

Geçmişi değiştirme şansın.
Freebird Oyunları, Kanada merkezli, Kan Gao tarafından yönetilen bir geliştirme şirketidir. Hem şirket hem de Quintessence: the Blighted Venom gibi bir dizi indie oyunundan met sahibi, Ninnimi hatırlıyor musun? ve ayna açtı, Ama ve Aya ve bir kuş hikayesi. Bu davadaki bulma Cenneti, 2017 yılının Aralık ayında piyasaya sürülen son ikisinin devamı niteliğindedir. Beklentiler, Kanadalı video oyunu Ödülleri’nde En İyi yazı ve yenilik ödülüne aday gösterilen to the Moon başarısından sonra Cenneti bulmak için oldukça yüksekti. Maceralar deseninde devam eden firmamızın altıncı oyunu sansasyonel bir macera sunuyor, çünkü ataları mükemmel bir senaryo sayesinde göze çarpıyordu. Gördüğünüz gibi, taktiklerin bir kez daha dayandığını ve sonucun büyüdüğünü.
Hollywood!
Km farkıyla, oyunun en iyi ve en etkileyici unsuru inanılmaz derecede yazılı senaryodur. Geçmiş Seyahat, zaman makineleri, sanal dünyalar, bu imkansız senaryoların tüm bazen yeterli başarı ve tam bir patlama ile diğer zamanlarda, Hollywood filmlerinde birçok kez oynanmıştır. Ancak bulma Cenneti, başarısız olanlara ait değildir. Biz Sigmund Corporation ile başlar, kimin teknoloji oldukça gelişmiş bir şirket, doktorlar sağlayan noktaya-bilim adamları bir makine ile girmek için, ve insanların kafasında elektronik kask ve ölüme yakın insanların bazı “dilek” yaparak geçmişlerinin anıları etkileme yeteneğine sahip. Küçük veya büyük değişiklikler yapmak, “hastalar” tarafından imzalanan sözleşmeye bağlı olarak, insanlar duyularını bulduğunda, hayatlarını özel anılarla sürdürürler, bilim adamları tarafından geçmişte yaşayan gerçekler gibi yapılan değişiklikleri hissederler.
Ve arsa etkilemek için yeterli değilse, kesinlikle yıldız karakterleri yapacaktır. Yani, iki bilim adamı ve Sigmund Corporation, ikiz Dr. Eva Rosalene ve kurban yaşlı Colin sazlık iken biz Aya tanıştığı Dr. Neil Watts çalışanları var. İlk ikisi karakterlerinin farklı unsurları ile ayırt edilir. Bayan Rosalene, iş ve resmi olarak adanmış ciddi bir iştir; şirket, tüm durumu daha rahat bir şekilde tedavi etmeyi tercih ederken, açıkça daha fazla mizah duygusu ile. Genellikle, Freebird Oyunları Macera oldukça soğuk bir iklim, bu keşif aynı zamanda hastanın kötü durumu nedeniyle, ancak Neil Watts yapabileceğini merak anların değil, daha zekice bir şaka ya da en inek eğilimli macera ile insanların anılarını oluyor her şeyi açmak için buz kırmak için endişe endişeli.
Hastanın soğuk sazlık durumunda, ancak, işler biraz garip. Karısı ve oğlu aynı fikirde olmasa bile, Sigmund Corporation’la hafızaya erişmek için anlaştı. Yani mümkündür. İki bilim adamı, en son ve yapmak istediğim arzuyu formüle etme fırsatından başlayarak anıların dünyasına giriyor. Herkesin sürprizine göre, Colin’in isteği, daha dolu bir hayat yaşadığını hissettirecek küçük değişiklikler yapmaktır, ancak ailesiyle ilgisi olan herhangi bir şeyle uğraşmadan. Genel olarak, iki bilim insanının çalışması Calvary idi, çünkü belirli bir hedef yoktu, aksine, kendileri tam olarak ne olacağını düşünmek zorundaydılar. Bütün bunlar yeterli değilmiş gibi, bilim adamları belleğin rastgele evrelerine taşındıktan sonra Colin’in anısına anormallikler sundu ve diğer tüm hastalarla olduğu gibi en son hafızadan en eskisine değil.
Yani özgünlüğü ile sizi büyüleyecek bir senaryo için hazır olsun. Varsayımlar yaptığınız her nokta, Sazların karmaşık ve gizemli geçmişi sayesinde tek tek kesikli göreceksiniz. Dürüst olmak gerekirse, Cennet bulma durumunda, filmin bazı filmlerine dayanabilir, çünkü sizi ağlatmazsam, kesinlikle elini kalbinize koyacağım ve olağanüstü bir hikayenin büyüklüğünü tanıyacaksınız. Anıları damgalayan insanların acı verici geçmişi, olayların yüzünün farkında olan ve büyük bir zorlukla karşı karşıya kalan bilim adamlarının kahramanlarının kalplerine dokunduğu gibi kalplerinize dokunmaktan daha yeteneklidir.
Anılar içinde kaybolmak
Oyunun talepleri ile başa çıkmak için son derece yetenekli eller gerekmez. Genellikle oyun olaylar ve eylemler arasında bir bağlantı gibi davranır çok keyifli bir deneyim oluştururken, birkaç iyi özellikler içerir. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekir, bu yüzden nerede harcadığınızı, αλληλεπιδράσατε nesnelerini ve karakterler arasında söylenenleri hatırlarsınız. Yapmanız gereken tek şey, uzayda dolaşmak, nesnelerle etkileşim kurmak ve gerektiğinde veya istediğiniz zaman karakterleri değiştirmek, Dr Eva Rosalene ve Dr Neil Watts’ın her birini idare edebileceğiniz sürece karakterlerin kullanımı çok basittir.

İki karakter Colin’in çeşitli anılarına taşınır, bunlara gitmeden önce hayatının çeşitli aşamalarını gösteren ve hangi yaş aşamasında olduğunuzu gösteren bir çubuk görünür. Sonra bir yerde görünür ve tartışma ve nesnelerin kullanımı açısından, hafızadan, hatırladığınız her şeyi kendi gözlerinizle görmek için keşfetmek zorunda. Çello veya duvar saati gibi bazı nesneler, bir sonraki belleğin aktarılmasına “anahtarlar” dır ve mementos olarak adlandırılır. Colin her bellek uygulaması ile ortaya çıkar ve onları kilidini bellek küreler bir dizi gerektirir bir hatıra içerir. Küreler, geçmişte yer alan önemli tartışmaları gözlemleyerek veya anahtar öğeleri bularak toplanır. Eğer her memento için küreler uygun sayıda tahakkuk ettikten sonra, sonuçta, memento kilidini ve bir sonraki belleğe yönlendirilmek için triads ve tetrads oluşturarak çözmek küçük ve kolay bir bulmaca alınır.

Oyun türü Pokemon ile, grafikler, oyun çocuğu ve Assassin’s Creed unsurlarını ödünç alan bir komut dosyası ile, bir Nintendo veya Ubisoft’un elinde ne kadar iyi olacağını merak etmemizi sağlar.
Karşılaşacağınız diğer özellikler, keşfetmeye ihtiyaç duyan bazı nesnelerin ışık aydınlatması ve karakterleri, notları ve öğeleri içeren daha az önemli menü. İkincisi, aslında şimdiye kadar oyunda bulduğunuz Herkesin bir veritabanıdır. Temizlemek için, bu nedenle onunla başka bir etkileşim olmadığından emin olmak için onları tutmak için takip etmek anıları sunan her kullanılabilir özelliği hareket tutmak gerekir. Karakterlerin kendisine geri dönmesine yol açan olaylar varsa, birçok kez aynı belleğin bir odasına geri dönmeniz gerekebilir. Anılar dünyasında sadece konuşan ve kimliklerini umursamayan bazı şeffaf insanlar bulacaksınız.

Arsa, örneğin Pokemon oyunlarındaki gibi metinler olarak görüntülenen mütevazi diyaloglarla ilerlerken, bölgedeki hareket Nintendo başlıklarından farklı değildir. Biz gerçekler sizin geçmişte gizli gerçeği doğru pusula takip etmek harita çünkü neler olduğunu unutmamak gerekir. Her küre bir noktadan sonra sıkıcı görünebilir bazıları için yeni bir diyalog, aktive gibi Freebird Oyunları, küreler koleksiyonu keyifli hale getirmek için emin olun. Tabii ki, oyunu içeren yaklaşık beş saatlik bir oyun için olması gereken çok tekrarlayan. Olayları yakından takip ettiğinizden emin olun ve Cennet bulma hikayesinden çok heyecanlanacağınızı, kürelerin toplanmasının sizin için tipik bir süreç olacağını garanti ederiz.

Oyun çocuk nesil dönün
Tamam, hepsini alamam. Freebird Oyunları küçük bir geliştirme şirketidir, bu yüzden herhangi bir süper Görsel Efekt görmeyi beklemiyordum. Oyunun παλαιικά retro grafikleri, bir kez daha, Game Boy’un Pokemonunu biraz daha iyi bir versiyonda anımsatan yukarıdan aşağıya bir perspektifte. Birçok renkteki erkekleri görüyoruz, alanlar arasında belirgin farklılıklar var, böylece kitleye açık oldukları açıktır, ancak küçük karakterler çoğunlukla saçlarından dolayı ve kıyafetleri yüzünden daha az farklıdır. Karakter tasarımı biraz daha iyi bir iş yapmış olabilir, bazen etkileyici ve bazen bir adım siyah arka plan göz kapakları gibi yorucu olan Colin anısına yerler varken. Durum, çok sayıda manzara, özellikle de çocukluk anıları, yeşil ile dolu ve daha fazla ayrıntı için mümkün olduğunca kurtarılır.

Ne zaman müzik söyler
Ses oyunculuk yoksun bir başlık ve müzik ve ses efektleri ile aktörlerin belirli hareketleri ayarlanır gibi sesler tek şey, mükemmel bir soundtrack tarafından desteklenmesi son derece önemlidir. Yatıştırıcı ritimler tarafından seçilen Freebird oyunlarına şapkalar atın, kullanıcıları gözlerini kapatmaya ve oyunun harika dünyasına barış içinde seyahat etmeye davet edin. Müzik biraz parfüm παλαιοτέρας dönemin müzikal rüzgar-up kutuları kaynaklanan bir hatırlatıyor. Karşılaştığınız her durum, rosalene ve Watts’tan basit bir arama ya da bazı önemli ayrıntıların keşfi ya da oyunun birkaç erkek komik özeti için, kapalı ve analog müzik yatırım temsilcisi, ekranda bakışlarını açmayan biri bile neler olduğunu anlayabilir. Aslında, hareketli olaylarımız olduğu yerde, yaratıcılar, gözlerimizin boşalmasını bazı noktalarda kaçınılmaz hale getirecek uygun parçaları koymaya özen gösterdiler. Ses sektöründe sadece şaşırtıcı bir iş.

Küçük bir mucize
Cennet bulma olanakları bütçeden dolayı sınırlıdır, ancak oyun macera kategorisi için heyecan vericidir. Etkileyici grafiklere sahip olmayabilir veya süre içinde küçük olabilir, ancak senaryonun mükemmelliği nedeniyle farklı bir macera türü sunar, sizi kolayca şaşırtabilir ve en σκληρόκαρδους oyuncularına bile heyecan yaratabilir. Her etkileşim bir keşif olduğu için, hoş ve sürprizlerle dolu bir oyunla uyum sağlamak için en iyi oyuncuların inanılmaz arsası, birisini ortada bırakamayacağınız ve zamanı bilmek için eziyet edilmeyeceğiniz noktaya. Böyle bir video oyunu, grafiklerde κορύφωνε olacak büyük bir şirket tarafından sponsorluk yapma şansına sahip olsaydı ve değerini düşüren küçük ayrıntıları düzelteceğim, bugün bir üst indie Başlığı hakkında konuşacağız. Eğer ay ve bir kuş hikayesi için zevk varsa, denemek gerekir, eğer dizi ile bir geçmişi yoksa ise, iyi sizin için bir lider otorite ve hikayesi için eşsiz bir deneyim olabilir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code