Oyunlar

Football Manager

Çünkü dil oyuna dahil edilmedi.
Futbol Yöneticisi dizisi, oyunu Çince olarak serbest bırakmak isteyen serinin öfkeli Çinli taraftarlarının bir kısmından Steam’e saldırdı.
Bazıları Twitter ve Sports Interactive Genel Müdürü Miles Jacobson tarafından taciz edildi, dediği gibi bir tehdit bile vardı…ailede ölüm.
Hatta beta dayalı (4 Kasım’da resmi sürüm) yayımlanan önce, Futbol Yöneticisi 2017 için Steam üzerinde 1.000’den fazla yorum vardır. Kullanıcı incelemelerinden sadece %30 olumlu. Genel olarak, futbol Yöneticisi 2017, bu sefer bugüne kadar tarih göz önüne alındığında, serinin ilki olan olumsuz derecelendirildi.
Geçen yılki versiyonda bile, Football Manager 2016, genel resmin ne olumlu ne de olumsuz olduğu sonucu olan bir dizi ağırlıklı olarak olumsuz yorum aldı.
Çatışma zamanı
Sports Interactive, Futbol yöneticisinin 2017’nin Steam Workshop topluluğu aracılığıyla çevirileri kabul etme fırsatına sahip olacağını duyurduğunda Çinli oyuncuların tepkisi başladı, oyunda bulunmayan bir turnuvanın eklenmesiyle olduğu gibi. Bununla birlikte, bu, 2017 Futbol yöneticisinde var olacak 17. resmi dil olarak dillerini bekleyen

Çinli oyuncuları tatmin etmedi. 2011 yılında Miles Jacobson’un bildirilmesinden sonra, diğerlerinin yanı sıra, “Çinli bir çeviri olmak için şu anda oyunu satın almak için korsan olan 20.000 kişiye ihtiyaç duyduğunu” belirtti. olumlu bir gelişme olurdu. Ancak Jacobson, lansmandan önce Çince çeviri olmayacağını ekledi.
Futbol yöneticisinin Çinli oyuncuları, bu satışların tartışmayı halka açık Sayfa SteamSpy verilerine yerleştirerek elde edildiğine inanıyorlar. Bu verilere dayanarak, Çin Futbol Yöneticisi 2016 oyuncuları/alıcılar arasında bölgeyi sıralamak için bir kriter ile beşinci geliyor savunuyorlar, onların dil seriye dahil diğer ülkelere göre çok daha yüksek bir pozisyon. Twitter’daki Miles Jacobson, savunmasında, sözünü kırdığını ve şimdiye kadar Sega Çin’de 20.000’den fazla kopya sattığını yazdı. Ayrıca, SteamSpy verilerinin birçok kez yanlış olduğunu ve yaklaşık 4.000.000 kelimeye çevrilmesi gerektiğinden Futbol Yöneticisi 2017’nin çevirisinin kolay olmadığını belirtti.
Ruhları sakinleştirmek için Sega, hem Futbol Yöneticisi 2017 hem de futbol Yöneticisi Touch 2017’in Geleneksel Çince bir çevirisi olacağını ve piyasaya sürülebileceğini ve Basitleştirilmiş Çince bir versiyonun olacağını açıkladı. Ancak, bu sürümler mevcut olduğunda açıklanmadı.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code