Fortnite

Fortnite Alpha Turnuvası Nezaman Acılacak ?

Fortnite’deki ilk oyun içi turnuva olan Alpha Tournament: Battle Royale, dünya çapında giriş yaptı. Alpha Turnuvası, 16 Ekim’de başlayan ve 21 Ekim’e kadar sürecek özel bir Fortnite etkinliğidir. Oyuncular, etkinliğe katılmak için bölgedeki muhaliflere karşı karşılaşacakları Solo günlük çalışmalarında yer alabilirler

Alpha Turnuvası, 16 Ekim’de başlayan ve 21 Ekim’e kadar sürecek özel bir Fortniteetkinliğidir . 21. Oyuncular, olayın Solo günlük denemelerinde, bölgelerindeki rakiplere karşı özel bir pini kazanma şansı için karşılaşabilirler. Oyunda yeteneklerinin tanınması.

Oyuncular Alfa Turnuvası’nın her maçında performanslarına göre puan kazanabilirler. Ne kadar çok öldürürsen ve ne kadar yüksekse, maçta o kadar çok puan alırsın.

Ancak Alfa Turnuvası her gün kısa, üç saatlik dönemler için açıktır. Bu pencereden önceki veya sonraki herhangi bir zamanda oynamak mümkün değildir. Turnuva bölgesel olduğundan, dünyanın her yerindeki oyuncular Epic’i zaman dilimleri için seçiyorlar. Bölgeden bağımsız olarak, çoğu Alfa Turnuvası öğleden sonra veya akşamın erken saatlerinde açılır ve geceleri kapanır.

Alfa Turnuvası’nın bölgenizde ne zaman başladığını görmek için aşağıdan kontrol edin. Hangi bölgede bulunduğunuzdan emin değilseniz, oyun içi Etkinlikler sekmesine gidin ve ekranınızın sağ alt tarafını kontrol edin.


Kuzey Amerika’daysanız, lütfen turnuvanın Batı ve Doğu sunucularında aynı anda başladığını, ancak çöpçatanlığın bulunduğunuz bölgeyle sınırlı olduğunu unutmayın.

Bölgelere göre Alfa Turnuvası

Kuzey Amerika

  • Doğuya 7:00 – 22:00 ET
  • Batı için 4 PM – 7 PM PT

Avrupa

  • 18:00 – 21:00 CEST

Brezilya

  • 19:00 – 22:00

Asya

  • 19:00 – 22:00 JST

Okyanusya

  • 17:00 – 20:00 AEDT
Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code