Fortnite

Fortnite Duos 35 KİLLS

Nispeten bilinmeyen bir Avrupa Fortnite oyuncusu rekor kitaplara yüksek öldürme Duos oyunuyla girdi.
Fransız oyuncu Payamz, bir PC Duos maçında solo bir oyuncu tarafından en çok elenen yeni rekor sahibi olmak için 35 elemeyle eşleşti. 31 elemenin bir önceki rekoru, Belçika yıldız Klaivert “Teeqzy” Dervishi ve Fransız oyuncu Grégory “XEWER” Boye tarafından yapıldı.

Payamz, videonun dönüm noktasının YouTube’una yüklendi . Bu, en iyi 30 kişinin belirlenmesinden önce 16 oyuncunun elendiğini gösteriyor. Payamz daha sonra ilk 10 rakibinin 19’unun 19’unu öldürdü ve yeni bir dünya rekoru kırdı.
Teeqzy ve XEWER’den farklı olarak, Payamz bu noktaya kadar radarın altından uçtu. Teeqzy ve XEWER, profesyonel takımlar için oynamaya ek olarak, birden çok Çatışma etkinliğinde yarıştı. Ancak aynı şey, YouTube’da 500’den az abonesi olan Payamz için söylenemez.

Ancak, Teeqzy bir tür anomalidir. Belçikalılar, PC dünya rekorlarını bir kadroda tek kişilik bir oyuncu olarak ve bir Squad oyununda bir ikili oyuncu olarak çoğu elemeyi tutuyor. Her iki kayıt da 43 elemeye oturdu ve Teeqzy, ikilisinin performansına katılanların 27’sine katkıda bulundu.

Ve kesinlikle garanti edilemese de, dünya rekoru kırılmasının reklamı, Payamz’ın profesyonel oyuncular ve organizasyonlar tarafından daha iyi tanınmasına yardımcı olabilir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code