Fortnite

Fortnite Güdümlü Füze Geçici Olarak Kaldırıldı

Güdümlü Füze, rakibinin serbest bırakılmasından birkaç gün sonra – Quad Launcher – geçici olarak Fortnite Battle Royale’den ayrıldı. Ama neden?
Fortnite geçtiğimiz günlerde, Fortnite’in en popüler oyun modu olan Battle Royale’a Sezon 5’de eklenen bir silah olan Güdümlü Füze’nin, oyunda bulunmadıkları bir sorunu çözmek için oyundan geçici olarak kaldırıldığını duyurdu. Neden kaldırıldığına dair bir fikrimiz var.
@FNBRLeaks son zamanlarda Gölge Taşları aracılığıyla oyunda görünmez hale getirmek için Güdümlü Füze kullanmayı içeren bir aksaklık tweetledi. Güdümlü Füze Başlatıcı’yı donatıyor ve bir gölge taşını tüketirken tetikleyiciyi spam ediyorsanız, aslında kalıcı olarak görünmez hale gelebilirsiniz.

Ancak Güdümlü Füze’nin sahip olduğu tek hata değildi. Epic Games’in Fortnite Sean Hamilton için Topluluk Koordinatörü, Reddit’e, Yama v6.10’un “Always North” hatası için bir düzeltme içerdiğini doğruladı.
“Her Zaman Kuzey” aksaklığı Güdümlü Füzenin kaldırılmasının sebebi değil, ama yine de silahı kullanan oyuncuları harekete geçiren bir şey. Bu hata, tetikleyiciye basmadan önce nereye baktığına bakılmaksızın fırlatma rampasından atılan Güdümlü Füzeler’in daima Kuzey’i vurduğunu görür.

Öğenin oyuncuların ellerine ne zaman geri döneceği hakkında hiçbir bilgi yoktur, ancak Quad Launcher’ın rakip silahının geri dönüşünü görmeden çok uzun olmamalıdır.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code