Fortnite

FORTNİTE HELP FOR PLAYERS WITH MULTIPLE EXISTING CONSOLE ACCOUNTS

Farklı bloglarda Fortnite oynamak için birden fazla Epic Hesabı oluşturduysanız, bu blog yazısı sizin için.Kasım ayında, “hesap birleştirme” sistemini yayınlayacağız, böylece Battle Royale kozmetik ürün alımları, ömür boyu kazançlar, V-Bucks ve Dünyayı Kaydet kampanyası erişimini transfer etmek için çoklu konsol bağlantılı hesapları birleştirebilirsiniz.

Bu arada, tüm konsollarınızı tek bir Epic Hesabı ile ilişkilendirmek mümkün, bu nedenle gelecekteki herhangi bir ilerleme ve satın alımlar her yerde kullanılabilir. Bu, mevcut satın alımlarınızı ve ilerlemenizi diğer hesaplarınızdan ÇIKARMAMALIDIR; Bunun için Kasım ayında hesap birleştirme özelliğini beklemek zorunda kalacaksınız.

PlayStation ve Switch’de ayrı hesaplara sahip bir oyuncu örneğini kullanarak şu an takip edebileceğiniz adımlar.

ADIM 1 – BİRİNCİL VE İKİNCİL KONSOL HESABI TANIMLAYIN.

Önce aşağıdakileri belirlemeniz gerekir:

 • Hangi konsol en çok ilgilendiğiniz satın alma ve ilerlemeyi tutar? Buna birincil konsolunuz diyelim .
 • Kasım ayında hesap birleştirme akışını tamamlayana kadar satın alma işlemlerine erişemediğinizde hangi konsolu kullanabilirsiniz? Bunu İkincil konsolunuz olarak adlandıralım.

Örnek senaryoda, PlayStation’ı Birincil konsol olarak seçelim ve İkincil olarak geçiş yapalım.

2. ADIM – HER İKİ KONSOL HESABININ YENİ EPİC HESAPLARINA YÜKSELTİLDİĞİNDEN EMİN OLUN

Not: Birincil ve İkincil konsol hesaplarınızın BOTH için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir . Bu işlemin sonunda , her biri bir konsolla ilişkilendirilmiş iki ayrı Epic hesabınız olur .

Epic Hesap ilişkilendirmesi oluşturmak için her hesap için şu adımları izleyin :

  1. Www.epicgames.com adresini ziyaret edin ve oturum açmış tüm hesaplardan çıkış yapın.
  2. Sayfanın sağ üst köşesindeki SIGN IN öğesini tıklayın .
  3. Oturum açma sayfasında, seçmek konsolu sen giriş vardır (PlayStation veya Anahtarı söylemek gibi).
   Örnek senaryo için, önce Anahtar hesabımızın bir Epic Hesabı ilişkisine sahip olup olmadığını ve Anahtar simgesi seçip görmediğimizi kontrol ediyoruz.Step02_03_SignInPage.png
  1. (Bu durumda, geçiş) Seçilen konsolu için görünen oturum açma pop up kullanın.Step02_04_NintendoPopUp.png
   Step02_04_NintendoPopUp_B.png
  1. Geri Epic Games ana sayfasına yönlendirilir ise, 7. adıma geçinStep02_05_EpicGamesHome.pngDeğilse aşağıdaki adımlarla devam edin.
 1. Konsol hesabınızda bir Epic Hesabı ilişkisi yoksa, yeni bir tane oluşturmanız gerekir. Seçilen konsolla otomatik olarak ilişkilendirilecek yeni bir Epic Hesabı oluşturmak için bu sayfadaki aşağıdaki alanları doldurun. Öyle önemli bir koymak için geçerli bir email adresi size işlemini tamamlamadan önce bunu doğrulamak zorunda kalacak.

Step02_06_HeadlessUpgradePage.png

 1. Bir hatırlatma olarak, bu işlemin çalışması için hem İlköğretim hem de İkincil konsol hesaplarınız için YAPILMALIDIR. NOT: Her hesap için ayrı bir e-posta adresine ihtiyacınız olacaktır, çünkü bir e-posta adresi yalnızca bir Epic hesabıyla ilişkilendirilebilir. (Epic bu komplikasyon için özür diler.)
 2. İkincil konsol hesabınızla ilişkili Epic Hesabı için giriş bilgilerini, satın alımları birleştirmek için Kasım ayında ihtiyaç duyacağınızdan emin olun.

3. ADIM – İKİNCİL KONSOLU EPİC HESABINDAN ÇIKARIN

Artık konsol hesaplarınız için bir Epic Hesap ilişkilendirmesini doğruladığınız veya oluşturduğunuza göre, Birincil konsolunuzla ilişkilendirilmiş Epic Hesabı ile bağlantı kurmak için İkincil konsolunuzun bağlantısını kaldırmanız gerekir .

 1. Www.epicgames.com adresine geri dönün ve oturum açmış tüm hesaplardan çıkış yapın.
 2. Sayfanın sağ üst köşesindeki SIGN IN öğesini tıklayın .
 3. Sizin için oturum açın İkincil konsol hesabında. Bu, Kasım ayında hesap birleştirme akışını tamamlayana kadar satın alma işleminize ve ilerlemenize geçici olarak erişiminizi kaybedeceğiniz hesaptır.

Örnek senaryoda, Anahtar hesap İkincil konsol hesabıdır, bu nedenle oynatıcı Anahtar hesabını kullanarak oturum açacaktır.

Step03_03_SignInPage.png

  1. Sayfanın üst kısmındaki Hesap açılır menüsünü seçin .
  2. Git Bağlı Hesaplar sekmesi ve (bu durumda, Switch) bağlantısını kaldırmak istediğiniz konsol hesabına Bağlantıyı Kes tıklayın.Step03_05_UnlinkNintendo.png
 1. Daha önce yapmadıysanız, e-postanızı size e-postayla gönderilen doğrulama bağlantısını tıklayarak doğrulamanız gerekir.
 2. Konsol hesabınızın bağlantısını kaldırma koşullarını okuyup kabul ettiğinizden emin olun ve hazır olduğunuzda Bağlantıyı kaldır onaylayın !

ADIM 4 – İKİNCİL KONSOLUNUZU BİRİNCİL KONSOLUNUZLA İLİŞKİLENDİRİLMİŞ EPİC HESABI’NA BAĞLAYIN.

Bu son adımda, İkincil konsolunuzu (3. adımda bağlantısı kesilen) Birincil konsolunuzla ilişkilendirilmiş Epic Hesabı ile ilişkilendirirsiniz.

  1. Bir kez daha, www.epicgames.com adresine geri dönüp, oturum açmış olduğunuz hesaplardan çıkış yapacaksınız .
  2. Sayfanın sağ üst köşesindeki SIGN IN öğesini tıklayın .
  3. Bu sefer Epic hesabınıza bağlamak istediğiniz Birincil konsolda oturum açın .Örnek senaryomuzda, PlayStation hesabımızda mevcut olan ilerlemeyi devam ettirmek için PlayStation hesabımızda oturum açmak istedik.
   Step04_03_SignInPSN.png
  1. Konsolunuza giriş yapmak için açılan konsol oturum açma sayfasını kullanın (bu durumda PlayStation).Step04_04_PSNPopUp.png
 1. Sayfanın üst kısmındaki Hesap açılır menüsünü seçin .
 2. Git Bağlı Hesaplar sekmesine tıklamanız Bağlan (bu durumda Switch) bağlamak istediğiniz İkincil konsolda.
 3. Yeni bir platform bağladığınızda, bu konsol için bir giriş sayfasına yönlendirilirsiniz.
 4. Konsola giriş yaptıktan sonra, Birincil ve İkincil hesaplarınızın hesapları artık bağlantılı olacak!Step04_08_CompleteLinking.png

Hesap birleştirme aracını çalıştırmaya çalışırken çalışırken sabrınız için teşekkür ederiz!

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code