Fortnite Hunting Party: Where To Find Week 2's Secret Battle Banner (Season 6 Challenge) - AGARBLOG
Fortnite

Fortnite Hunting Party: Where To Find Week 2’s Secret Battle Banner (Season 6 Challenge)

Bir Av Partisi’nin mücadelesini tamamlama ödülü, adanın etrafına gizlenmiş ücretsiz bir eşyaya çok ince bir ipucu gizleyen özel bir yükleme ekranıdır. Tipik olarak, söz konusu öğe, Battle Pass’ınızı toplandıktan sonra bir kat daha yükselten ücretsiz bir Savaş Yıldızıdır, ancak Sezon 5’in sonuna doğru Epic, yerlerine pankartlar gizlemeye başladı.

Tuhaf olarak, bir afiş, 2. Hafta Avcılık Partisinin meydan okumasını tamamlamak için verilen ödül. Sezon 6’nın tüm haftalık görevleriyle bugüne kadar güncel tuttuğunuzda, kurtadamlar ağaçların arasında dolaşırken karanlık bir ormanın ortasında duran bir karakteri gösteren aşağıdaki yükleme ekranının kilidini açacaksınız. Resme yeterince yakın akran ve ekranın sağ tarafındaki ağaçlardan birine oyulmuş bir afiş ve bir araba siluetini göreceksiniz.

Hiçbir Altyazı Sağlanmadı

Söz konusu araba, Cennet Avuç içi’nin kuzeyindeki çölde küflenmeye rastlanabilir. Bir maçın başlangıcında bu konuma kayın, arabayı bulun ve afişin üstünde görünecektir. Başka bir öğe gibi toplayın ve bunu bir profil simgesi olarak kullanabileceksiniz.
Gizli banner’ı bulmakta daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki haritadaki yerini işaretledik. Bu hikayenin en üstünde bir araya getirdiğimiz videoyu, afişi toplamak için nereye gitmeniz gerektiğini gösteren tam olarak gösterebilirsiniz. Ancak, önceki Avlanma Partisi ve Yol Gezisi zorlukları ile olduğu gibi, banner sadece gerekli sayıda zorluğu tamamladığınızda ve yukarıda belirtilen yükleme ekranının kilidini açtığınızda görünecektir.

Hiçbir Altyazı Sağlanmadı

Hafta 2 ‘nin zorlukları, Fortnite’ ın 6.01 güncellemesinden kısa bir süre sonra geldi ve onlar , diğer misyonların yanı sıra, maçlar sırasında hasarlı alanlar ve yeni reenabled Shadow Stones kullanan oyuncularla çalıştı . Bunları tamamlamak, Battle Pass’ınızı yükseltmeye yardımcı olacak ve bu da yeni Pets gibi kozmetik ve diğer ödüllerin kilidini açacaktır. Sezon 6 ödül galerimizde bu sezon kapmak için her şeyi görebilirsiniz . Zorlukların üstesinden gelmek için, Sezon 6 yarışmamızın toparlandığına emin olun .

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code