Fortnite

Fortnite: Save the World won’t be free to play in 2018

Epic Games’in PvE deneyimi Fortnite , Dünya Kaydet , daha önce bu yıl play özgür olmak bekleniyordu. Ancak bugün artık Epic tarafından yayınlanan bir Gelişim bloguna göre artık geçerli değil .
Epic, “ Dünyayı kurtarmak için ücretsiz oynayacağımız bu yıldan çıkmaya karar verdik ” dedi. “Ücretsiz oynamaya ihtiyaç duyduğuna inandığımız geniş bir dizi özellik, çalışma ve arka uç sistemi ölçeklendirme üzerinde çalışıyoruz.”

Çoğu Fortnite hayranı, oyunun savaş royale versiyonunu oynamayı sevse de, Save the World , Temmuz 2017’de piyasaya sürüldüğünden beri “sürekli olarak büyümüş” bir popüler moddur.


Epic , Dünyayı Kurtar oynamaya teşvik etmek için Brainiac Jonesy ve Skull Ranger Ramirez karakterlerini, giriş yapan ve yeni gelen eski Fortnitemares etkinliğinde oynayabilecek yeni ve eski kuruculara ücretsiz olarak verebilecek. Ve bu hafta başlayarak, Epic , Dünyayı Kurtar’da Standart, Deluxe, Süper Deluxe ve Sınırlı Kurucu paketlerinin satışlarında% 50 indirim yapmayı planlıyor .

Epic ayrıca, birkaç ön uç kullanıcı arayüzü geliştirmesi yapmayı ve Dünyayı Kurtarmak için güncellenmiş bir Hero System uygulamaktadır . Bu, Epic’in neden 2018’in ötesindeki Dünyayı kurtarmasının serbest oyun lansmanını ertelemeye karar verdiğini açıklayabilir .

DÜNYA KALKINMA DURUMUNU KAYDET – EKİM 2018

2018/10/22
Fortnite Takımı tarafından
Hey Fortnite arkadaşlar

Son Devrimizden bu yana, son güncellemelerimizden öğrenmeye, özgür oynamaya hazırlanmak için büyük değişiklikler yapmaya ve Dünyayı Kurtarmaya devam etmeye devam ettik. Canny Valley görev serisinin ilk bölümünü çıkardık, yeni düşmanları ekledik ve ilk doğum günümüzü kutladık! Başlayalım.

2018’DE OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Bu yıl için Save the World’in ücretsiz oynanış versiyonunu kullanmaya karar verdik. Ücretsiz oynamaya gereksinim duyduğumuza inandığımız geniş bir dizi özellik, yeniden çalışma ve arka uç sistemi ölçeklendirme üzerinde çalışıyoruz. Temmuz 2017’deki lansmanımızdan beri dünya sürekli olarak büyüyor ve Fortnite genel olarak görülmemiş bir büyüme yaşadı. Mücadeleye katılacak olan oyuncu kahramanların lejyonları için ölçeklemek mükemmel bir deneyim sunmanın anahtarıdır. Bu, eski ve yeni tüm oyuncularımız için geçerlidir, bu yüzden bu hakkı elde etmek için zaman ayırıyoruz.

Kurucularımıza, hem yeni hem de eski, Fortnitemares Etkinliği sırasında giriş yaparsanız ve oyun oynamak isterseniz, hem Brainiac Jonesy hem de Skull Ranger Ramirez’i ücretsiz alacaksınız!

Şu an oynamaya başlamak isteyenler için, size sahibiz. Bu haftadan başlayarak, Standart, Deluxe, Süper Deluxe ve Sınırlı Kurucuların paketleri için% 50 indirimli satışa çıkacağız.

ÖN UÇ İYİLEŞTİRMELERİ

Ön uç kullanıcı arayüzü, oyunun entegre ve anlaşılır bir parçası gibi hissetmelidir. Envanterin bu yılın başlarında ön tarafa getirilmesi ilk adımdı, ancak önümüzdeki yenileme çalışmaları daha da ileriye taşıyacaktır.

TutorialScreen_UI.png
Yeni bir belirtme sistemi sistemi kullanmak için eski UI öğretici görevlerini bulup dönüştürmeyi kolaylaştırmak için menü seçeneklerini yeniden düzenliyoruz. Ek olarak, menülere cila ve karakter (ler) ekliyoruz. Bu yenilemenin sonunda, Fortnite deneyiminizden daha fazlasını ön uçtan ziyade oyuna taşımak istiyoruz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, önümüzdeki birkaç ayda kullanıma hazırlanmak için, bu gelen tüm değişikliklere ayrıntılı bir bakış sunacağız.
CommandScreen_UI.png

YENİ KAHRAMAN SİSTEMİ

Yeni güncellenmiş bir Hero Sistemini duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Bu sistem, yükünüzü daha fazla seçenek ve yaratıcılık alanıyla özelleştirmek için daha esnek bir yaklaşım sunmak üzere yeniden tasarlandı. Önceki üçten yönetmek için toplam altı Hero slotunuz olacak. Öncelikle komuta edecek bir ana Kahraman seçer ve avantajlarınızı ve özelliklerinizi belirleyecek en fazla beş ilave. Yaratabileceğiniz çeşitli yükleri genişletmek istiyoruz – araçları elinize koyarak anlamlı yeni kararlar alın. Tüm detayları sonlandırdığımızda, sistem üzerinden size yardımcı olacak kapsamlı bir blog hazırlarız.
Yeni sürüme geçirdiğim pek çok şeyi değiştiriyorsunuz, yatırım matlarıma ne oluyor? 
Şematikler, kahramanlar, hayatta kalanlar, savunucular veya yükseltdiğiniz diğer öğelerde önemli değişiklikler yaptığımızda etkinleştirilecek bir yatırım geri ödeme özelliği üzerinde çalışıyoruz. Lansman sırasında bir opt-in süreci olacak, yeniden dengelenmiş olan öğeyi işaretleyeceğiz ve dilerseniz de seviyesini azaltmayı seçeceksiniz. Öğelerinizi otomatik olarak DÜZELTMEZ. Bu ilk sürüm için “yeniden dengeleme bayrağı” yı sadece yeni sistem tarafından ayarlanan Kahramanlara sunacağız, diğer yandan da kenar durum senaryolarında diğer materyalleri nasıl geri alacağımızı araştırıyoruz.

FORTNİTEMARES

Yılın en ghoulish olayı geri döndü! Eski Kahramanlar birçok yeni yüzle birlikte dönüyor.

StW06_Social_BrainiacJonesy_v2.jpg

Geçen yılın Vlad Moon Rising görevini tekrar ziyaret etmek için Hexsylvania’ya gideceksiniz. Olayı geçen yıl oynamış olsaydınız, birkaç değişiklik farkedebilirsiniz… ve hatta eskisinden daha fazla Vlad. Ray ve şirket tarihin kötü tarihçisi Vlad ile yüzleştiğinden, Hexsylvania’ya yeni ziyaretçiler bazı korkunç dünya tasarrufu sağlayacak.

Bu yolculukta bize katıldığınız için teşekkür ederiz!

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code