Fortnite

Fortnite SEASON 6

Karanlık Yükseliyor… Hazır mısınız? Sezon 6 burada ve korku ve sevinç dolu, dalmaya hazır olun!

KARANLIK YÜKSELİR
Wailing Woods’a girmek, küpün yolsuzluğuyla yüzleşmek veya Haunted Castle’ı ziyaret etmek için yeterince cesur musun?

Bozuk alanlar adanın etrafında Gölge Taşları doğurdu. Güçlerini ortaya çıkarmak için tüketin.

SEZON 6 SAVAŞ GEÇİDİ
Yeni bir Sezon, 100’den fazla yeni ödülle dolu yeni bir Savaş Geçidi anlamına gelir. Şu anda 950 V-Bucks için oyunda mevcut.
Battle Pass’ı satın aldığınızda anında iki özel kıyafet, Calamity ve DJ Yonder alacaksınız. Ardından 25.000 V-Bucks değerinde 100’e kadar ödül kazanın. Battle Pass Sezon 6’da neler var?

Evcil Hayvanlar! Bonesy, Scales ve Camo’yu açmak için Battle Pass’ınızı yükseltin, harita boyunca yolculuğunuza katılacak yeni kriterler. Bu pasif yoldaşları her zaman sizin yanınızdayken, kendinizi içinde bulduğunuz farklı durumlara tepki gösterirler.

Önceki Savaş Geçişlerine benzer şekilde, Haftalık Zorlukları tamamlayıp ödülleri daha hızlı kazanmak için tamamlayabileceksiniz. Yeterli Haftalık Zorlukları tamamlayın ve daha da özel ödüller kazanın!

Hala nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Aşağıdaki videoya bir göz atın.

TOPLULUK YARATICILARI
Topluluk içerik oluşturucularımız etkilemeye devam ediyor! Her şeyden önce bir araya gelen tüm tutku projeleri için minnettarız. Herkesin kullanması için ücretsiz olan Sezon 6 varlık paketi ile oluşturmaya devam edin. Buradan indirin .

YENİ OYUNCULAR İÇİN İPUÇLARI
Sezon 6’nın sunabileceği her şeyi keşfetmeni bekleyemeyiz. İlk zamanlayıcılar için birkaç ipucu:

Bina senin arkadaşın – Bir mermi barajını durdurmak için bir duvar atın ya da tavandan bir göğsü takmak için bu merdivenleri kullanın!
Haritayı keşfedin – Ada, Victory Royale’yi ele geçirmenize yardımcı olacak sürprizlerle doludur. Sağlığınızı kurtarmak için taze elmaları bulun, zorlukları tamamlamak için sandıkları arayın ya da stil sahibi olduğunuz herkese göstermek için ATK’da bir dublör bulun.
Fortnite arkadaşlarla daha iyi – Fortnite öğrenmenin en iyi yolu arkadaşlarla oynayarak. Squad up ve 50v50 veya Oyun Alanı’nın tadını çıkarın!
Karanlık tarafa dalmanın zamanı … ama her zamanki şoförüne teşekkür etmeyi unutmayın!

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code