Fortnite

Fortnite sezonunda 6 “Bir Saat Kulesi üstünde dans et” mücadelesinin nasıl tamamlanacağı

Fortnite: Battle Royale’deki ilerici zorluklar söz konusu olduğunda , Epic Games genellikle bu özel görevlerin ayrı aşamalara sahip olduğunun bir göstergesidir.

Bu, Fortnite’ın  altıncı sezonunun dördüncü haftasında durum böyle değil . Epic, dört haftada ilerici Battle Pass zorluklarının iki aşaması için aşamaları dahil etmeyerek oyuncuları (ya da geliştiricinin sadece unuttuğunu) kandırmaya çalışıyor gibi görünüyor

Bu ilerici görevlerin ikisi de oldukça kolaydır; ilki sadece belirli bir sırayla beş belirli yere inmenizi ister. Nerede bakılacağından tam olarak emin değilseniz ikinci zorluk, biraz zor olabilir.

Fortnite: Battle Royale’de “Saat Kulesi’nin üstünde dans et” mücadelesinin nasıl tamamlanacağını burada bulabilirsiniz

Epic Games aracılığıyla Screengrab

Bu zorluğun ilk adımı, başlığının önerdiği kadar kolaydır. İki bina arasında bir saat kulesinin bulunduğu Tilted Towers’ın güneybatı kısmına gidin. Kulenin tepesinde olduğunuzda, meydan okumayı tamamlamak için sadece duygularınızdan birini kullanın.

Oyunun başında kuleye inmiyorsanız, zirveye çıkmak için yeterli rampa yapmak için en az 70 malzemeye ihtiyacınız olacak.

Epic Games aracılığıyla Screengrab

Bunu yaptıktan sonra, zorluğu bitirmiş gibi görüneceksin. Ama ikinci aşamada Lucky Landing’de bulabileceğiniz pembe bir ağacın üstünde dans etmenizi gerektirir. 

Pembe ağaç Şanslı İniş’in orta binasında yer almaktadır. Saat kulesine benzer şekilde, oyunun başlangıcında oraya inmezseniz, ağacın en tepesine ulaşmak için yeterince rampa yapmak için 70 malzemeye ihtiyacınız olacak.

Epic Games aracılığıyla Screengrab

Bu mücadelenin üçüncü ve son adımı oyuncuların “Dev Porselen Taht” ın üstünde dans etmelerini ister. Ve bu nesnenin yerleştirilebileceği bir yer olan Fortnite’de  tek bir yer var : Floş Fabrikası.

Önceki iki aşamadan farklı olarak, sadece devasa tuvalete ulaşmak için iki rampa inşa etmek için 20 malzemeye ihtiyacınız olacak. Tuvalet koltuğunun üstünden dans ettikten sonra, resmi olarak bu zorluğun üç aşamasıyla tamamlanacaksınız. 

Aferin, Epic – meydan okuma açıklamalarında aşamaları dahil etmeyerek bizi neredeyse kandırdınız

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code