Fortnite

Fortnite Sızdırılmış Vampir Kozmetikleri Yakında Geliyor

Patch v6.10 dosyalarına girmiş olan veri madencilerinin yeni bir sızıntısı, yakında eklenecek bir cilt buldu.

Önceki Cadılar Bayramı kozmetik sızıntısına benzer bir sızıntıda – Kafatası Trooper ve neredeyse bir düzine kozmetik sızan – @ShiinaBR ve @Hypexleaks vampir ile ilgili gibi görünen kozmetik bir dizi ortaya çıkardı.

Bu cilt bulundu – “Sanctum” başlıklı – bu bir erkek cildi ve “Vampir” dosya adı vardır. Bu @ShiinaBR tarafından keşfedildi – ama yama dosyalarında bulunan tek Vampir ilgili kozmetik değildi.

@HypexLeaks, sızan “Sanctum” cildinin doğrudan arkadan blingi gibi görünen, yaklaşan bir arka bling ile ilgili verileri de keşfetmiştir. Arka bling “Coven Cape” başlıklı.

Bu kozmetiklerin resimlerine henüz eklenmiş olmadıkları için resimlerimiz yok. Bunların hemen hemen hepsini Fortnite Battle Royale için bir sonraki büyük yamada ekledik. Cadılar Bayramı hemen köşede.

Bu cilt, Dusk özelliklerine sahip Nite Coven setine bağlanabilir; kadın vampir. Öyleyse, umarım bu cildi Item Shop’ta er ya da geç görünür. Cadılar Bayramı yaklaşıyor.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code