Fortnite

Fortnite Turnuva Detayları

Tüm oyunculara açık olan çevrimiçi Fortnite turnuvaları, popüler savaş royale oyununa yakında geliyor.


Epic Games ortaya açık, çevrimiçi rekabet ilk sürümü 6.1 güncellemesinde mevcut olacağını söyleyerek bugün erken saatlerde oyun içi Olaylar sistemi. Bununla birlikte, yarışmaya ilgi duyan herkes, bu etkinliklere katılabilmek için karşılıklı oynamaya katılmalıdır.
Bu oyun içi turnuva sistemi bu hafta sonu sızdırıldı . Epic, “Her turnuvanın, müsabakanın yürütüleceği bir dizi planlanmış tarih ve zaman vardır.” Dedi. “Bu programlı seansların her biri tamamen temiz bir arduvazdır – tüm oyuncular aynı skorla başlayacak ve mümkün olduğunca çok puan kazanmak için birkaç saat süren yoğun rekabette yarışacaklardır. Oyuncular ya yüksek yerleşimler elde ederek ya da çoklu rakipleri eleyerek puan kazanabilir. ”


Oyuncular, o olayla ilgili olayda benzer puanlara sahip rakiplere karşı savaşacaklar. Oyuncuların çalışması için bir hedef puanı olacak ve bu işarete başarılı bir şekilde ulaşan herkes parlak bir iğne kazanacak.

İlgili: Cuma günü Fortnite ve Salty Springs Kupası Fortnite gelen sızdırılmış turnuvalar arasında

Epic tarafından bugüne kadar ortaya konan oyun içi etkinliklerin programı ve tarihleri.

Alfa Turnuvası (Solo): 16-21 Ekim
Beta Turnuvası (Duo): 23-24 Ekim
Cuma Gecesi Fortnite (Squad): 19 Ekim – 30 Kasım
Salty Springs Kupası (Solo): 27 – 31 Ekim
Domates Tapınak Kupası (Duo): 28 Ekim – 1 Kasım
Epic ayrıca, “turnuvaların, birden fazla turda gerçekleşmesine izin vermek için turnuvalar özelliğini geliştirmeyi ve oyuncuların her bir sonraki turda hak kazanmak için bir pim kazanmalarını gerektirdiğini” de planlıyor. Ve Epiç, bu yılın sonunda oyuncuların Oyun içi Olaylar sisteminin bir parçası olan bir Showdown Royale turnuvası ile 2019 Fortnite Dünya Kupası.

Bu yeni sistem, daha fazla oyuncu ve taraftarı Fortnite esports hakkında heyecanlandıracak .

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code