Fortnite

Fortnite Week 2 Challenges: Corrupted Areas, Shadow Stones, And More (Season 6)

Fortnite : Battle Royale Sezon 6’nın 2. haftasının ortasındayız , bu da oyuncuların PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve mobil cihazlarda üstlenecekleri zorluklar anlamına geliyor – özellikle heyecan verici olmayan bir parti olsa da . Son zamanlarda olduğu gibi, yeni zorluklar iki kategoriye ayrılmaktadır: herkes için mevcut olanlar ve bir Sezon 6 Savaş Geçidi satın almış olan oyuncular için ayrılanlar. Her iki durumda da, bunları tamamlamanız size XP kazanacak ve yeni Sezon 6 ödüllerinin kilidini açmanıza yardım edecek, yeni silah gelene kadar bir süre öldürmeyeceğiniz anlamına gelmeyecektir .

Bu hafta en fazla çalışmayı gerektiren zorlu görev, sezon 5’in sonlarına doğru gizemli mor küp tarafından ziyaret edildikten sonra haritanın etrafına yayılan Bozuk Alanların tamamını ziyaret etmektir. Bu Bozuk Alanların yedisi vardır. adanın etrafında ve meydan okuma tamamlama sadece birkaç maç boyunca tüm bunları yönlendirme meselesidir. Hepimizin özel Bozuk Alanlar meydan okuma rehberimizde nerede olduğunu görebilirsin .

Bunun ötesinde, 2. haftadaki diğer zorluklar oldukça basittir. Biri üç farklı kibritte bir Gölge Taşı kullanıyorsunuz, bu da farklı Bozuk Alanlara seyahat ettiğinizde kolayca ulaşılabilecek, çünkü taşların en kolay göründüğü yer. Diğer zorlukların çoğu, belirli bir silahı kullanan diğer oyunculara verilen zararı ortadan kaldırmayı veya ele geçirmeyi içerir. Aşağıda, 2. haftanın zorluklarının tam listesini ve – verdikleri ödülleri – bulabilirsiniz.

Geçen haftanın tüm zorluklarını zaten bitirdiyseniz ve bu son seti tamamladıysanız, 2. Hafta Av Partisi mücadelesini de tamamlayacaksınız. Bunun için ödül, haritanın bir yerinde saklanan ücretsiz bir öğeyi gösteren özel bir yükleme ekranıdır. Ancak, normal Savaş Yıldızından ziyade, bu sefer ücretsiz bir banner öğesi. Bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, 2. Hafta Avcılık Partimizle ilgili yol gösterme rehberine göz atmayı unutmayın .

Geçen hafta, 27 Eylül’de Fortnite Sezon 6’da başlamıştı ve sırtınızda taşıyabileceğiniz sevimli evcil hayvanlar da dahil olmak üzere ellerinizi almanız için bir ton yeni kozmetik ürün ve diğer ödüller tanıtıldı . Bunların tümünü Season 6 ödül galerimizde görebilirsiniz . Zorlukları tamamladığınızda ve Battle Pass seviyenizi yükselttiğinizde bunlar açılır. Eğer işaretçiye ihtiyacınız varsa, Sezon 6 yarışmamızda şu ana kadar mevcut olan tüm zorlukların ipuçlarını bulabilirsiniz .

Fortnite Sezon 6, Hafta 2 Zorluklar
Ücretsiz

Tüm Bozuk Sahaları Ziyaret Et (7) – 5 Savaş Yıldızı
Farklı maçlarda bir Gölge Taşı kullanın (3) – 5 Battle Stars
Aşama 1: Rakiplere standart Assault Rifles ile hasar verme (200) – 3 Savaş Yıldızı
Savaş Geçidi

En az 50 metre uzakta bir rakibi ortadan kaldırmak (1) – 5 Savaş Yıldızı
Rakiplerine Pistols ile hasar verin (500) – 5 Battle Star
SMG eliminasyonları (3) – 10 Savaş Yıldızı
1. Aşama: Rakiplere Av Tüfekleri ile hasar verin (200) – 10 Savaş Yıldızı

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code