Fortnite

Fortnite Week 3, Sezon 6 Tüm Zamanlanmış Yerler

Zamanlanmış Denemeler Fortnite’a geri döndü: Sezon 6, Hafta 3 mücadelesi için Battle Royale.
İlk olarak, Sezon 5, Zamanlanmış Denemeler görev oyuncuları, Fortnite haritasındaki “mavi” stop-clock’ları zamanında toplayarak ‘ekledi.
Zorluğa başlamak için, bir oyuncu, ilk mavi kronometre ile etkileşime girerek Zamanlanmış Deneme’ye başlamalıdır; bu, daha sonra elde edilmesi gereken çeşitli diğer kronometreleri üretecektir.
Sezon 6, 3. Hafta Zamanlanmış Denemeler yarışması, 5. sezonda, farklı bir zorluk seviyesinde ada etrafında dağılmış yerlerden farklı değildir.
Farklı yüksekliklerin devreye girebileceği gerçeğinden dolayı, Zamanlanmış Denemelerden bazılarını denemeden önce önemli miktarda malzemeyi çiftçileştirmenizi öneriyoruz.
Aşağıdaki tüm konumların haritasını görüntüleyebilirsiniz.

10 Savaş Yıldızı kazanmak için toplam üç Zamanlamalı Deneme tamamlanmalıdır. Bu meydan okuma sadece Sezon 6 Savaş Geçişi olanlara açıktır.
Zorluklar sadece bir oyuncu maçı kazanırsa ya da tamamlandıktan sonra ölürse sayılır. Maçı bırakmak erken olacak değil Sınamadan başarmak için izin verir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code