Fortnite

Fortnite Yakın Zamanda Gelecek Olan Kombinler

Patch v6.02 bugün erken saatlerde piyasaya sürüldü ve oyun dosyalarında bir dizi yeni kozmetik bulundu. Şimdi, Twitter’daki @FNBRLeaks sayesinde , bu derilerin ve oyundaki duyguların bir önizlemesine sahibiz.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca eşya dükkanında görmeyi beklememiz gereken kıyafetler ve duygular: (genellikle perşembe ve cumartesi günleri serbest bırakılır):

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı Fortnite: Battle Royale veri toplayıcıları, bugünün 6.02 güncellemesinden sonra oyun dosyalarındaki oyun içi kozmetik öğelerinin resimlerini buldu. Bunların hepsi @ The1Jaren ve @MystxcLeaks gibi veri okuyucuları tarafından önceden tahmin edildiği gibi Cadılar Bayramı temalı . Bu öğelerden bazılarının isimlerini önceki güncellemedeki dosyalarda buldular, ancak bu noktada herhangi bir resim bulamadılar.

Sonunda yaptılar. R / FortniteLeaks altreddit’teki moderatör, oyun içi açıklamalarıyla hepsini yayınladı.

 Altı yeni dergi var ve bunlardan beşi, ürkütücü çizgi filmleri , temaya sahip olan önceki derilerin Kafatası Askerleri gibi, paylaşıyor . Cildin dişi bir versiyonu da geliyor, Kafatası Korucusu olarak adlandırılıyor ve erkek cildinin eşya dükkânına dönüşü .İki balkabağı kafa derisi, Jack Gourdon ve Hollowhead, tek sebze karakteri olarak Tomatohead’den sıkılanlara daha fazla cilt seçeneği katmaya geliyor. Orta boy veba doktorlarından sonra iki derisi temalıdır ve metal gagası şekilli bir burnu olan bir maske takarlar. Scourge kadın versiyonu iken Plague cilt bir erkek versiyonu gibi görünüyor.

Yeni derilerin bir diğeri de oyundaki diğer nadir ve insan derisi gibi görünen Bullseye denir. Gözlüklü bir şapka ve bir çekim hedef damgalı bir gömlek giyer.
Üç yeni arka kör bahis, Halloween temasına mükemmel bir şekilde uyar. Yeni ürkütücü derilerin herhangi biriyle eşleştirilebilen iki pelerini ve Plague Doctor derileriyle uyuşması gereken yeşil iksirlerle dolu ahşap bir destek var.

Veri okuyucuları ayrıca iki kazma, Herald’s Wand ve Carver buldular. Lamplight adlı bir plan, oyuncuları Cadılar Bayramı temalı maçlar için hazır hale getirecek kozmetik grubunu tamamlıyor.

Crypt Cruiser ve Skull Sickle da datamine’de yer aldı. Oyuncuların bugün V-Bucks ile satın alabilmeleri için bu listenin yakında, bu hafta bile olsa, Öğe Mağazasında olacağına dair iyi bir ipucu olabilir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code