Fortnite

Fortnite’ın sezon 6, hafta 4 zorlukları kapı zillerini çalmanızı ve çekim galerilerinde hedef almanızı istiyor.

Başka bir hafta geçti, yani Fortnite: Battle Royale’de yeni bir dizi mücadelenin zamanı geldi .

Fortnite’ın  altıncı sezonu, popüler savaş royale oyunundaki yeni haftalık mücadelelerin geleneğini canlı tutuyor. Bu zorluklar, oyuncuların mevcut sezon için Battle Pass’larını sıralamak için XP ve Battle Stars kazanmalarına izin veriyor.

Sezon altı, haftada dört zorluklar oldukça kolay görünüyor – ancak bir çiftin tamamlanması gereken birkaç oyundan fazlası olabilir.

Serbest zorluklar

AksiyonÖdül
Farklı maçlarda bir Port-a-Fort veya Port-a-Fortress kullanın (5)5 Savaş Yıldızı, 500 XP
Farklı Adlandırılmış Konumlarda bir Cephane Kutusu arayın (7)5 Savaş Yıldızı, 500 XP
Farklı maçlarda içerideki rakibiyle evin kapı zili çalın (3)10 Savaş Yıldızı, 1.000 XP

Bu hafta ilk iki ücretsiz zorluk oldukça basit görünüyor. Önce bir Fort-Fort veya Port-a-Fortress bulup beş farklı oyunda kullanmalısınız. Ardından, yedi farklı ilgi çekici noktada cephane kutularını arayın.

Ancak son meydan okuma biraz zaman alabilir. Üç farklı maçta, içeride düşman olan bir evin kapı zili çalın. Bu çok zor gelmiyor olsa da  , senin tarafında biraz şansa ihtiyacın olacak.

Battle Pass zorlukları

AksiyonÖdül
Greasy Grove’da Arazi (1)5 Savaş Yıldızı, 500 XP
Bir Saat Kulesi üstünde dans (1)5 Savaş Yıldızı, 500 XP
Farklı Atış Galerileri’nde 3 veya daha fazla puan kazanın (5)10 Savaş Yıldızı, 1.000 XP
Bozuk Alanların herhangi birinin yakınında rakipleri yok et (3)10 Savaş Yıldızı, 1.000 XP

Bu Battle Pass zorlukları da bu hafta çok zor görünmüyor – ancak ilk ikisi ilerici zorluklar. Kolay bir beş Savaş Yıldız için Greasy Grove, Wailing Woods, Dusty Divot, Pleasant Park ve Paradise Palms (bu sırayla) Land. Bunu, Tilted Towers’taki Saat Kulesi, Lucky Landing’de pembe bir ağaç ve Flush Factory’deki dev bir tuvalette (o sırayla) dans ederek izleyin.


Bir Bozuk Alan yakınındaki üç rakibi ortadan kaldırmak, beş farklı çekim galerisindeüç veya daha fazla puan alırken biraz zaman alacak. Hedefler yere düşecek ve onları olabildiğince hızlı çekmek için hızlı bir şekilde tepki vermeniz gerekecek.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code