Fortnite

Fortnite’ın yüzen adası Leaky Lake’e döndü ve şimdi mor ışık yayar

Fortnite: Battle Royale haritasından geçen haftalar sonra , yüzen ada nihayet Leaky Gölü’ne geri döndü.
Ünlü kubbe ve yüzen ada, bugün Leaky Lake’e olan ani dönüşünü yaptı ve olay haritasına yeni bir ek getirdi. Büyük bir mor girdap, mini harita üzerinde yüzen ada etrafında dolaşıyor ve evin içinde mor küpün daha fazla bölümlerini bulabilirsiniz.

İlgili: Fortnite’ın yüzen adası Leaky Lake’e geri dönebilir

Ada, altı sezonun tamamı için orijinal olarak Loot Gölü olan Leaky Gölü’nden uzaktaydı. Beşinci sezonda, gizemli küp göle girerek oyuncuların gölde bir trambolin gibi sıçramasına izin veren su yarattı.

Sonra küp adayı açığa çıkardı ve gökyüzüne doğru kaldırdı. Ayrıca, kasırga benzeri bir kasırga oluşturarak haritanın etrafındaki yedi koşuya da gidebilirdi. Aynı zamanda, küp kendini adaya doğru genişletti ve küpün mor kısımları her bir rune aktivasyonu ile ortaya çıktı.
Bir rune aktive edildikten sonra, bir sonraki sembole ulaşmak için adayı yaklaşık üç gün alır. Rünler, yakın zamanda Dusty Divot yakınlarındaki yere düşmeden önce yüzen adaya doğru ilerliyorlardı. Ve şimdi, her şey görünüşte tam bir çembere geldi.

Gizemli mor küpün destanında ne olacağı belli değil, ama Fortnite hayranları bunun büyük olasılıkla bitmeyeceğini biliyorlar.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code