Fortnite

Fortnitemares Teaser #3

Epic, Twitter’da Fortnitemares için üçüncü (ve muhtemelen final) bir teaser yayınladı. Bu haftaki yama ile birlikte düşmeyi bekliyoruz, bu da yarın kadar erken olabilirdi, 23 Ekim.

“Şutu çek, Yeterince sürecek bir şey varsa, rüzgar” Odalarını doldur, çabuk doldur. ”

Ek bilgiler yayınlanırsa bu gönderiyi güncelleriz. Onları kaçırdıysanız, ilk ve ikinci teaserlar:

“Kostümler ve dans etmek, Ortak olmak, bilge olmak. Onlar arkadaş canlısı olabilirler, ya da kılık değiştirebilirler.”
“Mezar taşları deprem, parmağınızı sabit tutun. Daire kapanacak, daha iyi hazır olun.”
Epic Games, bu haftasonundan ürkütücü trendini yeni haftaya taşıyarak , Fortnite: Battle Royale’deki Cadılar Bayramı temalı bir etkinlik için bir başka teaser imajı taşıdı .
İlk teaser görüntüsü  Fortnitemares için üzerinde 09:00 CT adresinde yayınlanan Cumartesi-ve edildi ikinci tweet 24 saat sonra dışarı çıktı. Şimdi, başka bir gün geçti ve Epic Twitter’da üçüncü bir teaser imajı yayınladı.
Bu yeni görüntü, potansiyel olarak ilk teaser’da gösterilen adam tarafından tutulan bir tür tabanca gibi görünüyor. Önceki tweet’lere benzer şekilde, bu teaser görüntüsü de kısa bir şiir ile birlikte gelir. Epic, “Çekmeye yetecek kadar şeye sahip ol,” dedi. “Rüzgar çağırır, odalarınızı doldurur, hızlı.”Bir kez daha, Fortnite taraftarları hala bu şiir ve teaserlardan ek bilgi elde edemediler . Çoğu taraftar, Fortnitemares’in bir tür oyun içi etkinliğin adı olduğunu düşünürken, diğerleri Cadılar Bayramı temalı LTM olabileceğine inanıyor.Tüm bu görüntüler bir şekilde birbirine bağlı gibi göründüğü için , Fortnite hayranları , Fortnitemares  hakkında başka bir şey öğrenmeden önce yarın yayınlanan en az bir teaser görmeyi bekleyebilir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code