Fortnite

Fortnite’s Floating Island Is Moving Around The Map

Fortnite’deki Loot Gölü’nün üstünde yüzen gizemli ada , tam olarak ne kalacağı belirsiz olsa da, hareket etmeye başladı. Fortnite’deki son olaylara ayak uydurmayanlar için, oyunda garip bir mor küp ortaya çıktı ve Sezon 6’nın başlamasından hemen önce Loot Gölü’ne daldı. Ancak sezon başladıktan sonra, Hava, orada bir yığın toprak alarak.
Şu anda, küp ve ekli ada sadece Fortnite haritasındaki yerler arasında hareket ediyor gibi görünüyor. Hayranlar, Loot Gölü’ne düşmeden önce, harita üzerinde bırakılan küpün, Sezon 5’in sonuna doğru hareket ettiği spekülasyonlarını tahmin ediyorlar.
Veri madencileri, haritanın etrafında dolaşmaya ek olarak, küpün boyut olarak büyüyeceğine dair kanıtlar buldular. Oyun dosyalarında “CubeGrowth” adlı bir klasör keşfedildi. Bu, Epic Games’in geliştiricisinin hazırladığı yaklaşmakta olan etkinliğin bir parçası olduğuna dair spekülasyona daha fazla ağırlık verebilirdi.

Daha önce de belirtildiği gibi, Fortnite Sezon 6 başladı ve oyunda bazı önemli değişiklikler oldu. Epic, harita üzerinde birkaç yeni alana ek olarak, kısmen de kısmen küp için teşekkürler, evcil hayvanlar da dahil olmak üzere bir dizi yeni ürünü tanıttı . Kuşkusuz en tatlı yeni eklentiler olsa da, muhtemelen tüm yeni yeni ciltleri ve kozmetik ürünlerini görmek isteyeceksiniz ve bunun için bir Sezon 6 ödül galerisi var. Bunların kilidini açmak için yardıma ihtiyacınız varsa, Fortnite’ın en son zorluklarını Sezon 6 mücadelemizle tamamlayabilirsiniz .

Fortnite Season 6’nın lansmanının yanı sıra bir sürpriz sürpriz de PS4’te geçti . 28 Eylül’de Sony Interactive Entertainment, Fortnite de dahil olmak üzere “seçkin üçüncü taraf içerikler için çapraz platform özelliklerini destekleme yolunu belirledi” dedi . Bir açık beta PlayStation 4 genelinde “oyun, ilerlemesi ve ticaret” için izin verir, Xbox One, PC, Nintendo Anahtarı Mac, Android oyunun iOS şu anda devam etmektedir. Konsol hesaplarınızı Fortnite’a bağlamanıza gerek varsa, bir rehberimiz var .

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code