Oyunlar

Forza Horizon 4 Review – Vroom, Britannia

Forza Horizon, erişilebilirlik ve karmaşıklığı her zaman ustalıkla dengelemeyi başaran bir dizidir. Bu Forza Motorsport gerçekçi sürüş mekaniği alır ama profesyonel yarış ve acımasız rekabetin korkutucu doğasını hendek. Bunun yerine, sürüş sevincini yükseltmek ve kutlamak için canlı yerler ve pozitif titreşimler kullanır-hızın baş dönmesi, canlı manzaranın huşu ve parlak arabaların gözlüğü. Forza Horizon 4 bu geleneği onadı. Anlamlı değişiklikler ilginç oyun konuları eklemek ve onun zaten uzlaşmacı zorluk seçenekleri, araçların bir smorgasbord üstünde, ilerleme akışını artırmak ve faaliyetleri ile taşan güzel bir açık dünya. Horizon 4 ile oyun alanı Oyunları, karmaşıklıktan ödün vermeden sanal sürüş heyecan verici, ulaşılabilir ve eğlenceli hale getirmeye devam ediyor.Horizon’un dördüncü açık dünya yerel, İngiltere, İskoçya ve Galler’in ikonik bölgelerini birleştiren ve yoğunlaştıran, keşfetmek için harika bir arazi sunan Büyük Britanya’nın bir versiyonudur. İngiliz kırsalının tepeleri, kros Sürüşünü daha heyecanlı hale getirir, İskoç Yaylaları nefes kesici otoyol yolları sunar ve Edinburgh şehri rüzgarlı, tepelik sokaklar sokak yarışları için ilginç bir yer olarak hizmet eder.

Ancak ufukta en büyük değişiklik mevsimlerin tanıtımıdır. Horizon’un İngiltere yaz, sonbahar, kış ve ilkbahar arasındaki döngüleri-ve her sezondaki hava durumu dünyayı somut şekillerde etkiler. Bunlar, lastiklerinizi etkileyen sıcaklık değişimi gibi, su donma organları gibi, belirgin olmayan sıcaklığa kadar değişir. Ancak mevsimler hem tekniğinizi hem de aracınızı uyarlamanızı gerektirir ve bu çeşitlilik benzersiz bir dinamik üretir – yaz aylarında sürdüğünüz aynı kir, bir sonbahar yağmurundan sonra bataklık olur ve asfalt yollar kış karında kayganlaşır. Horizon 4’ün ilk birkaç saatinde, bir dizi etkinliği tamamladıktan sonra mevsimler değişecek ve bu hızlı döngü, sürüşünüzü dikkate almanın ve ayarlamanın ne kadar gerekli olduğunu ortaya koyuyor. Ancak bütün bir döngüyü tamamladıktan sonra, mevsimlerin uygulanması değişir: daha sonra tüm oyuncular için senkronize edilen bir çevrimiçi sunucuya bağlanırlar ve her yedi günde bir dönerler.

Çevrimiçi işlevsellik Horizon 4 daha büyük bir vurgu vardır-yalnız oynarken, oyun gizlice 72 diğer oyunculara kadar bir online oturum sizi bağlayacak. Ayrıca, 12 kişiye kadar bir konvoy oluşturabilir ve mevsimlik ödüller için sıralanmış veya sıralanmamış takım maceralarında yarışabilirsiniz. Kendi hızınızda yalnız oynamaya odaklanmak hala kolaydır ve hala tamamen çevrimdışı gidebilir ve AI’YA karşı sürebilirsiniz. Ancak Horizon 4’ün genişletilmiş çevrimiçi işlevselliği, diğer insanlarla bağlantı kurmanızı teşvik etmek için değerli aktiviteler sunar. Kafa kafaya yarışları gerçek insanlara karşı daha ilginçtir ve havadaki haftalık değişim, sınırlı zaman, mevsime özgü ırklar ve şampiyonaların yanı sıra meydan okuma misyonları ile birlikte gelir.
Horizon ayrıca, belirli bir etkinlikte kombine bir skor havuzuna vurmak için bir araya gelmek ve işbirliği yapmak için bir oturumda oyunculara çağrı yapan “#Forzathon Live” halka açık etkinliklerine de sahiptir. Başarılı iseniz özel bir Forzathon dükkanında geçirmek için para kazanacaksınız, ancak bu olaylar aynı aktiviteyi çalıştıracağınızdan-tek bir sürüklenme bölgesi veya tehlike atlaması gibi-grup skor hedefine ulaşıncaya kadar tekrar tekrar sıkıcı hale geliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Ancak forzathon canlı etkinliklerinin kaçırılan fırsatı, Horizon’un aksi kapsamlı ve davetkar faaliyet gamında sadece küçük bir itişme. Online mevsimsel olaylar ne olursa olsun, takip araç disiplinleri çok sayıda, hala iyi hız ve drift zorlukları gibi şeyleri gerçekleştirmek için en iyi araba kullanmanız gerekir ama seçim–araç çevresinde bir yarış şekillendirme büyük esneklik sağlar çoğunluğu. Hikaye misyonları diğer yarış oyunları-dublör sürüş ve güzel homages gibi şeyler özelliği olan ve eğlenceli, son derece koreografisini, uçak gibi şeylere karşı vitrin yarışları, tren ve Halo bu Domuzlar ile de artık kendi özel ders oluşturabilirsiniz, serinin daha yaratıcı takipçiliği dönüş.
Progression has changed from Forza Horizon 3-artık faaliyetleri ortaya çıkarmak için birden fazla festival siteleri genişletmek. Bunun yerine, her disiplinin kendi ilerleme metresi vardır. Belirli bir tür etkinliğe yeterince katılmak, kazanmak veya kaybetmek, sonunda bu disiplini düzleştirecek, sizi ödüllendirecek ve harita üzerinde bu türden daha fazla aktivitenin kilidini açacaktır. Bu hızlı bir şekilde dünyanın en uzak ulaşır uzanır heyecan verici ve samimi bir sistem, bunu yapmak için yeni ve ilginç bir şey her zaman yakın gibi hissettiriyor, ve ne olursa olsun katılmak için karar ve nasıl performans size ödüllendirir. Saat ve oyun saatlerinden sonra bile, Horizon 4, Oyunun akışını taze hissettiren yepyeni etkinlik stilleri sunarak sürprizleri açığa çıkarmaya devam etti.
Her zaman ulaşılabilecek bir ödül var gibi geliyor. Disiplinler için hem bireysel metre hem de genel bir ilerleme ölçer ile, genellikle bir seviye-up ödülü kazanmaktan sadece birkaç yarış daha uzaktasınız. Slot makinesi tarzı wheelspins de şimdi üç ödül için çekmenizi sağlayan bir varyantla geri dönüyor ve neyse ki gerçek dünyadaki parasal işlemlerden hala siloed kalıyorlar. Horizon 4 de potansiyel ödüller daha büyük bir çeşitlilik vardır. Çevrimiçi etkileşimlere daha büyük odaklanma, sürücü özelleştirmesinin, yüzlerce unisex giyim seçeneği, hızlı sohbet cümleleri ve dans öykünmelerini havuza atan büyük bir anlaşma olduğu anlamına gelir. Bu bazen bir çift ayakkabı gibi sıkıcı bir ödül almak olabilir anlamına gelir, ama tazminat hızı bu önemsiz yapmak için yeterince kararlı ve aynı zamanda daha tatmin edici bir araba çalarken nadir bir fırsat sağlıyor.
Horizon 4, temel oyunda toplam 450 ile selefi üzerinde 100 araç daha bulunuyor. Japon otomobil meraklıları Mitsubishi ve Toyota araçlarının (daha fazla başlangıç D Sprinter) yokluğunu kesinlikle fark edecekken, Volkswagen, Motorsport 7’den (klasik böcekleri, Kombis ve Golfleri) yarış kamyonları gibi birkaç yeni araca sahipti. Bir kez daha, Horizon, meraklıları için bir dizi renklendirme seçeneğinin yanı sıra otomatik yükseltme seçeneklerine ve sadece hızlanma ve dönme hakkında düşünmeyi tercih edenler için bir dizi uzlaşmacı sürüş asistine sahiptir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Ne olursa olsun sürücü nasıl, araçlar, ağır hissediyorum inançlı işlemek ve her biri şimdi kendi bireysel dikmek ağacı vardır. Hem pervasız hem de ihtiyatlı sürüş manevraları gerçekleştirirken beceri puanları kazanmak, beceri noktası birikiminize meraklıları ekleyen düğümlerin kilidini açmanıza veya wheelspins veya influence (oyunun deneyim ölçüsü) gibi tek seferlik ödüller kazanmanıza olanak tanır. Horizons 3’ün küresel beceri ağacından büyük bir değişiklik, çünkü sizi bir araçla sopa etmeye, yakından tanımaya ve daha yüksek bir ödül oranına sahip olmaya teşvik eder. En azından biraz yetkin bir şekilde sürüyorsanız, beceri puanları kolayca gelir ve herhangi bir araçta kazandığınız puanları kullanmakta serbestsiniz, bu da go-to car’ınızı önceden bazı ekstra noktaları yasakladıysanız ilerlemenize daha az darbe indirir.
Horizon’un global perks, festival sitelerini garajınız ve özelleştirme merkezleriniz olarak değiştiren başka bir yeni özelliğe, özelliklere aktarıldı. Harita etrafında bulma ve satın alma özellikleri nispeten pahalıdır, ancak içerdikleri ikramiyeler faydalıdır ve özelliklerin hepsi değerli hızlı seyahat noktaları olarak hareket eder. Hızlı seyahat hala en azından bulmak ve tüm 50 hızlı seyahat panoları kırmak kadar, oyun içi para maliyeti, ama Horizon 4 ücretsiz ve herhangi bir zamanda araba değiştirmek için yeteneği de dahil olmak üzere erişilebilirlik ve yaşam kalitesi, ilgi diğer çok hoş iyileştirmeler yapar.

Horizon 4’ün her köşesine doldurulmuş çok çeşitli aktiviteler var ve anlamlı değişiklikler akıllı sürüş dinamiklerine ve daha tutarlı bir başarı duygusuna katkıda bulunuyor. Ufuk yaptığın her şey değerli olursa olsun nasıl hissettiğini muhteşem dağ otoyolda hızlı araba hız temel heyecan favori araban ile sadece arkadaş ve yabancılarla çevrimiçi dışarı asılı ve dostu oyunlar geyik için sezonluk yol koşulları yönetmek için müdahalesi harcama zaman büyük ya da küçük. Horizon serisinin cazibesi her zamanki gibi hissedilebilir, her şeyden önce sürüş sevincini kutlayan kazanan, her şey dahil bir reçetedir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code