Oyunlar

Grim Dawn

Bir Diablo klonu daha fazlasını sunduğunda.
Sandık Entertainment, 2010 yılında elbette her zaman veri için büyük bir proje ilan eden bağımsız bir geliştirme şirketidir. Grim Dawn, altı yıl önce, bugün olduğu kadar yaygın olmadığı zaman, crowdfunding almayı başaran en eski başlıklardan biridir. The Grim Dawn fikri, Diablo II’DEN unsurları ödünç alacak ve Gotik estetiğin karanlık bir dünyasında gerçekleşen bir aksiyon RPG yaratmaktı.

Yeni kurulan şirketin potansiyeli, Titan Quest için çalışan Arthur Bruno gibi bazı deneyimli geliştiricilerle tanışıyoruz. Biz de dikkate alırsak, Diablo serisinin fanatik arkadaşlarının gereksinimleri, aynı zamanda kickstarter aracılığıyla crowdfunding gelen destek, Grim Dawn yüksekliği layık durmak için bekleyin. Alfa itibaren bugüne kadar 2013 test, Grim Dawn ayarı değişti ve aşağıdaki inceleme yoluyla sunulmuştur.

Dünyanın sonu burada
The Grim Dawn, dünyayı kurtarması durumunda söz verilen büyüklüğe karşı herhangi bir oyuncuyu el altında tutmaz. Ayar zaten benim gibi görünmek için zaten yok edilmiş bir evrendir. Cairn dünyası, başka bir dünyanın varlıkları tarafından bir iç savaşın ortasında yer almaktadır. İlk kabile Eteryallerden oluşur. insan bedenlerini amaçları için kullanmak isteyenler. Rakip, Bunu önlemek için insan türlerini yok etmeye istekli olan Chthonians’tır!
Cairn bir savaş alanına dönüştürüldü, en kötüsü için çalışan uhrevi varlıklar ve burada kalanları kurtarmaya çalışıyorsunuz. İnsanların, tıpkı sizin gibi, insanlarda olağanüstü güçler veren, ikincisinin iradesine rağmen, güçlerini birleştirmeyi başaran Aetherials ile nasıl deney yaptıklarını belirtmek için.

İlk adımlar
Grim Dawn, beklediğiniz geniş karakter oluşturma sistemine sahip değildir. Aksine, cinsiyet ve sınıf gibi karakterinizle ilgili temel bilgiler arasından seçim yapabilirsiniz. Aşağıdaki bir sınıf seçmek için yeteneği var: Arcanist, Demolitionist, Nightblade, Occultist, Şaman, ve asker. Ne yazık ki, sınıfı değiştirme imkanı yok, ancak seviye 10’da ikinci seçme yeteneğinin kilidini açacaksınız. Birkaç kelimeyle, ikinci bir şansınız olacak ve durumlara göre iki sınıf arasında değiştirme seçeneğiniz olacaktır.
Beceri, seviye yukarı ve bir özveri sistemi
Piyasada yeterince oyun var.χαρακτηριζόνται “Diablo klonları”. Sürgünün yolu gibi zaten saygı duyulan çabaları gördük, bu da barın ortaya çıkmasına neden oldu ve yukarıdakileri yeni bir girişimden bekleyebiliriz. Eğer çaba sadece beş saat ile seviye 10 ulaşmak için Grim Dawn, geniş bir beceri sistemine sahiptir. Bu kayıt o zaman küçük bir süre içinde, Cairn dünyasında neler yapabileceğini görmek için her oyuncuya imkanı sunuyor.

Özveri sistemi Grim Dawn bir özelliğidir. Senin Cairn “ride ” yapma, sıfırlanması gereken farklı türbelerin bulacaksınız. Böylece 50 max’e kadar ulaşan iki puan kazanırsınız ve pasif beceriler sunan takımyıldızlarda geçirebilirsiniz. Özünde, her takımyıldızı yeteneklere, ekstra hasara, dirence vb. bir devetüyü ekler. Seçtiğiniz takımyıldızlardan birini “iptal etmek” istiyorsanız, puanlarınızı ve tam sıfırlamanızı geri ödemenizi isteyebilirsiniz.

Savaş canavarlar
Cairn dünyası her türden canavarlarla doludur, ancak sizi öldürmeye hazır olan insan rakipleri, elbette! Grim Dawn ile ilgili sorun, düşman sayısı çok fazla olmasıdır. Her savaştan sonra durum biraz şöyle: parmaklarımız öldü, düşman olduğu gibi, yağma beklentilerimizin ötesinde ve yararlı parçaları almaya ve seçmeye başlıyoruz. Rahat olabilir, her karşılaşma canavarlar daha az sayıda oldu ve savaşlar oldukça yaygındır.

Bir arayıştan diğerine giden yollar büyüktür ve portallar aracılığıyla hızlı seyahat imkanı her zaman vardır. Çeşitli tehditlerle karşılaşacaksınız ve basit bir rota için bile küçük bir odyssey geçireceksiniz, ilk 10 saatten sonra yorucu bir şey. Yağma da boldur ve sağlık iksirleri sıklıkla düşer, savaş sırasında spam olmayı kolaylaştırırken anlamlarını kaybederler. Yine de, 18 ila 20 saat süresi ve altı mevcut sınıfların büyük tekrarlanabilirlik ekleyin ve oyun saatlerce meşgul edecektir.

Kan, ter, gözyaşları
“Grim Dawn” başlığı ile, yeşil meralarda dolaşmayı ve kabarık kuyruklu tavşanları okşamayı beklemezsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, hakim olan renkler donuk, çoğunlukla mor, kırmızı, mavi ve yeşil tonlarında. Nerede kırmızı, kan ve nerede mor, vücut gösterir. Cairn dünyası acı, ölü, kan susamış canavarlarla ve bir sürü yağma (hehe) ile doludur. Optik sektörü, biz bile yüksek ayarlarda, özellikle bizi heyecan söyleyebiliriz, ama bu durumda biz üst aşağı kameralar nedeniyle karakteri öne daha gerekli olduğuna inanıyoruz, ama her şeyde detay.
Öte yandan ses, bizi doğru kanıtladı. Grim Dawn’ın her sesi son ayrıntıya kadar titiz, hatta bir İblis deşifre kılıç sesi. Arka plan müziği, savaşlarda dikkat dağıtmamak için uygun bir yükseklikte, ancak varolmayan olarak kabul edilmez. Geliştiricilerin sesin gerekli temelini verdiğini söyleyebiliriz ve bir kez daha İndie oyunlarının bu alanda kalmadığını kanıtlıyor.

Değerli çaba
Grim Dawn, yukarıdan aşağıya bir kamera, hızlı savaş akışı, birçok eylem ve kapsamlı beceri sistemi isteyen Diablo serisinin fanatiklerini hedef alıyor. Bununla birlikte, Grim Dawn, Devotion sistemi gibi kendi yeniliklerini sunuyor, uzun savaşlar ve bol miktarda yağma gibi negatifler gibi artıları var. 25 Euro’luk bir fiyatla, Crate Entertainment’ın Aksiyon RPG’Sİ dikkat çekmeyi ve sonsuz oyun saatleri için bir arkadaş olmayı başarıyor.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code