Oyunlar

Hackers Already Added More Games To Switch Online’s NES Lineup

Görünüşe göre, Nintendo switch’e çevrimiçi kesmek ve kendi Rom’larınızı eklemek düşündüğünüz kadar zor değil. Aslında, çoğu insanın bunu yapabilmesi yeterince kolaydır.
Polygon’a göre, Switch Online çok kullanışlıdır, çünkü hizmet, Nes Classic ve SNES klasik konsollarında uygulanan Nintendo’nun aynı tip kolayca hacklenebilir öykünme yazılımını kullanıyor. Kendi Rom’larını Nintendo Switch Online’a zaten ekleyen korsanlardan biri olan kapu, Polygon’a her şeyi kurmanın biraz iş aldığını, ancak talimatlarla yönetilebilir olduğunu söyledi. Bu kurulumdan sonra, Rom’ları takas etmek ve tamamen yenilerini eklemek “delicesine kolay”.”
“Herhangi bir güvenlik açığına işaret ettiğinden ciddi şüphelerim var “diye ekledi,” [Nintendo] ‘ da resmi olarak daha fazla oyun eklemek için kolaylaştırmanın sadece bir yan etkisi olduğunu ve böylece modders için de kolaylaştırdığını söyleyebilirim.”Bu istismarın Nintendo’nun bölümünde basit bir gözetimden başka bir şey olmadığını düşündüğü için kapu, kesmek için kendinizi denemeyi öneriyor. Nintendo gelecekte online geçiş yama olabilir, ve muhtemelen online oynamak mümkün olmaktan kesmek kullanan oyuncular yasak. Şimdilik, top Nintendo’nun mahkemesinde ve herkes şirketin bu gelişmeyi nasıl ele aldığını beklemek ve görmek zorunda kalacak.

O zamana kadar, Switch Online’da zaten 20 NES oyunları var, başka bir dokuz 2018’in bitiminden önce hizmete başlaması planlanıyor. Bu klasik oyunları oynamanın nostaljik deneyimini tam olarak yakalamak istiyorsanız, Nintendo’nun Nes tarzı Joy-Con denetleyicileri için ön siparişler de mevcuttur. Kontrolörlerin Aralık ayı ortalarında 2018’de gönderilmesi bekleniyor.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code