Fortnite

Hafta 4 Fortnite’ın gizli afişini nerede bulacağınızı öğrenin, 6. sezon

Her hafta Fortnite: Battle Royale , oyuncuların Savaş Yıldızları’nı kazanmaları ve kazanmaları için yeni bir takım zorluklar getiriyor. Her zorluğu tamamladıklarında, genellikle Fortnite adasında oyunculara, zorluklarda yer almayan bir bonus verecek gizli bir eşya vardır .

Sezonun bu dördüncü haftasında altı zorluk, gizli bir oyuncunun oyun içi profillerinde kullanmak için yakalayabildiği gizleniyor. Bu gizli banner’ı görebilmek için, premium Battle Pass’taki olanlar dahil olmak üzere, dört haftalık tüm zorlukları tamamlamış olmanız gerekir. Ücretsiz Battle Pass’a sahip oyuncular, öğeyi göremez veya yakalayamaz.
Dört haftalık yükleme ekranı, gizli banner’ın nerede olacağına dair bir ipucu verdi.

Epic Oyunları ile görüntü

Yükleme ekranı sırtında bir afiş bulunan bir lama gösterir. Ganimet llamas garanti edilmediğinden, herhangi bir anlamda, harita üzerinde kalan tek lama, Junk Junction’ın kuzeyindeki düzenlenebilirdir. Ve sırtına inmek oldukça kolaydır.

Epic Games aracılığıyla Screengrab
Epic Games aracılığıyla Screengrab

Eğer Savaş Otobüsü haritanın kuzeybatı kısmına yakın bir yerdeyse, oraya kolayca inebilmelisiniz. Orada da biraz yağma olabilir. Sadece banner ile etkileşim kurun ve bu maçı bitirdiğinizde lobide envanterinizde bulunmalıdır.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code