Oyunlar

Homeworld Remastered Collection

Galaktik oranlarda destan.
Genellikle aynı anda sevdiğim ve sevmediğim herhangi bir sanat biçiminde karşılaştığım bir fenomen, sunulan çok çeşitli mallardır. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.
Şirketin gelişimi dahiyane fikir için oyun tanrılara şükür ki, (hepiniz için Sınır, Duke Nukem Forever ve Aliens: Colonial Marines gelen Kalıntı ve Sierra Entertainment Homeworld serisinin haklarını satın almak da bilinir), hiç orijinal rahatsız etmeyen yazar gibi şanssız oyuncular için tam yüksek çözünürlüklü grafikler ile 2 1 Ana – dolaşan Gearbox Software.

Tarih son yirmi yılda serbest bırakıldı strateji en önemli oyunlar arasında Homeworld kaydetti. Eylül 1999 sonunda ilgili mağazanın raflarında ελορμαντας, Homeworld büyük haber portalları ve bölgenin dergileri ve paralel λιάνισε tarafından yılın en iyi strateji oyunu ilan edildi aynı yılın E3 herhangi bir rekabetçi başlık.
Gerçek mola çok oyunculu modda neredeydi? Serbest bırakıldığı günden itibaren, binlerce oyuncu gerekli yamayı indirerek WON adına çevrimiçi lobiye kaydolmak için acele etti. İki yıl sonra, Soldurma yerine, oyuncuların fanatizmi, çok oyunculu zafer amacıyla çarpışmak için 18.000’den fazla savaşçının zirvesine ulaştı. WON’UN 2008’de Ruloları koyduğunu düşünürseniz, ancak günümüzde yüzlerce oyuncu ve resmi forumlar ve forumlar aracılığıyla etkileşime girmeye devam eden birkaç klan var, Homeworld franchise’ın kalitesini anlayabilirsiniz.

Homeworld Koleksiyonu, Homeworld 1 ve 2’yi içerir, şaşırtıcı senaryo değişmeden kalır, çünkü dedikleri gibi, ve arkadaşlarımız Amerikalılar, “kırılmadıysa, düzeltmeyin”. Her iki başlık da hikayelerinin kalbinde, Kushan’ın uzaylı ırkı olmuştur. Uzun süredir ekili toprak eksikliği ve çorak gezegendeki korkunç hava koşullarından muzdarip bir kültürdür, Kharak. Hammaddelerin kıtlığı kaçınılmaz olarak, Kharak’ın en büyük çölünün kumu altında gömülü büyük bir uzay gemisinin tarihi keşfine kadar kıt kaynakların kontrolü için sürekli savaşta Kushan’ın tüm kabilelerini yönetti.
Uzay gemisi içinde Kushan, uzayda Seyahat etmelerini sağlayacak sofistike teknolojiyi ve galaksinin merkezinin gezegendeki her bölgede “ev” anlamına gelen Hiigara adlı bir gezegen olduğunu gösteren bir harita buldu. Bir asırda çalışan köpek, Kushan’ın tüm kabilelerini birleştirdi, hedeflerine 600.000 kişiyi taşıyabilen büyük bir uzay gemisi (mothership) inşa ettiler. Karan s’jet tarafından alınan uzay gemisinin kontrolü, sinir sistemini uçağın kontrol sistemine entegre eden Kushan’ın önde gelen bilim adamı.

Yolculuğun ilk durağı, Kharak’ın güneş sisteminin dışındaki devasa uçakların ışınlanması ve uçaklarının bir yararının bilinmeyen bir filo tarafından tahrip edildiği keşfi. Kushan sırasında filonun taiidan’ın kötü İmparatorluğuna ait olduğunu ve intikam almaya karar verdiğini öğrenin. Homeworld 2’de hikaye, Hiigara’nın Kushan işgali ve Vaygr kabilesinin savaş ağası Makaan karşısında yeni bir tehdidin ortaya çıkması ile başlar. Makaan, sajuuk adıyla ilahi bir varlığın gelişinin habercisi olarak kabul edilen üç çekirdeğin (bunlardan biri Kushan’ın büyük uçağının aktivasyonu için kullanılan) edinilmesini amaçlamaktadır. Makaan’ın planlarını durdurmak için Kushan uzaya yepyeni bir mothership başlattı ve epik bir αστρομαχία başlıyor.
Benim için senaryonun yüksek noktası Homeworld’un başındaydı ve özellikle de ana geminin Kharak’a döndüğü üçüncü görevdi ve onu düşmüş bir meteor gibi alevlerle sarılmış bulur, ancak Armageddon yüzeyinde. Hayatta kalanların iyileşmesi ve Taiidan uçaklarının yok edilmesi için kahramanca bir çaba başlar, beni zihinsel olarak toplam yok oluşundan medeniyetin kurtarılması için savaştığım bir yolculuğa çıkaran bir savaş.

Homeworld oyun dikkat ve aşinalık büyük bir gerektirir birimlerinin tam üç boyutlu görüntüleme ve hareketi dışında tipik bir gerçek zamanlı strateji bir çok şey farklı değildir. Mothership, filonun yıkımının kaybettiğiniz anlamına geldiği filoda gerçekten yeri doldurulamaz bir uçak haline getiren bir operasyon üssü olarak çalışır. Esasen, bir yandan düşman saldırılarına karşı sizi koruyacak ve diğer yandan misyonların tamamlanması ve hammaddelerin toplanması için kullanılacak düzinelerce savaş hazır uçağı içeren matristir.
Homeworld para birimi, özel olarak uyarlanmış bir uçak kullanarak meteorlardan toplanan RUs (kaynak birimleri) ‘ dir. Beni gerçekten çok üzdü, özellikle de Rus’un sonsuz olmadığı gerçeği, bulutun genellikle kıt olduğu göktaşları bulutu. Tüm bunların üzerine hızlı bir şekilde sona erer, yürüme mesafesinde veya düşmanca bir bölgede bulunan diğer kaynakları aramaya zorlar.
RTS’NİN tümünü içeren triptik keyifli faaliyetler, Homeworld’un “omurgasıdır”. İlk olarak, kaynak toplayıcıların misyonu RUs toplamak için, ikinci, çubuk inşa görüntülenen çok çeşitli uzay aracı inşaatı, ve üçüncü, mevcut teknolojinin geliştirilmesi. Bununla birlikte, iyi bir filo hazırlıyordum, misyonun hedefini ve horde yer alan ελαπέλυα tanımlar.

Eylem iki düzeyde gerçekleşir, hedeflerin tanımlanmasında ikinci yardım ile. İlk seviyede, dikey ve yatay eksende kamera hareketi, eylemin bir yönetmenine dönüşmeme izin verdi. Κεντράροντας herhangi bir uçakta kamera, bu onu takip eder ve her yöne 360 derece döner. Aynı zamanda, Homeworld’de bulunan mükemmel zoom, etkileyici uçakları hayran bırakmak veya Titanic αστρομαχία yakınında mutlu olmak için beni inanılmaz yakın çekimlere götürdü. Aynı zamanda, en kalabalık savaşlarda çarpışan tüm uzay gemilerini izlemek isteyen, her şeyi görebileceğiniz yıldız haritasında uzaklaştım ya da κατέφευγα yaptım ve aynı zamanda filoya verilen emirlere verilirken yakınlaştırma yeteneği de var.
Dikey eksendeki hareket, ev dünyasının εκνευριστικότερο özelliğidir, ancak alışmak çok uzun sürmez. Hedef düşman Uzay ya da yıldız harita üzerinde ilgili kırmızı noktalar üzerinde, o zaman uçak ne olursa olsun onlar yüksekliği onlara rahat saldıracak. Dikey eksende hassas hareketler için, bu düğmeye dokunmak, sürülere saldıracağından emin oldukları rakımı değiştirir. Dikey eksenin ve hareket tasarımında bir noktadan diğerine yardımcı olan yol noktalarının kullanımını iyi öğrenmezseniz, bazı görevlerde çok fazla zaman alacaktır.
Uçağın gruplama κρατημένου sol fare düğmesi ve karşı faaliyetleri ile grupların belirlenmesi için shift tuşu eski moda yolu ile gerçekleştirilir. Örneğin, ben bir filoda saldırgan uçağın tüm grup, başka bir” balıkçılık”, başka tamir.k. Savaşlar muhteşem. Düzinelerce uzay gemisi küçük, orta ve büyük kilitli, torpidolar, iyon kirişleri, lazerler ve cephaneliğe sahip başka her şey başlatıldığı büyük bir çelik kütlesi (ya da yabancı medeniyetler tarafından kullanılan her türlü metal) yaratıyor, sahne havai fişek şöleni kadar muhteşem!
Evreni fethetmeyi nasıl planlıyorsun?
Homeworld’deki strateji, esas olarak göreve ve αστρομαχιαν modeline bağlı olarak seçtiğiniz yaklaşıma odaklanır. Takip etmek düşman uçakları doğru tutarsız izdiham ile tüm uçağın shrink akılsız taktikleri her zaman vardır. Her iki Homeworld’deki ilk birkaç görevde bu taktik etkilidir, ancak çalışan tek şey Kayıplarınızı en üst düzeye çıkarmaktır. Yukarıdakileri fark ettim, sadece αστρομαχίες’u tam olarak istediğim gibi, bir yandan kayıpları en aza indirgemek için ve aynı zamanda uçak bir atamadan diğerine geçtiğinden, her zaman yeniden yapılandırılmanız ve kalabalık olmanız gerekir.

Yukarıdaki kodu göz ardı ettiğimde, iki görevde pahalıya ödedim. Ben göktaşları büyük bir alayı önünde teleported mothership biri, tabii ki ben ezmek zorunda değil tüm göktaşları en azından darbe yörüngesinde olanlar. Ben ilk meteor Rusya’nın boyutunu havaya uçurmak için bir girişim, önceki görevden birkaç uçakla gittiğinde kolayca mothership acınası ucunu hayal edebilirsiniz!
Sonra bir savaşa alternatif yaklaşımlar sağlayan bazı uçakların özel yetenekleri var. Dev kalkanı ne zaman kıracağını beklemek için zaman alıcı süreci atlayarak düşmana bir iniş uçakları ve yakalanan taşıyıcıları kullandım. Swarm spacecraft ve θριάμβευσα etrafında enerji kalkanı yaratan bir uçak yaptım görünüşte bir çatışma kaybetti. İyi yerleştirilmiş bir grav kuyusu ile, uçak için hedef uygulamada tüm düşman kümelerini ortaya çıkarın.k.

Muhteşem uzay savaşlarının üretimi ve güçlerinizi kabul edebileceğiniz çeşitli oluşumların manipülasyonu. Duvar oluşumu gibi agrega ateşi için ideal oluşumlar vardır, Diğerleri küçük uçaklarla (x oluşumu gibi) bir it dalaşı ile eşleşir veya pençe oluşumu olarak tek bir hedefi hedeflerken daha fazla αποτελεσματικότατοι.k. Ayrıntılı oluşumlarda çarpıştıklarında yüzlerce uçak sergileyen görsel ihtişamın yanı sıra, bazı durumlarda bana olan oluşumların kullanılması sizin için gerekli değildir. Düşman saldırmak ve daha büyük ama çok daha ağır desteği kadar toz açmak için en hızlı uçağı izlerken huddle filo getirmek için.
Her iki Homeworld misyonları ile heyecanlandım, hangi genellikle aynı desen varyasyonları ama bir çaba αποπεράτωσής alışılmadık duygular sunuyoruz. Daha önce belirttiğim görevlere ek olarak, adımlarınızı izlemezseniz sonuçtaki kayıplardan dolayı harika bir fikir değil, aynı zamanda kelimenin tam anlamıyla korkunç olduğunu düşündüğüm bir şey var. Adı Süper Nova İstasyonu ve sizden iyi korunan bir istasyonun haritanın diğer “tarafına” imha edilmesini gerektirir.

İstasyonun arkasında, tesadüfen uzun hayatının en parlayan anında geçen çok güzel bir yıldız var. Süper Nova’dan bahsediyorum! Güneşimiz milyonlarca yıl sonra patlayacak gibi…böyle bir şey. Radyasyon, uçağın sürekli hasar görmesine neden olur, uçak, bir filoyu kaybettiğimde acı bir şekilde hissedilen bir gerçek, hedefin en kısa yolunu takip etmek için çabalarımda, yani düz. Eğer istasyonu ulaşana kadar yıldız toz tarafından ortaya koydu koridorlarda hareket yoksa, size hasar yemek ve kimseyi vurmadan havaya uçurmak için el sanatları göreceksiniz!
Emrinde 30 heyecan verici misyonları ile (bir misyon daha sinematik oldu eksi bir) Her iki Homeworld sonlandırılması için serbest zaman en az 11 ila 13 saat “tanıklık” için hazır olsun. Franchise geleneğine saygı, geliştirme şirketi, Homeworld dahil etmek emin olun ve ben onların zamanında yaşamış çünkü, tabii ki, yapacak bir şey vardı hangi ile orijinal biçiminde. Sadece türün genç hayranları amaçlayan tarihsel nedenlerden dolayı.

Beta formatını oynarken, Homeworld’in çok oyunculu modu unutulmaz bir deneyimdir. Onlar seçim için haritalar bol, kendisi için ekipler veya herkese bölünmüş sekiz oyuncuya kadar, bu katılabilir. İlk miktarı ve RUs çarpma hızını ayarlayabilirsiniz rağmen, şahsen ben sert bir savaş ve birçok uçağın bir atık aşağıdaki başlamak için bunların eksikliği ile hammadde bir bolluk fark ettim.
Homeworld Remastered Koleksiyonu iki efsanevi video oyunları, müthiş grafikler, ses, özel efektler ve sinematikler ile “kaplı” aldı ve tüm zamanların en iyi strateji oyunları arasında yer aldı.
Çok oyunculu modda, ilk Homeworld’deki mothership’in aksine, hareket eden sarf malzemeleri gemileri inşa edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız efsanevi uzay savaşlarına ek olarak, tek oyunculu modda karşılaşılan tüm yıldız uygarlıkların uçaklarını idare edebilirsiniz, bu nedenle Hiigaranlar, Vaygr ve taiidan İmparatorluğu.

Birinin Homeworld Remastered koleksiyonunu satın almasının en büyük nedeni (en azından orijinal başlıkları oynayan herkes), Homeworld 2’nin makine grafiklerinin yükseltilmiş bir sürümüne dayanan geliştirilmiş grafikler sayesinde yüz yüze gelecek olan gösteridir. Tam HD monitörünüz varsa, uçağın harika dokuları, özel efektlerin canlı renkleri ve uzay dekorunun yanı sıra hikayeyi anlatan iyi üretilen sinematikler ile nefesinizi alacak bir yıldız dünyasını görmeye hazır olun.

Bentusi’nin muhteşem uçağının görünümü beni açık bir ağızla terk etti. Görsel ihtişam benzeri görülmemiş ve benzer kültürel şoktan bahsediyoruz, ilk kez mothership’i ve diğer Uzay gemilerini filmin Bağımsızlık Günü’nün uçaklarının boyutunu gördüm! Orada, ancak, benim zevk Homeworld ilk parça dinlerken oldu doruğa. İlk defa ekran motheship zamanının yürüyen, melek sesli bir koro anlamıyla Samuel Barber Dizeleri için Adagio koro bölümünde şarkı söyledi. İşgal edilmiş titreme ile συγκινήσεως dinliyor.
Dans ve New age müzik ünlü besteciler mükemmel bir kapak besteledi ise yukarıdaki parça başyapıt müfreze, Oliver Stone finali geliyor. Unutulmaz bir müzik deneyimi hakkında konuşun. Dizeler için Adagio ek olarak, soundtrack geri kalanı atmosferik ve esrarengiz, notlar Seyahat ettiğiniz alanın gizemini yansıtır. Homeworld’ün müzik tarafındaki tek uyumsuz not, sevilen rock grubunun “Evet” merdiveninin orijinalinin kredilerinde ses çıkarmasıydı.

Homeworld ev oyuncular için idealdir!
Benim gibi herhangi bir biçimde bilim kurgu hayranlarına aitseniz, Homeworld koleksiyonunu oynarken sevinç için ağlarsınız, çünkü benim için genel deneyim bir maraton filmi veya dizi-Star Trek, Battlestar: Galactica’nın eşdeğeriydi.k. Tabii ki, buhar ses maliyeti 32 Euro oldukça genel uzunluğu ile karşılaştırıldığında ama eski söyleyerek tekrarlayarak pazarında herhangi bir arıza yenecek: yine de, biz bir denge grev gerekir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code