Call of Duty

How to fix the Search and Destroy custom game glitch in Black Ops 4

Black_Ops_4_MP_01_WM

Activision ile görüntü

Birçoğu Call of Duty: Black Ops 4’ün hafta sonu lansmanından keyif alırken , oyuncular özel oyunlarda birkaç hatayla karşılaştı.

En sorunlu noktalardan biri, Arama ve Yok Etme eşleşmelerinin, yedi turdan sonra otomatik olarak sona ereceği ve birçok rakip oyuncunun 11 turluk maçları tamamlamak için oyunlarını yeniden başlatmaya zorlamasıydı.

Neyse ki, Treyarch son zamanlarda oyuncuların bu hatayı belirli ayarlarla engellemelerine olanak tanıyan bir düzeltme getirdi. Özel oyunu yaratan oyuncuların, oyun kurallarına erişmesi ve yuvarlak limitleri ‘Sınırsız’ olarak ayarlaması gerekir.

Yeni ayarlarla, oyuncular bir denemede maçları tamamlayabilirler. Geleneksel olarak altı maçta, kamuoyu maçlarında dördü yerine Search and Destroy’da kazanma işareti olarak kullanılan rekabetçi topluluğun, düzeltmeyle çok rahatlamış olacağı açıktır.

Bununla birlikte, oyuncu oyunlarında hayal kırıklığına neden olan özel oyunlarda başka aksaklıklar ve bazı eksiklikler vardır.

Hatalar arasında, oyuncuların killcam’larla ilgili bir hata nedeniyle ölümden sonra rakip oyuncuları belirtebilecekleri yer almaktadır. Oyuncular ayrıca takım arkadaşlarının isimlerinin görünmediğini ve bazı durumlarda takım arkadaşlarının isimlerinin rakiplerininkiyle değiştirildiğini bildirmişlerdir.

Buna ek olarak, özel oyunlar, oyuncular arasında daha fazla yaratıcılık ve fayda sağlayacak özelliklere sahip değildir. Özel gametipleri kaydedememek, oyuncuların önceden ayarlanmış kural kümeleriyle hızlı bir şekilde oyun oynamalarına izin verecek özelliklerden biridir.

Oyuncular aynı zamanda rakiplerin eklerini, rakip oyuncuların yasaklı ataşmanları kullanarak hile yapmasına izin veren eksik bir özelliği de göremez.

Treyarch, Black Ops 4’ün sadece ilk haftasında  olmasına rağmen, geliştiriciler, oyunun en göze çarpan sorunlarının bazılarını çözmek için toplulukla birlikte çalışmaya hazır olduklarını ve bu konuda çalışmaya istekli olduklarını düşünüyorlar.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code