Oyunlar

Kritika Online

Hızlı ve şık savaşlar.
Eylem MMORPG, son birkaç yılda Tera, Blade ve Soul ve Black Desert gibi birçok dikkat çekici temsilciyle çekilen bir türdür. Bir nokta ‘n tıklayın mekanizma savaşları ile diğer MMORPG aksine daha hızlı tempolu oyun ve tam ekran operasyonlar ve saldırılar teklif, sıkıcı ve çoğu kez sonsuz kombinasyonları επαναλμβανόμενα olmadan bir MMO iyi bir aksiyon-savaş görmek isteyenler ile özellikle popüler hale getirir. World Of Warcraft ve Lineage oynayan insanların bu ifadeye nasıl katılmayacağını anlıyorum, ama ne yazık ki hepimiz aynı zevklere sahip olamayız.

Free-to-play Kritika Online iki başarılı beta aşamalarını takiben hızlı ve στιλάτου oyun saat geri vermek için resmen serbest bırakıldı. Serbest bırakılan ilk fragman ve oyun oyunları iyi izlenimler bıraktı ve en azından hack n’ slash taraftarları bu aday başlıkta saatlerce eritmek için gördüler. Ancak, orijinal beklentileri haklı çıkarmayı başardı mı? Veya başka bir aksiyon tabanlı online oyun mu?
Sunucuyu seçtikten sonra, karakter seçiminin ekranında, dört sınıf arasında seçim yapmanız istenir: savaşçı, haydut, silahlanma ve orak makinesi. Her sınıf, daha yeni bir ek olarak iki tane olan Reaper sınıfı haricinde, büyük ölçüde orijinal oyun çeşitlendiren üç ileri sınıfa sahiptir.

Karakter özelleştirme oldukça sınırlıdır ve sınıflar cinsiyet kilitli iken, size tamamen benzersiz bir karakter oluşturmak için birkaç seçenek sunar (savaşçı-silah: erkek karakterler / Rogue-Reaper: kadın karakterler), hatta daha seçenekleri sınırlayan. Karakterin daha fazla yapılandırılmasının tek olasılığı, ödeme veya öğütme yoluyla elde edilen derilerdir.


Dünyaya giriş Karakter oluşturulmasından sonra mucit Abelard herkesin evlerinde büyü kullanmasına izin veren bir cihaz oluşturur oyunun tarihine tanıtıldı. O kral olmak için bu gücü kullanır, ama sonra bir Tiran dönüşür. Yani krallığını söylemiyor yeni kral ve isyancılar arasında bir kavga başlar. Hikayemizin karakteri, kralın ve isyancıların birliklerinin Savaşının ortasında başlar ve burada ikincisinin yerini alır. Hikaye basit ama amacına hizmet ediyor.

Kritika örnek tabanlı. Büyük zindanım yok, kasabalar küçük ve savaşa en büyük ağırlık veriyor. Gerçekten de, ana satış noktasının bundan başka bir şey olmadığı izlenimini verir.

Kritika’nın bunu iyi yaptığı bir şey varsa savaş sistemi. Bu hoş, hızlı tempolu, bu oyuna çekmek için yönetir ve hareket υρμό durmadan sorunsuz akar, animasyonlar düzgün. Her karakter mücadele birçok farklı yollar vererek, farklı kombine edilebilir hamle çok sayıda vardır. Savaşların soundtrack hızlı tempolu ve çok dinamik ve mücadele karakteri ile uyuyor.
İlk 15 seviyelerinde her karakter becerileri sınırlı sayıda vardır. 15. düzeyde gelir ve oyuncu ona birkaç yeni beceri verir karakter için gelişmiş bir sınıf seçmek için davet edilir oyunun ilk büyük güç. Seçim tersinir değildir ve oyunun ilk önemli seçimini oluşturur.

Kritika’ya dört sınıf savaşçı, Rogue, Gunmage ve Reaper vardır; bunların her biri, yalnızca iki tane olan Reaper’den bahsedildiği gibi üç ileri sınıfa sahiptir. O savaşçı bir yakın dövüş sınıfıdır, büyük bir kılıcı vardır ve geri kalanından daha az zorluk derecesi sunduğu için biraz daha kolay bir şey isteyenler için doğru seçimdir. Gelişmiş sınıflar, Fire Lord, Doomblade ve Berserker karakterinizin bir gauntlet, bir katana ve sırasıyla yeni bir tarak ile orijinal silahla savaşacağı yerlerdir. Rogue sınıfı yakın dövüş, bıçak kullanın ve çok Çevik Bir karakter isteyenler için uygundur. Gelişmiş sınıflar Catspaw, Assassin ve Wolf Guardian sırasıyla hava tarakları, gölgelerle tarak ve son olarak bir evcil hayvanla menzilli saldırılardır.

Gunmage sınıfı şimdi, oyunun sadece tamamen değişiyordu sınıf ve sihirli ve bir tabanca kullanır. Üç gelişmiş sınıflar buz gücünü kullanmak için Frost Mage karakter vardır, Gölge Mage karakter gölge gücünü kullanmak ve melee tarak kullanarak bir summon ve Warp Mage, nerede karakter Uzay ve zaman manipüle yeteneği kazanır. Son olarak, Reaper sınıfı da melee, karakter büyük bir tırpan kullanır ve lifesteal ve Valkyrie ile bir zincir kullanımı ile menzilli tarak kazandığınız becerilere sahip olan Vamp’da gelişmiş sınıflardır.

Sen hız ve stil ile yolunda her şeyi yok edecek!
Oyunun başında zorluk küçüktür ve ilk patronları spamápovtas meraklı becerilerini yenebilir, ancak karakter saldırılarına karşı çok daha savunmasız hale geldiği için dikkatli olunmalıdır. Daha sert oyuncular için zorluk deli seviyesi vardır. Kilidini büyük düzeyleri ve büyük ölçüde genişleyen oyunda en güçlü olan ESKİ becerileri, mücadele yaklaşımı var seçenekler ve bazı durumlarda üstlendiğiniz görevlerde hile kodu gibi bir şey oluşturuyor denebilir.

A. I. özellikle akıllı değil. Her rakibin size vurmak mümkün olmayacaktır olarak ele alınacaktır öğrenirseniz desen bir numarası vardır. Eğer zorluk seviyesi kadar gitmek gibi akıllı olur ve daha güçlü saldırılar yapmak için sadece içerik yok. Zorluk artışı kolaydır ve μονοδιάσταση ve gerçekten zorlu bir şey arayanları yabancılaştırmak olacaktır.
Grafikler özellikle etkileyici değildir ve her durumda, cel gölgeli tarzı oyunlarda zirve teşkil etmez. Ancak, tatmin edici ve renkli. Anime hayranıysanız ve benzer grafiklere sahip bir oyun arıyorsanız kesinlikle memnun kalacaksınız. Karakterlerin, düşmanların ve alanların tasarımı güzel, tek sorun kesinlikle yeterli olmayan tasarımların çeşididir.

Karakterlere, efektlere ve düşmanlara şehirlerden çok daha fazla ağırlık verildiği için, bölgelerdeki dokuların bulanıklığıdır.
Tesviye en azından başlangıçta oldukça hızlıdır. Bir sonraki örnekleri kilidini açmak için istenen seviyeye ulaşmak için yönetmek birkaç kez aynı örnekleri tekrarlamak zorunda bir pozisyonda kendinizi birkaç kez bulacaksınız, bunu oynarken olacak benzersiz bir şey. Sayı (en azından orijinal örnekler) küçüktür ve oyun, çoğu sıradan oyuncunun bir kısmını yabancılaştırabilecek bir şeyi tekrarlamak için birçok kez görünür. Bu, tesviye partilerde yapılırsa hafifletilir, ancak başlangıçta birçok istekli takım arkadaşı bulamazsınız.

Garip görünecek bir diğer unsur, her seviyenin enerjiye mal olduğu mobil oyunların anımsatan dayanıklılık sistemidir ve yenilenmek için biraz zaman geçirmemiz gerekir ve kaç örnek veya zindanın birinin gününü nasıl yapabildiğini kısıtlar. Bu, elbette, sadece yüzünüze düşen kişiler için bir engeldir-ilk önce eziyet üzerine.

Oynamaya başlamadan önce, Kritika’nın bıçak ve ruh ve kara çöl gibi en Koreli MMO’NUN eziyet-ağır tutumunu takip ettiğini bilmelisiniz. Yani hangi sulara girdiğinizi biliyorsunuz. Bu güzel, hızlı ve karakter birbiri ardına sonsuz tarak gerçekleştirmek izlerken, oynarken iyi hissettirecek. En kötüsü, ayrılmaya karar vermeden önce birkaç saat eğlenceli olabilir.

Kazan-kazan için bir tork olup olmadığını kesin olarak söylemek zor. Karakterlerin derileri normal para ile satın alınır ve size ekstra istatistikler vermek doğrudur, ama öte yandan büyük seviyelere ulaştıktan sonra para harcamak zorunda kalmadan elde etmek kolaydır. Yine de, piyasada yardımcı ödülleri almak yukarı gitmek αμφιέσεων. Kısacası, zaman ayırırsanız, elinizi cebinize koymadan sunabileceğiniz her şeyi alabilirsiniz. Ancak, birisi isterse o çalıştırmak ve bazı önemli ikramiye alabilirsiniz. Karar tamamen senin!

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code