Oyunlar

Magical Eyes – Red is for Anguish

Bebekler, domuzlar, katiller.
Eğer bir sorun var ve o zaman önünüzde tamamlamak için hiçbir iki hayat yeterli değildir pek çok oyun bir listesini görünecektir buhar üzerinde terim görsel Roman basarsanız. Çoğu Romantik araziler veya cinsel içeriğe sahiptir ve bazıları büyük hacimde öne çıkmaktadır. Tam tersine, bu kadar büyük bir bolluk içinde olmayan şey, gizemin görsel romanları.
The Magical Eyes-Red Is for Anguish bir korku-gizem görsel roman ve 30 Mart 2016 tarihinde yayımlanan Serisi Magical Eyes ilk bölümüdür. Netice, Indigo Blue Heaven, henüz piyasaya sürülmedi ve seriyi tamamlayacak olan bu olacak. Japon İndie ekibi Pomera Studios (Pomeranian Swingers kısaltması) tarafından geliştirilen ve fruitbat Factory, bazı hala isimsiz mermi cehennem ve görsel Roman oyunları bir ınvestee şirketi tarafından yayınlandı. Steam’de 15 euro fiyata bulacaksınız. Oyun ile birlikte PDF formatında resmi artbook alacaksınız.

büyülü gözler kırmızı 1μια kasaba kırmızı boyalı
Yüzyıllar boyunca bir kişi öldüğünde ne olacağı için çeşitli teoriler formüle ettik. Birçok kez terk eden insanlar yerine getirilmemiş arzuları, açıklanamayan olayları ortaya koyan arzuları var. Bu fenomenlerle mücadele etmek için, İtaatsizler adıyla özel olarak eğitilmiş bir organizasyon var.
Amakawa Yuu, lise öğrencisi kahramanı, belirli bir organizasyonun bir üyesidir ve kökenleri karanlık bir perdenin etrafında kaplanmış bir gizemle karışık bulur. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Bazı sorular tamamen cevapsız bırakılır, bu yüzden biz mistik haline tarihinin tam bir resim olması için netice beklemeniz gerekir.
Gerçek şu ki, bebek Katili kavramı, anime, manga ve filmlerde χιλιοχρησιμοποιημένο. Bununla birlikte, başka yerlerde zaten kullanılan şeyleri kullanmadan yeni bir hikaye oluşturmak neredeyse imkansızdır. Önemli olan, arsa çeşitli anime klişeleri ve “unplayed” temaları bol sürprizler sunsa da ve gizemi çözene kadar ilginizi canlı tutsa da, bunların nasıl ve büyülü gözler durumunda kullanılmasıdır.

Anlatı
Hikaye üç fiber açıları ile sunulmaktadır. Chiharu Ogawa’nın bir arkadaşı ve sınıf arkadaşı olan kahramanı ve kim olduklarını bilmediğimiz ilk iki karakterle şeyleri gösteren üçte biri. Her görsel romanda olduğu gibi, anlatım karakterlerin göründüğü statik arka planlarla yapılır. Eylemlerin sahneleri, az sayıda iyi dayanıklılığa sahip olsa da. Bununla birlikte, bunlardan bile, bazı efektlerle bir çeşit animasyon veya statik bir görüntü içeren bazı siyah arka planlar görüyoruz. Bu, türlerin temsilcilerinin çoğundan farklı değildir, ancak küçük bir animasyon videosu gibi daha fazla bir şey yoktur.

büyülü gözler kırmızı 2Στα pozitif hemen hemen her karakter kahramanı (tür için çok olağan bir şey) ve arsa gelişimi için özel öneme sahip yan karakterlerin bazıları, oynamak gibi ilgi kaybetmek değil yardımcı olan bir şey hariç, ses oyunculuk vardır. Seviye çok tatmin edicidir.

Yüz yıl önce gözlerinizin önünde bir gizem ortaya çıkıyor.

Kahretsin Sherlock
Orada, kesinlikle keşif alanıdır hayal kırıklığına uğrayacaktır. Büyülü gözlerin dünyasına girişten sonra biraz ardışık sahnelerin monotonluğu kırar harita ile temas halinde gelecektir. Ancak, ziyaret ettiğiniz yerler çok sınırlıdır. çoğu durumda, biri sadece ana hikayeyi ilgilendiren iki farklı alanı ziyaret edebileceksiniz. İkincisi genellikle ek ve karakterlerle daha iyi tanışmanıza yardımcı olur.
büyülü gözler kırmızı 3ανά düzenli aralıklarla bir soru ve cevap oturumu şeklinde oynamak noktaya kadar keşfettim ne özetlemek istenir muhakeme modu, girin. Bu, gözlem gücünüzde rekabet etmek için oyuncular olarak size çağrıldığınız tek nokta. Tabii ki cevaplar fark ettiyseniz, diyaloglar, hatta biraz çok kolay, onları topladığınız veriler üzerinde başlarını kıracak interaktif bir deneyim isteyenler hayal kırıklığına uğratacak bir şey. Elbette kazandığınız şey, hikaye ve duvar kağıtları hakkında daha fazla bilgi veren bazı senaryolardır.

Mürekkep bitti.
Yolculuğun sonuna ulaşmak için, büyülü Gözleri sunmak zorunda olan %100’ü tamamlayarak, yaklaşık 8 saat zamanınızı sunmanız gerekir. Eğer çok hızlı bir şekilde daha az okuyorsanız, tersi doğruysa. Harcamanız gereken para için iyi bir yatırımdır. 15 euro güzel görünüyorsa, sadece biraz indirim bekleyebilirsiniz. Birçok saat gibi ve gizemi çözmek için alırsanız, bir şey kesin. Birçok yerde sıkıcı yazı, örneğin diyaloglar gibi en ilginç noktalara ulaşana kadar açıklamalardan uzaklaşana kadar acımasızca tıklamanızı sağlayacaktır. Eylem sahneleri bile aynı problemden muzdariptir. Bununla birlikte, belirli gizemin noktasına geldiğinizde, çözmem gereken şey, bitirene kadar gözlerinizi ekrandan çekmez.

sekiz saatlik büyülü gözler kırmızı 4in uzay hikaye bir başlangıç, bir orta ve bir sonu vardır. Bitmemiş bir hikayemiz var, sadece netice buluşacak daha büyük bir arsa içinde yer alan bir olay. Başlangıçta esrarengiz hikaye ve bitiş hayal çok bırakın ve biz için umut tek şey daha uzun bir süre ile bir devamıdır, serideki ilk başlığın sağlam temellerinde mümkün olan en iyi şekilde basacaktır. Ayrıca, burada görmediğimiz bir şey ama netice göreceğiz gibi görünüyor, tüm arsa uzak βαρετότερο noktası tarafından co-star için daha fazla zaman.

Nihayet ilginç bir görsel Roman
Sen gizem ya da gerçek dışı bu masalları hayranları? Daha fazla bakmanıza gerek yok. Tabii ki, bir ön koşul olmak ve anime kültürünün bir dereceye hayranları için ya da sadece bir dil olarak Japon rahatsız değil. Hiçbir İngiliz dub yoktur ve muhtemelen netice için değil, Pomera Studios gibi büyük bir bütçeye sahip olacak bir İndie geliştirme şirketi olarak asla olmayacak. İyi tees, İyi Müzik, iyi ses oyunculuk ve iyi bir fiyat ile birlikte orta bir süre ile ilginç arsa bize güçlü bir paket vermek.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code