Fortnite

McFarlane Oyuncaklar İlk Fortnite Aksiyon Figürlerini Ortaya Çıkardı

Pop kültür aksiyon figürlerini serbest bırakan bir şirket olarak bilinen McFarlane Toys, Fortnite Battle Royale aksiyon figürlerinin ilk serisini açıkladı ve açıkladı.

New York Comic Con 2018’de, Todd McFarlane (MFT ve Co-Creator of Venom’un CEO’su), Cuddle Team Leader’ın aksiyon figürüne ilk bakışını ortaya çıkardı.

Zaten Funko POP’umuz var! Gelecek birkaç ay içinde Fortnite için üretilen vinil figürler ve tüm bunları burada görebilirsiniz – ama aynı zamanda POP’a kıyasla daha az stilize edilmiş gerçek aksiyon figürleri var! Vinyls.

Gördüğünüz gibi, Wave 1, Cuddle Team Leader, Black Knight, Skull Trooper ve Raptor’dan oluşacaktır. Onlar 7 inç boyunda.
Cuddle Takım Lideri aksiyon figürü, ona verebileceğiniz gerçek bir SCAR / Legendary Assault Rifle modelinin yanı sıra Rainbow Smash kazma ile geliyor.

McFarlane Toys, aksiyon figürleri için bir fiyat noktası ya da serbest bırakma tarihi açıklanmadı, ancak bu yılın sonuna kadar serbest bırakılmasını umuyorlar, bu nedenle bu sonbaharda itilmelerini bekliyoruz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code