Oyunlar

Nintendo’s New Game, Dragalia Lost, Might Forge A New Generation Of RPG Players

Nintendo’nun en yeni IP’si Dragalia Lost, olmasını istediğiniz kadar basit veya karmaşık olabilecek bir mobil rol yapma oyunudur. O büyüyen şeytani tehdit Krallığı kurtarmak için yeterince güçlü hale böylece bağ bir ejderha bulmak gerekir genç bir prens olarak oyuna başlar. Küçük kız kardeşi ve sonunda 60’dan fazla diğer parti üyesinden oluşan farklı bir grup tarafından birleştirilen Prens, görevler alarak, görevleri tamamlayarak ve patronları öldürerek daha da güçlenir.
Mobil bir oyun olmasına rağmen, Dragalia Lost, parti yönetiminden dragon ball’a kadar uzanan düzinelerce mekaniğe sahiptir. Oyunun sistemlerinin çoğunluğunun oyuncuya iki saatlik bir açılış üzerinden hızlı bir şekilde atıldığı çoğu triple – a Rpgs’den farklı olarak, Xenoblade Chronicles 2-Draglia Lost, mekaniğinin her birini yavaş yavaş tanıttı. Oyunun ilk saatinde birçok cutscenes de yok. Hikaye öğelerinin bazıları erken detaylandırılsa da, oyun, öğreticiden dersleri güçlendiren küçük grevlerde oynamanıza sahip olmanın çoğunu harcıyor. Dragalia Lost size çok daha fazla cutscenes göstermek için oyun sizi çekerek başlar zaman, size kontrollerin temel bir anlayış var.Hepsi oldukça sezgisel. Demonun sonunda, Dragalia’nın ilk 45 dakikasını kaybettim ve daha önce beni rahatsız eden tüm özellikleri hızlıca kaydırdım. Dragalia Lost açılış saati hakkında bana en çok çarpan şey, oyunun iki farklı oyuncu türü için nasıl tasarlanmasıydı: RPG gazileri ve türe yeni gelenler. Her dersin iki seviyesi vardır. Sen karakterlerden biri bir şey açıklamak dinleyebilirsiniz ve sonra sadece bunu gitmek, ya da karakterlerden birini dinleyebilirsiniz bir şey açıklamak ve sonra oyun ne demek göstermek izin.

Örneğin, her karakterin kendi avantajları ve zayıf yönleri, silah türü ve çok katmanlı beceri ağacı vardır. Ayrıca, karakterlerinize ve ejderhalarınıza farklı öğeleri donatabilir, kalenizde farklı türlerde Türbeler inşa edebilir, yeni ejderhalar yetiştirebilir ve bahçenizde çeşitli sağlıklı otlar ekebilirsiniz. Takımınızda hangi karakterlere sahip olduğunuzu, tüm partinizin nasıl saldırdığını, savunduğunu veya iyileştiğini de etkileyebilir ve belirli düşmanları belirli silahlar kullanırken başa çıkmak daha kolaydır. Bunlar, Dragalia Lost’un ilk saat içinde tanıtılan mekaniği kavraması daha basit.
Hepsini micromanage yapabilirsiniz. Elektronik tabloları çekip isterseniz yüzdeleri karşılaştırmaya başlayabilirsiniz. Ama oyunun herhangi bir parçası çok kafa karıştırıcı ya da sadece yapmak istediğiniz bir şey değilse, Dragalia sizin için bunu yapmak için kayıp sorabilirsiniz. Düğmeye basıldığında, oyun karakterlerinizin yeteneklerini takım dinamiğine göre en üst düzeye çıkaracak ve bir sonraki görevle başa çıkmak için daha iyi bir kadro varsa bile kadroyu değiştirecektir. Eğer sürekli bunu yaparsanız meydan bazı kaybetmek, ama mücadele ediyorsanız basit ve hoş bir düzeltme var.
Dragalia Lost Açılış saatleri, özellikle I-III için daha önceki Pokemon oyunlarını hatırlattı. Oyuncunun bilmesi gereken şey-Pokemon yakalamak, mücadele etmek ve tip avantajları-ayrıntılı olarak açıklanmıştır, ancak daha nüanslı mekanikler-farklı toplar ve her özel tip avantajı-isteğe bağlı konuşmalarda gizlidir. Bir Pokemon emektarı Brock’i Squirtle no problemiyle mücadele edebilir, ancak yeni gelen bir kişi şehir etrafında sorabilir ve Brock’un spor salonunun yakınındaki insanlardan birinden su ve çim tipi Pokemon’un sadece Rock tipi Pokemon’u kullanan birine karşı en iyi bahis olduğunu öğrenebilir ve bu tür Pokemon’un nerede bulunabileceğini öğrenebilir. Oyun ister ister ister istemez tip avantajları hakkında size öğretir ve yeni gelenler yavaş yavaş tip avantajları geniş ürün yelpazesini öğrenmek için isteğe bağlı sistemlere güvenebilirsiniz.Benzer şekilde, Dragalia kaybetti, sonunda ilk saldırılardan kendilerini korumak için kalkanlara güvenen düşmanlarla karşılaşırsınız. İlk onları yüzleşmek zaman, Dragons Lost nasıl mükemmel zamanlanmış anında bir kalkan yok edebilir bir hareket, bir kuvvet grev gerçekleştirmek için oyunun ana karakteri kullanmak için size öğretir. Hızlı bir şekilde kalkanları aşağı alabilir bir karakter olduğunu bilmek eğer çizgiyi aşağı sert düşman çetelerin ve patronları yenmek için gereken tüm bilgilerdir. Kendinizi güçlü hedefleri ile ilgili diğer araçları tanımlamak veya ipuçları vermek ve yardım etmek için oyun sorabilirsiniz. Mücadele diğer RPG oynadım anlamaya oldukça basittir-kağıt-makas özellikleri birkaç birbirine rock kullanır, ama oyun detayları hala oyun sistemlerinde birden fazla şaşırmak öğrendiğinizi avantajları her türlü iş.
Dragalia, dört kişilik partinizi dengelerken, her karakterin çok katmanlı beceri ağacını yönetirken veya özellikle zahmetli bir düşmanı ele almak için doğru savaşçıyı seçerken en yararlı olan tüm özelliklerine kadar uzanır. Dragalia Lost, karmaşık RPG mekaniği, düz hikaye ya da aralarında bir şey arıyorsanız, istediğiniz oyun deneyimine sahip olmanızı istiyor. Rpg’ler söz konusu olduğunda benim için ortak olmayan, yüzümde bir gülümseme ve daha fazla oynamaya istekli olan oyunun demosuyla zamanımı bıraktım.

Mobil cihazlarda büyük kitleye kayıp Dragalia gibi bir oyun serbest akıllı bir seçimdir. Bu, daha geniş bir kitleye, özellikle de normalde Apple veya Google Play mağazalarının dışında oyun oynamayan çocuklara veya insanlara daha erişilebilir hale getirir. Dragalia Lost goofy mizah, hikaye, karakterlerin renkli döküm ve gerçekten akılda kalıcı müzik takip etmek kolay vardır. RPG olmayan kalabalığın içinde bir dayanak bulduğunu ve yeni oyuncuların karmaşık video oyun mekaniğinin mikro yönetmenin arkasındaki sevinci keşfetmelerine yardımcı olduğunu görebiliyorum.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code