Oyunlar

Path of Exile

Online RPG devrimi.
Bu gün ve yaş MMORPG gelip gidin. Çoğu, tatmin edici olmadığı veya daha iyi ve daha entegre göründüğü için, yüzeyde uzun süre kalmayı başaramaz. “Hile” free-to-play birçok üretici ve geliştiriciler ilgisini çekti ve neden tamamen ücretsiz-to-play ve karakter ilerleme için para gerekli miktarda değil nedeni. Yeni Zelanda Taşlama dişli oyunlarından yeni bir şirket, Sürgünün uzun zamandır beklenen yolu ile bu klişe tekne Kaya geldi.

Sürgün yolu, Taşlama dişli oyunlarının ilk oyunudur ve üç yıllık gelişimden sonra 2010 yılında ilan edilmiştir. Kapalı beta’nın ilgili önizlemesini yazan Dünyadaki ilk sitelerden biri olma fırsatımız vardı, bundan sonra beta anahtarları verdik ve yaşanabilir dünyada umut verici bir çevrimiçi deneyimden keyif aldık. Sürgün yolu açık beta 23 Ocak 2013 tarihinde açıklandı ve oyun nihayet 23 Ekim’de resmen serbest bırakıldı ve Steam aracılığıyla indirebilirsiniz.Sürgün edilen bir hikaye
Baştan bir şeyler alalım. Karakteriniz wraeclast, lanet arazi sürgün edilmiştir. Yüzmek veya gemi ile lavabo seçeneği vardır. Kahraman yüzmeyi seçti ve kıyılara güvenli bir şekilde ulaşmayı başardı. Orada zor kendi yapma, hayata “geri gelmek” için canavarlar yanı sıra şamandıralar bir sürü bulacaksınız! Otoritenin amacı hayatta kalmak ve Wraeclast topraklarında yolunu bulmaktır. Neverwinter’da karakter bir kıyıda uyanır (tesadüf?) bu castaway olmak. Hikaye üç eyleme ayrılmıştır.Her biri ülkenin farklı bölgelerinde gerçekleşir ve kahramanı ile bu ekipman, nitelikler ya da düzeyi içerir olsun, tarihinin sırasında giderek daha güçlü hale gelir.

Tabii ki, her haritada dağınık bulabileceğiniz ülkenin zengin geçmişinden ve çeşitli NPC ile ilişkili irfandan bahsetmemek önemli bir ihmal olacaktır. Eğer sürgün yolunun irfan derin dalmak karar verirseniz internete ilgili pasajlar okumak için tercih edilir ve bunun nedeni oymalar olduğunu unutmayın (oyun yazılı olduğu taşlar) düşmanlarla çevrilidir. Hepsini yönetecek üç özellik
Benzer bir eylem RPG’DE, ana özellikler çok fazla, çok zor ve sıkıcı hale geldiği noktaya, bunların doğru yönetimi. Burada, ancak, sadece üç ve iyi, istihbarat, güç, benim dex vardır. Mavi renk, zekayı, gücümdeki kırmızıyı ve dex’imdeki yeşili temsil eder. Renkler taşlar seçiminde yardımcı olacaktır.
Eğer seviye yukarı ve pasif beceri ağacı aracılığıyla, seçtiğiniz beceri ile tabii ki uygun olarak, özelliklerini artıracaktır. Pasif beceri ağacının 1350+ beceri (!) böylece sınıfın temelinde ve tercihlerinize göre, karakter için uygun becerileri seçiniz. Beceri ağacını açtığınızda, ilk temas sizi şaşırtacak ve elinizdeki seçenekler en az kaotik olacaktır. Bununla birlikte, büyük bir ağaç gibi dal sistemi hakkında sunum ve pratikte oldukça işlevsel olduğu ortaya çıkıyor.

Bu nedenle, yakın dövüş, yay veya büyü oynarsanız, size uygun yolu takip edersiniz. Son, tabii ki, yavaş yavaş yeni dallara dönüşüyor. Beklendiği gibi, uygun bir stratejinin organizasyonu güçlü bir karakter oluşturmak için her şeydir. Eğer bir son bazı görevler getirmek zaman, genellikle pasif beceri noktaları ile ödül bazı kitaplar, verilir dikkat edilmelidir. “Ντοπάρετε” niteliklerinin bir başka yolu, kasabadaki satıcılardan veya onları rastgele, farmápovtas çetelerinden veya sandıklarda, kutularda ve Benzerleri bulacağınız bol miktarda yağmadan bulmakla belirli halkalar, kemerler veya tılsımlar pazarıdır. Bu arada, niteliklere dikkat etmeli ve bir sürü silah, benzer Aksiyon RPG’SİNDE gördüğümüz gibi bunları kullanmak için belirli istatistikler gerektirir. Böylece karakterinize dikkat ederek yükseltme yapmazsanız işler sizin için daha az sorunsuz gelişecektir.

Pimp benim Exile
Eğer sürgün yolu epik dünyasında macera başlamadan önce, bir karakter oluşturmanız gerekir. Aşağıda değineceğimiz isim ve liglere ek olarak, mevcut yedi sürgünden birini seçmeniz gerekecektir. Her bireyin belirli avantaj ve dezavantajları olduğu ve her birinin uygun niteliklerle ilişkili olduğu mantıklıdır.Mevcut sürgünler Düellocu (güç, benim dex), Çapulcu (güç tabanlı), Ranger (benim dex tabanlı), Gölge (benim dex, zeka), Cadı (zeka tabanlı), Templar (güç, zeka) ve Filiz oyuna en yeni ektir. Scion’un nitelikleri passepartout olarak tanımlanabilir. Aynı seviyede üç öznitelikle başlar ve pasif beceri ağacının ortasına monte edilir, bu da her yola erişebileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, diğer Sürgünlerle bir denge sağlamak için önemli pasif becerilere erişim imkanı vardır.

Diğer aksiyon RPG bile bir fark oyun vb yüz, vücut tipi, giysi, gibi özelliklerin daha fazla işleme seçeneği vermez gerçeği yatıyor Ancak zırhınızı her değiştirdiğinizde, ister eldiven, ister kask veya pantolon olsun, oyunda gördüğünüz gibi karakterinizin kıyafetlerini değiştireceksiniz. Yapabileceğiniz tek anlamlı karakter, yeni beceriler eklemektir-bunlar pasif veya aktif olup olmadığı-ve ekipmanı geliştirmektir. Ligler Lig açısından, iki Ana Lig vardır ve hatta bazıları geçici eklendi ve birkaç ay sürebilir. Ana Ligler standart ve serttir. Sert bir karakter öldüğünde, otomatik olarak standart hale gelir.Bu dönemde, iki meydan Ligleri hakimiyeti ve düşmanı vardır. Hakimiyeti düşman ordularını tarafından korunan ve buff olsun türbe isabet türbelerin vardır. Nemesis, sırasıyla, nadir canavarlar özel mods var. Dönemin sonunda bu Liglerin ikisi, hakimiyet karaktere sahip olanlar standart olacak, bir düşmanı olanlar ise Hardcore kazanacaklardır. Bir Nemesis karakteri öldüğünde bir standart haline geldiğini belirtmek gerekir. Liglerin dışında, elbette, etkinliklere ve etkinliklere girebilirsiniz.

Beceri, küreler ve işçiliği
Muhtemelen aralarında bu üçü ne olabilir merak ediyor. Ve yine de, sürgün yolunda işçiliği, sadece yaratılışla sınırlıdır-mücevherleri koyduğunuz bir zırh veya silahın yuvalarını düzenleyin, ancak özel küreler kullanarak ekipmanı yükseltin. Uygulamada, kombinasyonlar hayal edebileceğinizden daha fazla insan! Küreler aracılığıyla elde edebileceğiniz bazı örnek yükseltmeler, becerilerin edinilmesidir, ekipmanın kalitesinin iyileştirilmesi, bunların genişlemesi veya bunların işlenmesi, bunun ima ettiği ve çok daha fazlası. Küreler muhtemelen en önemli nesnelerdir. Küreler aracılığıyla işçiliği, beceri rastgele edinimi, satıcıları ile ticaret olduğunu.k.

Küreler ek olarak, taşlar vardır. Taşlar, küreler gibi, bir satıcıdan satın alabilirsiniz, onları damlalardan rastgele alırsınız veya başka bir oyuncudan satın alabilirsiniz. Taşlar özel özelliği sizin gibi yükselişi seviyesidir. Seviye ne kadar yüksek olursa o kadar güçlü olurlar. Tabii ki, seviye yukarı gitmek için, karakter bazı koşulları karşılamak gerekir. Bu koşullar niteliklerdir. Taşlar özniteliğe göre Üç renge ayrılmıştır. Mavi taşlar zekaya, güçte kırmızıya ve dex’imdeki yeşile dayanıyor. Renkler şampiyon dayalı taşlar seçiminde yardımcı olacaktır. Burada belirtilmeli ve destek sınıfı belirtilmelidir. Yuva üzerinden bağlandıkları taşlar özelliklerini vermek destek taşlar.
Beceriler, esas olarak taşlar ve küreler sonucudur ve savaş motorunun çok önemli bir parçasıdır. Aktif ve pasif olarak ayrılır. Birçok durumda, temel bir saldırıdan çok daha etkili olduğunu kanıtlayın. Pasif beceriler kalıcı olarak etkinleştirilirken aktif ve sizin tarafınızdan etkinleştirilmelidir. Tabii ki, aktif, özellikle zor durumlarda uygun yönetimi gerektiren mana gerektirir.

Macera Zamanı!
Görevler açısından, Taşlama Dişlisi çok iyi bir iş yapmış gibi görünüyor ve bunun nedeni, rakiplerin çeşitliliği gibi sayısız ve anlamsız maceralara sahip olmasıdır, ancak karakterin tarihine ve evrimine odaklanan birkaçıdır. Şimdi onların amacı Köy kaydetmek için 5 veya 10 düşman öldürmek değil, ama patron almak için ya da bir nesne almak için, onları öldürmek için zorlar. Tüm süreç görevler eğlenceli görünüyor ve sıkıntı ve monotonluğu önlemek yapar. “Henüz ölmemek güzel!” Taşıma ve UI
Kullanıcı arayüzü daha eylem RPG ile aynıdır. Sol taraftaki ekranın alt kısmında yaşam noktaları, sağda ise Mana vardır. Yaşam noktalarının yanında, yaşam noktalarını, manayı doldurabileceğiniz ve (özel şişeler vasıtasıyla) bazı özel bonuslar elde edebileceğiniz şişeler (iksirler yerine) vardır. Şişeler, düşmanları öldürdüğünüzde otomatik olarak doldurulur, böylece iksirlerdenεμείναστε nedeniyle her üçünü ve bir kısmını satıcılara çalıştırmak zorunda kalmazsınız.

Şişeler ve yaşam noktaları arasında görevler, envanter, vb görüntülemek için orada ve menüler vardır Sağ taraftan ve mana’nın yanında, aktif becerilerin kısayolları ve microtransactions menüsü vardır. Ayrıca küçük ekrana sahip herkes için oldukça sinir bozucu olan sohbet penceresini atlayamazsınız. Size yardımcı olacak ve ilk etapta aktif olmayan önemli bir özellik, Seçeneklerde etkinleştirebileceğiniz haritadır. Model işleme karmaşık değildir ve ilk kez RPG oynayan biri için bile kullanımı çok basit ve kolaydır. Kullanılan tuşlar QWERT yanı sıra sağ tıklama, sol tıklama ve fare tekerleği becerileri için ise karakter, fare ile kontrol edilir. Tabii ki, tüm bu herkes değiştirebilir ve seçenekler aracılığıyla oyun kendi stiline adapte olabilir. Bununla birlikte, temel kontrolleri açıklamak için görüntülenecek bir öğretici veya hatta bir öneri olmadığı gerçeği, olumsuzdur ve sürgün yolunu yeni başlayanlar için daha az “davetkar” hale getirir.

Bir öfke ile ‘n’ Slash Hack!
Sürgün yolu başarılı bir hack ‘n’ slash oyunu parlak bir örnektir. Saldırı ve kaçınma hareketleri çok güzel tasarlanmıştır. Aslında, o kadar başarılı ki, çiftçiliğin bir zevk haline gelmesi sonucu kesinlikle çok fazla oyun saati “satın alıyorsunuz”. Tabii ki karakterin ve düşmanların davranışlarıyla ilgili bazı sorunlar var, ancak yalnızca çok fazla gecikmeniz olduğunda, yani. geniş alan savaşları durumunda. Motor ayrıca çoğu durumda idealdir. Sürgün yolu ücretsiz olarak kullanılabilir yeni kurulan Taşlama dişli Oyunları, ilk yaratılması olduğu göz önüne alındığında, biz geliştiriciler kredi vermek gerekir bir gerçektir.Eğer Pusu kuruyoruz canavarlar (ve sadece) büyük ordularını ile zorluk geç olmayacak iken düşmanları, çok iyi, harita boyunca dağıtılır. Oyunun bu noktası, kendine özgü ekonomi sistemi ile birlikte, oyunu yeni başlayanlar için de dostu hale getiriyorlar. Çiftçilik zamanıyla yanlış yol karakterinizi öldürebilir veya çetelerin tüm ordularını size doğru koyabilir, bu nedenle bu durumda hayatta kalmayı başaramaz.Savaş sistemi patron savaşlarda başka bir seviyeye ulaşır. Orada patron ateş topları ve yıldırım atma tüm güzelliği vurgulanır ve elleriyle ya da ilgili beceri ile, bir silahla aynı anda dayak olduğunu. Sonunda, itfa anı söz konusu olduğunda, patronu kendi harika yolunuzla öldürün ve elinde olduğu Aziz nesne yığınına düşer.
Birçoğu yanlışlıkla sürgün yolunun açık bir dünya MMORPG olduğunu düşünecek. Uygulamada sohbet yoluyla binlerce oyuncu ile iletişim var, ancak onları bulabileceğiniz tek nokta her hareketin merkezi şehirleridir. Oradan, haritanın başka bir bölümüne giriş yaptığınızda, kendi başınızdasınız, bu da açık dünya değil, Co-Op takım arkadaşlarını kurduğunuz anlamına geliyor. Para, para, para Ekonominin en temel unsurlarından biri para birimidir. Sizi hızlı bir şekilde bulamadık! daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Ve bu mantıklı çünkü wraeclast zenginliği ile karakterize değildir. Genellikle normal anlamı ile para ben hiçbir yerde oynamak yok ve pozisyon onlar diğer öğeleri kazanılmış var!Daha önce tartıştığımız gibi, kullanıcı arayüzü, Mana’nın yanında, microtransactions menüsü var. Peki sizin mikrotransactions nedir? Normal para ödeyerek, özel oyun içi öğelere erişebilirsiniz. Ama bu nesneler size oyunda bir baş başlangıç vermeyin ve sadece estetik yükseltmeleri, savaşmayan Evcil Hayvanlar, karakterler için daha fazla pozisyon vb. sağlar. Her durumda, öder o daha güçlü silah ya da beceri, oyun içi bağış ve bir ödeme-to-win modeli şeklinde desteklemek için ücretsiz oyuncular verdi Taşlama dişli onur jest olarak bir şey olmamıştır.
Birkaç parçadan ve parçadan oluşan parşömen veya küreler elde etmek için, miktar da kalite ile önemli bir rol oynamaktadır. Bu yüzden satıcılara mümkün olduğunca fazla ürün satmam gerekiyor. Bunu yapmak için, envanterde ve alanın doğru yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda biraz mal olurken büyük nesneler envanter birçok yerde yakalanmış alabilirsiniz. Yani envanter olmadığı sürece ve açıkça daha büyük ve daha fazla alana sahip olan stash. Normal stash dört sekme vardır, ve gerçek nakit ödeyerek mikrotransactions aracılığıyla yükseltebilirsiniz. Şehirde ziyaret edebilirsiniz zula. Eğer standart ligde kaydettiğiniz zula hardcore bundan farklı olduğunu unutmayın.Parti Zamanı!
Sürgün yolu, test edecek haritaya tüm karakterlere eriştikleri sürece 2-6 kişilik gruplar halinde pve sunuyor. Kasabadaki noticeboard aracılığıyla bir partiye katılabilir veya “S” tuşuna basarak sosyal pencereden kendi yaratabilirsiniz. Birini partinin üyesi olmaya davet etmenin üç yolu vardır. Birincisi, sohbet penceresindeki ismi seçmek, ikincisi şehirde olduğunda üzerine tıklamaktır ve üçüncüsü playername adı-Parti’yi komut / davet yazmaktır.
Gruptaki deneyim eşit olarak paylaşılır ve diğer devletlerin seviyesine ve çetelerin seviyesine bağlı olarak. Bu, oyuncuların daha büyük seviyelerinin, paylaşılan deneyimin çok daha büyük bir payını aldığı anlamına gelir. Alacaksınız ne kadar deneyim formülü ile hesaplanır: (seviye+karakter 10)^2.71 (2.71 gücüne). Örneğin, bir parti 10. seviye bir oyuncu ve 30. seviye ise, miktar aşağıdaki gibi hesaplanacaktır:
(10 + 10)^2.71 = 3355 oyuncu için seviye 10 ise,
(30 + 10)^2.71 = 21957 oyuncu seviyesi 30 için. Toplam deneyim 25313 olduğunu ve bu yüzden bir seviye 30 86.7% ise, toplam deneyimin %13.3 alacak oyuncu seviyesine 10 aşağı geliyor. Ayrıca, deneyimin arenada olan partinin yalnızca kişilerini alacağını belirtmeliyiz.
Tüm oyuncular aynı miktar değiştirici paylaşan bir parti vardır. Oyuncuların madde miktarı değiştirici haritanın değiştirici ile eklenir ve bunun üzerine bir bonus var 10% miktarında artış ve 40 % herkes için öğelerin artan nadir. Bu, bir partide daha fazla insan bir arada olduğu ve bir haritada oynadığınız için, giderek daha nadir öğeleri bulma şansının o kadar yüksek olduğu anlamına gelir. Ayrıca, canavarların hayatı, aynı partide kaç kişinin olduğuna bağlı olarak artar.
Kendini saygı ve yüksek hedefliyor her online aksiyon RPG, biz Pve ve PvP modu dışında olması gerekir. Bu özellik var ve herkes başka bir kişi veya parti vs Parti ile 1v1 düello için kullanabilirsiniz. Süreç çok basit. Bir düello yapmak istediğiniz bir kişi bulduğunuzda, üzerine sağ tıklayın ve ardından “düello meydan” tuşuna basın. O andan itibaren, bir arenaya yönlendirileceksiniz, eğer kabul edilirse, düelloda rakip ve oyun başlasın! PvP modu sürüm 1.0.4 yama ile eklenen, yani oyunun yayımlanmasından sonra, daha sonra birçok kullanıcı ihtiyacına göre.

Dışında basit PvP, iki diğer modları, turnuvalar ve Bayrak yakalamak vardır. Turnuvalar yaklaşık bir saat sürer ve belirli bir karaktere kaydolur. Onların süresi boyunca kayıtlı diğer oyuncularla PvP savaşları birden tur katılmak ve amacınız mümkün olan en kazançları elde etmektir. Öte yandan, bayrak yakalamak, Act 2 bir tema vardır ve amacınız aynı zamanda kendi korumak ise, diğer takımın bayrağı alarak ve tabanına lider puan kazanmaktır. Hayatta kalma savaşı zordur Maceranıza başladığınızda bulacağınız ilk şey, Wraeclast dünyasının o kadar misafirperver olmamasıdır. Karanlık kıyı, çölde çetelerin gruplarından έφοδοί, orman, zindanlar ve sonraki yerler sizi büyüleyecek ve birçok kez hayatta kalma arayışında zorlaşacak. Grafik karakterlerin basit tasarımları, ama etkileyici parçacık efektleri, özellikle alevler ve yıldırım ile, Diablo desen aşağıdaki sadece dokular oluşur. Dünya güzel tasarlanmış ve ses astar ile birlikte size wraeclast karanlık ve affetmez dünyada kendinizi izlenimi verir patlayıcı bir karışım oluşturur.
Her seviye rastgele yeniden oluşturulur, bu da buna her eriştiğinizde, canavarların çevre ve konumları değişeceği anlamına gelir. Zindanlar, ayrıntılı bir harita ve bir çıkmaz yol açan keşfedilmemiş yerler ile çok dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır ve gerçekçilik tonunu verir. Kaybolmak için hiçbir şansı ile, diğer aksiyon RPG gibi sadece yolları vardır. Burada çıkmaz, boş odalar, kutular, kemikler, sandıklar ve tabii ki düşman bir sürü karşılaşacak. Zindan dokular ve sadece yüksek düzeyde ve mümkün olan maksimum keyfi sunmaya hazırdır.Büyük bir trump, sunulan ses oyuncusudur. Örneğin Nessa’nın sesi o kadar huzurlu ki, bir an için öldürdüğünüz çetelerin de keyifli seslerini unutacaksınız. Silahların karşılık gelen ses efektleri gerçekçi ses ve müzikal arka plan, o başarıyla ziyaret gizemli yerleri yakalamak için yönetir iken, her silah farklıdır.

Başarı Hikayesi Mi?
İndie geliştiricilerinin ve dişli oyunlarının şimdiye kadar yaptığı çalışmalarla, Νεοζηλανδέζικη şirketi, daha önce sadece çevrimdışı oynayanlar bile, RPG taraftarlarının saflarında önemli bir tanıma kazanmayı başardı. Açık beta’nın duyurusuna kapalı beta’nın (oyunda sizinle birlikte oynadığımız) ilk tanışması dönemi ve daha sonra PvP yaması, başlangıçta sıkışmış olan Diablo klonunun “damgasını” devralan yaratığın bir daireyi kapattı.

Söz layık çaba oyun yararına bir kumar olur olmasıdır. Taşlama dişli ödeme-to-play doğru kullanıcıları itti olmamıştı. Kapalı beta dönemi için özel paketlere ücretli erişim sağlayarak ürünü satmayı başardı ve bugün mikro ödemelerden dekoratif ve sadece nesnelerden yaşıyor. Oyun alanında çok çeşitli beceriler, patronlarla destansı savaşlar ve kendine özgü ama başarılı bir ekonomi sistemi bulacaksınız. Ne olursa olsun yan yanı sıra, bir free-to-play önerisi olarak, Sürgünün yolu şüphesiz etkilemek için yönetir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code