Oyunlar

PES 2019

Pranga Pro Evolution Soccer 2019 için kapalı. PES 2019, önceki nesil konsollar için geliştirme yükümlülüğüyle artık yüklendi; Konami’nin uzun süredir devam eden futbol serisi için heyecan verici bir yeni dönemin başlangıcı gibi geliyor. Görseller çok ihtiyaç duyulan bir revizyon aldı, sahada eylem sıkıştı, rafine edildi ve geliştirildi. Serinin etkileyici lisansları ve insipid UI ve yorum eksikliği devam eden konulardır, ancak PES 2019, seri için yeni bir yüksek çubuk ayarlamak için zaten kaçak bir başlık kazananı olduğuna dayanır.
PES superlative futbol markasındaki gelişmeler başlangıçta önemsiz görünüyor, çünkü Konami, geçen yılki oyunda yeni bir boya yalamasını tokatladı. Yine de aynı metodik hızı, somut ağırlık duygusunu ve PES 2018 olarak geçme genişliğini benimser, ancak birkaç maçtan sonra yavaş yavaş ekleyen ince değişiklikleri fark etmeye başlarsınız. Başka bir yılın gelişim değerinin etkisi hissedilir hale gelir.
Passing, elbette, herhangi bir büyük futbol oyununun ana kayasıdır ve PES 2019, topun her vuruşunu şaşırtıcı doğrulukla hayata geçiren, yeni animasyonlarla geçen dinamizmini geliştirir. Oyuncular, her geçen hareket üzerinde daha büyük bir kontrol duygusu veren, ne zaman oynamak için geçmek ve bilmek için yeterince zekidir. Topu çapak bir orta yarıdan baskı altında alıyorsanız, potansiyel olarak köşedeki topu örtüşen bir winger’a fırlatabileceğinizi veya ustalıkla bir orta saha oyuncusu olarak oynayabileceğinizi bilmeye güveneceksiniz, böylece botunun dışıyla uzaya vurabilir.
Herhangi bir maçta etkileyici bir geçiş çeşitliliği var, oyuncuların hareketinin akışkanlığı ve her düğmenin arkasındaki tepki, futbolun heyecan verici anlarına yol açarken-sabırla arkadan inşa edip, klinik bir karşı saldırı ile açık bir takım oyma ya da büyük hedef adamınıza kadar atmak. PES geçen mekaniği o kadar uzun yıllar boyunca başarılı olmuştur ki, topu takım arkadaşları arasında değiştirmede her zaman tekil bir zevk olmuştur. Bu olağanüstü duygu sadece PES 2019’da yoğunlaştı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Top fiziği yeniden işlendi ve buna büyük ölçüde katkıda bulundu, Bu küçük beyaz kürenin her zamankinden daha ayrı bir varlık gibi hissetmesini sağladı. Top, oyuncunun ayaklarına sıkı sıkıya yapışmış gibi görünmezken, hedeflerinize lazer güdümlü geçişleriniz de görünmez. Topun hareket etmesine, kıvrılmasına ve havaya dalmasına, kalecinin parmak uçlarını döndürmesine ve Mesut Özil gibi bir oyuncunun hassas kontrolü altında düzgünce gelmesine otantik bir akış ve öngörülemezlik var. Topun uçuş yolunu ve öncesinde animasyon ogle sadece bir tekrar içine atladı eğer kimse sizi suçlayacak. Karşıt kanadın çapraz bir geçişi göndermek doğru hissettiriyor ve bu mükemmellik, PES 2019’un on-pitch eyleminin her yönüne yayılıyor.
Oyuncular topu daha reaktif ve daha akıllı çalışır hale, onlar sprint üzeresiniz uzaya işaret ne zaman o inç-mükemmel topu aracılığıyla açığa bildirmek için. PES 2019’daki maçlara da daha fiziksellik var. Bir defans oyuncusu ile topu geri kazanmak için bir mücadele ve mücadele diş ve tırnak içine Hurtling çok daha aktif ve sonuç olarak tatmin edici. Oyuncular pozisyon için jostle olacak, gerçekçi birbirlerine saçılma, ve topu kapalı bir saldırganın mavna için ödüllendirici hissediyor, ya da küçücük bir winger ile bir defans kapalı tutun, biraz alan oluşturmak ve debriyajlarını kaçmak için bir feint kullanmadan önce.
Feints, step-overs ve diğer beceri hamle yürütme her biri sol ve sağ sopa eşlenen ile, sezgisel. PES, göz alıcı bir beceri parçasıyla ölü için bir savunucusu bırakmaktan çok daha iyi duygular vardır ve bu, oyuncu bireyselliğine daha fazla önem verir. Lionel Messi ile içeride kesin ve sol ayaklı bir atışın netin alt köşesine atılmadan önce, onları soymak için düşük ağırlık merkezini kullanarak, bir savunmacının uzatılmış bacağının üzerine topu fiske vurmakla yükümlüdür. Bu arada, Paul Pogba gibi biri orta sahanın etrafında dolaşacak, alan cepleri bulacak ve sahipliğini korumak için büyük çerçevesini kullanacakken, Roberto Firmino zaman zaman bakmaksızın bir geçiş yapacak ve Cristiano Ronaldo, sonsuzluk gibi hissettiren şey için haçlarda havada asılacak ya da şansını bozan ‘kaleci’ olan daldırma 30 yarda bir çığlık atacak. PES, hem oyuncularını hem de takımlarını benzersiz hissettirmek için yeni bir tarihe sahiptir ve mükemmel yeni animasyonlarla PES 2019 farklı değildir.
Bununla birlikte, tüm güller değil, çünkü seleflerinin daha hayal kırıklığı yaratan yönlerini hala paylaşıyor. Hakemler, örneğin, maddeningly tutarsız; maç sunumu mülayim ve cansız iken hem de aynı maçta çok yumuşak ve çok sert. Yeni bir Doğal aydınlatma motoru, çok gelişmiş çim ve kalabalık dokular arasında gerçekçi gölgeler döküm, bazı çarpıcı manzaraları üretir. Ama onu çevreleyen UI hala geçmişte sıkışıp kalmış gibi hissediyor ve Peter Drury ve Jim Beglin’in yeni çizgilerin yolunda küçük bir şeyle, bildiğimiz ve nefret ettiğimiz aynı ayrık diyalogla geri dönmesini engelliyor. Drury hala evcilleştirilen çekimlerle aşırı heyecanlanacak ve Beglin’i dinleyebileceğiniz pek çok kez var: “spekülasyon yapmazsanız, birden fazla oyun boyunca birikmeyeceksiniz” yorumunu tamamen kapatmaya başlamadan önce.
PES ile resmi olarak ortak olan ekiplerden bazıları, tanınabilir tezahüratlar ve her ev maçına nüfuz eden otantik bir atmosfer ile kırmızı halı tedavisini alırlar. Anfield’de Liverpool ile oynayın ve kop, maç başlamadan önce “asla yalnız yürümeyeceksiniz”. Bunun flip tarafında, PES ile resmi bağları olmayan takımlar, herhangi bir ambiyansın bu oyunlarını soyan konserve kalabalık sesleri ve ahlaksız tezahüratlar alırlar. Bu korkunç değil, ancak Cumartesi öğleden sonra matchday’ın daha doğru bir tasvirini gösterdikten sonra, bu oyunlarda farklı bir atmosferin olmaması yardımcı olamaz, ancak bir düşüş gibi hissedebilir.
Hayal kırıklığı içinde, Master League neredeyse dokunulmaz kalır. Uluslararası Şampiyonlar Kupası, sezon öncesi kısa bir turnuva olarak başlıyor ve transfer müzakereleri, oyuncu ücretleri ve sözleşmeleri söz konusu olduğunda size daha fazla esneklik kazandırıyor. Artık temiz sayfalık bonuslar ve satış ücretleri gibi maddeleri de ekleyebilirsiniz, bu nedenle sadece bir götürü dahil değildir, ancak AI transfer mantığı hala özellikle akıllı değildir. Bütçeler ve Ücretler, transfer piyasasının gerçekliğini, son yıllarda devam eden oyuncuları gördüğümüz astronomik fiyatlardan çok daha küçük sayılarla çoğaltmaz. Manchester City’nin gerçek dünyadaki merkezi defans oyuncusu için 57 milyon sterlin sıçramasından sadece altı ay sonra Aymeric Laporte gibi bir oyuncu satın almak mümkündür.

En azından kaleciler nihayet bazı geliştirmeler gördük. Gol çizgisinden acele ederken, düzenli olarak saldıran bir oyuncunun açılarını kapatamadıklarında esasen işe yaramaz, ancak arızaların sona erdiği yer burası. Bir atış tıpa olarak her numara kişinin yeteneği belirgin bir iyileşme gördü. Tıpkı sahadaki başka yerlerde olduğu gibi, kaleciler, daha önce Robotik doğalarını kovan bir dizi yeni animasyonla kutsanmıştır. Bazı göz alıcı tasarrufları çekecekler, en üst köşede yer alan çekimlere parmak uçlarını çekecekler ya da genellikle gelen bir atışta bir şey, herhangi bir şey elde etmek için kendilerini mümkün olduğunca büyük hale getirecekler.
Sen de, bir maçın ikinci aşamalarında üst formda olmak için ‘ kaleci gerekir. PES 2019’daki dayanıklılık sistemi, oyuncularınızın sporlarına önemli ölçüde daha fazla önem vermek için yeniden çalışılmıştır. Bu “görünür yorgunluk” olarak adlandırıldı ve tam olarak söylediği şeyi yapıyor. Ragged bir ekip çalıştırın ve orta saha ve savunma, maçın giydiği gibi gözle görülür bir şekilde lastikler, potansiyel olarak tezgahtan yeni bacaklarla yararlanmanız için alan açar. Bununla birlikte, bu tek yönlü bir sokak değil, çünkü kendi oyuncuların dayanıklılığına da dikkat etmeniz gerekecek-yıldız orta saha oyuncusu, hafif bir dürtüyü zar zor toplayabiliyorsa çok fazla kullanmıyor. Bu, yalnızca kesinlikle gerekli olduğunda ve durum çağırdığında zamanında ikame edildiğinde Sprint yaparak, daha düşünülmüş bir futbol oyunu oynamaya zorlar. Bu, gerçek bir oyun değiştirme özelliğidir ve PES’İN otantik, metodik futbol markasını harika bir şekilde tamamlar.
O zaman, resmi lisanslama söz konusu olduğunda PES hala FİFA’YI takip ediyor. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi lisanslarını EA behemoth’a kaybetmek PES için büyük bir darbe. Konami’nin kredisine göre, İskoç Premiership, Rus Premier Liga ve Superliga Argentina’nın resmi formlarında yer aldığı her zamankinden daha fazla lisanslı Lig elde ederek yanıt verdi. Kesinlikle hoş geldiniz eklemeler, ancak bunlar, İngiliz Premier Ligi veya La Liga’nın yapacağı gibi iğneyi hareket ettirecek çarpıcı Ligler değildir. Madrid derbisinde oynamak istiyorsanız, Kırmızı Beyaz ve beyaz beyaz arasında seçim yapmaya devam ediyorsunuz ve Bundesliga Schalke 04 ve Bayer Leverkusen’in ötesinde tamamen yok, yani Avrupa’nın en büyük kulüplerinden ikisi-Borussia Dortmund ve Bayern Münih – hiçbir yerde bulunamıyor. Neyse ki, PES topluluğu, ekiplerde, oyuncularda ve eksik kitlerde mod yapmak istiyorsanız güncelleme dosyaları oluşturmak için inanılmaz bir iş çıkarıyor, ancak bunun mümkün olmadığı Xbox One’da şansınız yok.

PES 2019’in çevrimiçi sunucuları, dizinin sorunlu bağlantıların geçmişi göz önüne alındığında şaşırtıcı derecede kararlıdır. Onlarca ve onlarca çevrimiçi maç arasında gözle görülür bir gecikme ile karşılaşmadık. Bu arada myClub, Ultimate Team-esque formülünde birkaç değişiklik getiriyor. Özellikli oyuncular artık PES artırır özellik çeviri gerçek dünyada olağanüstü performansları ile, her hafta serbest bırakılır. Yeni oyunculara ulaşma şekli, modun önceki yinelemelerinde alacağınız tek oyuncuya karşı dört paket halinde paketlenmiş oyuncularla da değişti. Bu, takımınızı daha hızlı kurmanızı veya bu ek oyuncuları TAKIMINIZDAKİ bazı önemli oyuncuları artırabilen XP eğitmenlerine dönüştürmenizi sağlar. Aynı oyuncunun üç çiftini alırsanız, o oyuncunun daha yüksek puan alan bir sürümünü elde etmek için bunları bir araya getirebilirsiniz. Nihayetinde, bu tweaks myClub yapısını çok fazla değiştirmez, ancak olağanüstü futbol markasından daha fazla oynamakla meşgul olmak eğlenceli bir moddur.
EA, FIFA geliştirmeye ve resmi lisanslar üzerinde tekel tutmaya devam ettiği sürece, PES, Londra mavi ve PV beyaz kırmızısı sever olsa bile, sürpriz bir üzüntü umuduyla scrappy underdog olacak. Üst kademe Ligler için lisans eksikliği bir disheartening yapışma noktası olmaya devam ediyor, ancak PES sahada parlak adımlar atmaya devam ediyor ve tüm zamanların en büyük oyun futbol oyunlarından birini üretmek için inanılmaz derecede tatmin edici bir futbol oyunu haline geldi. Sahadan eksik olabilir, ancak rekabete karşı sahaya koyun ve ünlü bir dev öldürme o kadar şaşırtıcı olmaz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code