Oyunlar

Planet Coaster

Hayal gücünün ötesinde tema parkları.
RollerCoaster Tycoon 3’te mükemmel çalışması ile tanınan Frontier Developments, 2016’yı, türdeki verileri değiştirmek için Planet Coaster adıyla kendi uzun serisini sunuyor. Neden böyle diyoruz acaba? RollerCoaster Tycoon serisi, geçmişte büyük ticari başarı ve kabul ile türün en uzun süredir devam eden ve en ünlü dizisidir. Kasım 2016, RollerCoaster Tycoon dünyasını piyasaya sürdü, ancak hem eleştirmenler hem de kullanıcılar tarafından güçlü bir isim olarak bir mezar taşı koydular. Öte yandan, bir gün sonra sürme gezegen Coaster onlar beklenen ve daha tam olarak ne tür hayranları için teklif etti.
Planet Coaster şüphesiz, aşağıda analiz edeceğimiz gibi, her alanda yapılan son derece ayrıntılı çalışma ile karakterize edilen iyi yapılmış bir oyundur. Gezegen Coaster’ın sorunları minör ve kesinlikle bize sunulacak ve muhtemelen bunu deneyenlere sunmak için aksi kapsamlı bir deneyim yağma olmaz.

Sayısız seçenekler, sonsuz saatler
En baştan başlayalım, gezegen Coaster üç mevcut modlarından birinde bir tema parkı yöneticisi rolünü üstlenecek: meydan okuma, Sandbox ve kariyer. Oynadığınız moda bağlı olarak belirlenir ve hedeftir. Özellikle, meydan parkın bazı yönetimini devralmak zorunda kalacak, ve belirli hedeflere e gerçekleştirmek için.x. 100 ziyaretçiden oluşan bir katılım, kariyerinizde sıfırdan başlıyorsunuz ve ziyaretçileri ve parkın sürdürülebilirliğini çekmek için nihai amaç ile inşa etmeniz gerekiyor; kum havuzunda parayı kısıtlamak zorunda kalmadan serbestçe hareket edebilirsiniz.

Her durumda, mutlu misafirler sizin için daha iyidir. Güzel ayarı, temizlik, yeterli personel ve tesisler, iyi ve gıda çeşitli seçenekler ve tabii roller coasters ve diğer konumlar ile: bir tema parkı ziyaret ederseniz ne istediğinizi düşünün. Yani sadece düşünmek ve benzer tercihleri ve öncelikleri ile yaş gruplarında ayrılır gezegen Coaster ziyaretçileri. Yukarıdakilerin hepsi bir rol oynamaktadır ve bu nedenle ihtiyatlı hareketler yapmanız ve parkınızı bu düşüncelerle genişletmeniz gerekecektir.
Parkınızı inşa etmek ve yönetmek için görevinizde bir dizi araç ve seçeneğiniz vardır. Her şeyden önce, standart binalar, roller coasters, dekoratif öğeler vb.arasından seçim yapabilirsiniz. ve onları sadece parka koyun ya da hayal gücünüzün vahşileşmesine ve parça parça parçalamasına izin verebilirsiniz. Yani, bireysel bileşenleri birleştirmek ve böylece Parkı inşa etmek için mutlak özgürlük var. Sayısız parça ve Seçenek olsa da, Planet Coaster kullanımı kolay ve öğrenmesi kolay menü ve taşıma, hem inanılmaz bir iş yaptı. Çok az durumda, özellikle bazen katılmayı reddeden ve sizi biraz gerginleştirebilen parkurların yerleştirilmesinde zorluklarla karşılaşacaktır. Parkın çeşitliliği ve mevcut parça veya standartlar, kullanıcıların ücretsiz olarak indirebilirsiniz Simpsons ve yabancı istilaları kadar Star Wars, fantastik kreasyonlar her türlü yükledik buhar Atölyesi, aracılığıyla yüceltilir.

Şüphesiz, gezegen Coaster’ın en harika kısmı roller coaster yapımıdır. Burada tam bir özgürlüğe sahipsiniz ve şaşırtıcı derecede karmaşık ve heyecan verici parçalar inşa edebilirsiniz, çünkü tabii ki, fizik yasalarını ve ziyaretçilerinizin sağlığını göz önünde bulundurun, çünkü kimse baş döndürücü ve kusmuk trendlerinden hoşlanmıyor gibi görünüyor. Roller coasters hızlı veya yavaş, bunu yapmak ve hatta gibi sahne ile bunları birleştirmek için olabilir.x. gizemli bir kale veya karanlık bir tünel aracılığıyla. Eğer daha da zevk için, mevcut olan ilk kişi kamera aracılığıyla onları ve kendilerini ziyaret edebilirsiniz.
Bu parkta zaman duygusunu kaybedersiniz!

Ve … sabah
Eğer Park inşa etmeye başlarsanız yani, para ter ile kazanmak zorunda kalacak ve bunun için sadece heyecan verici bir roller coaster yeterli olmadığını oldukça kolay anlayacaktır. Yönetim alanında, personel ve tesisler, promosyonlar, parkın yenilenmesi, ancak ziyaretçilerinizin şikayetleri ve tercihleri için masraflarınızın mutlak kontrolüne sahip olmanız gerekir. Çok hızlı bir şekilde Park istikrarı tehdit mali maceralarını koyarak, hak ettiği dikkat vermeyin eğer dünyanın katılımı düşmeye başlayacaktır. Tabii ki, Planet Coaster ile birkaç saat sonra, kendinizi bununla başa çıkacak kadar kolay bulacaksınız ve geliriniz istikrarlı bir şekilde akacaktır. Tema yönetiminde sorunlu unsur, uygulanması haline geldiği ve genel olarak ekonominizi stabilize etmek için çok kolay olduğu basitliktir. Açıkçası, Parkı etkileyebilecek en büyük meydan okuma ve en belirsiz faktörler istiyoruz.

Gezegen Coaster kendinizi akşam bir saat oynayacak ve zaman görmek için başınızı kaldırdığınızda, güneş yükselişi görmek için kendinize söyleyerek bulmak çok nadir durumlarda biridir. Çok çeşitli yapılar ve sahneyi biraz iyileştirmek için bir roller coaster bile ekleme ihtiyacı veya şikayetler temelinde işlem yapılır, sayısız saat sonra bile değişmeden kalır. Sen gezegen Coaster olabilir ne kadar bağımlılık şaşıracaksınız, ve ben bile birkaç hafta sonra kolayca kapanmaz.

Canlı tema parkları
Gezegen Kosterini yapacak Parklar, mükemmel detaylarıyla karakterize edilir ve kelimenin tam anlamıyla canlı organizmalardır. Parkın panoramik resimlerinden ama en yakın görüldüğünden etkileneceksiniz ve birkaç durumda kendinizi sadece ziyaretçilerinize ve hareketlerine bakarak bulacaksınız. İkincisi, çok iyi animasyonlar ve yeterli çeşitlilik ile mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır, çünkü deli gibi koşan takım elbiseler giymiş genç gruplarından ve küçük çocuklu ailelerden sessizce dondurma ya da yetişkinler, pissing ve hayal edebileceğiniz her şeyi göreceğiniz gibi. Genel olarak aydınlatma efektleri iyi olsa da, hem animasyonlarda hem de gölgelendirmede glitches göreceksiniz, ancak aksi takdirde olumlu deneyimi bozmaz.

Eğer gezegen Coaster çalıştırmak ilk kez sadece harika ve aynı seviyede ve oyun içinde devam ediyor gibi, soundtrack dinleme ana menüde birkaç dakika σκαλασετε olacaktır. Canlandırıcı sesler kadar gevşek μουσικούλες, her şarkı aynı keyifli ve uydurma, bu alternatif olarak dinamik oynarken. Şimdi müzik seçeneklerinden hoşlanmadığınız durumda, kendi şarkılarınızı ayarlayabilir ve çalma listesine ekleyebilirsiniz (şahsen Slayer’ı 1,000 ile koşan bir roller coaster’a koydum ve pişman değilim).
Sırasıyla, ses efektleri mükemmeldir ve parka daha fazla canlılık kazandırır, Konuklar sevinç için bağırırken hızla hareket eden roller coasterların sesleri ile, ancak ortam elemanları mükemmel bir şekilde uyum sağlar.
Ses alanındaki küçük şikayet, anlamsız bir dilde konuşan ziyaretçilerin seslerinden ve doğru ritim olmadan veya çevrelerindeki olaylarla tam bağlantılı olarak kaynaklanır. Birkaç kelimeyle, ziyaretçilerinizin επαναλμβανόμενες konuşmaları ve ünlemlerini oldukça hızlı bir şekilde dinleyerek sıkılacaksınız.

Sandbox, olması gerektiği gibi
Gezegen Coaster ile yanık birçok yaratıcı saat sonra biz tamamen fanlar ve fanlar tatmin edecek mutlak kesinlik ile söyleyebiliriz. Planet Coaster’ın olumsuz unsurları, bu davalardan herhangi birinde olumlu gölgede bırakmak için yeterli değildir ve sandbox oyunlarından hoşlanıyorsanız, aradığınızı bulacaksınız.

Gezegen Coaster oynarken size yarattıkları aracılığıyla park ziyaretçilerine bu sevinç aktarmak istenecektir hangi hoş ve neşeli bir dünya girin ve hayal ötesinde, hiçbir şey kendinizi kısıtlamak olmaz. Buhar atölyesine destek eklenmesi, pastanın üzerine krema ve eğer oldukça Olası olmayan bir şey varsa, προεγκαστημένα şablonlarından sıkılırsanız, her türlü yaratıcı kreasyonları bulmak ve kreasyonlarınızı yenilemek için buna başvurabilirsiniz. Planet Coaster’ın fiyat performansının nedeni, buhar yoluyla 37.99 Euro’ya kıyasla satın alabileceğiniz ve sınır gelişmelerinin yaratılması bunu ve daha fazlasını hak ettiği için kusursuzdur. Yönetim sektörü, istediğimizden daha fazla yakalamaya çalışsa bile, parkları izlemek için kesinlikle ve δημερωνόμαστε yaratmaya devam edeceğiz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code