Fortnite

Preview of Fortnite’s gifting system

Uzun zamandır beklenen Gifting sistemi, salıverilmeden önceki son aşamalarına yaklaşıyor gibi görünüyor. Hediye sistemi, Haziran 2018’den bu yana “yakın gelecekte gelecek” statüsündedir .
Oyunun aşamalı bir yapısına erişebilen şimdiki vericiler şimdi Gifting menülerine erişebilir, aşağıda bir göz atın.

Gördüğünüz gibi, aynı anda birden fazla oyuncuyu Hediye edebiliyorsunuz. Ancak, bir oyuncu her 10 günde bir kez sadece yetenekli olabilir.

Hediye Sarma sekmesi, Hediye’yi, Hediye açıldıktan sonra alıcıya görüntülenecek bir mesajla kişiselleştirmenizi sağlar.

Önemli not, kendinize bir Hediye göndermenize izin verildiği halde, geri gönderilmeyebilir. Bu, örneğin, ebeveynlerin çocuğuna kendi hesaplarındaki oyun içi bir Öğeyi Hediye Etmesine izin vermesi muhtemeldir.
Öğe Mağazasında, bir Öğeyi kendiniz yerine Hediye olarak satın almak için bir düğme de bulunur.

Gelecek haftalarda resmi bir duyuru beklememiz gerekmesine rağmen, Fortnite Gifting sistemi için bir çıkış tarihi henüz onaylanmamıştır. Bizi izlemeye devam edin!


Aylar önce duyuruldu, hediye sistemi Fortnite: Battle Royale uzun zamandır beklenen bir özellik olmuştur. Bugün Twitter’da The1Jaren tarafından yapılan sızıntı , hediye edildikten sonra ne zaman kullanılacağını göstermek için kısa bir video yayınladı:
Videoya dayalı olarak, öğeleri bir defada birden fazla kişiye gönderebilme özelliği ile doğrudan öğe mağazasından oyunculara hediye edebileceksiniz. Bununla birlikte, bireylere ne sıklıkta hediye gönderebileceğiniz konusunda sınırlamalar vardır:
Hediyeniz için bir alıcı seçtikten sonra, özel bir mesajla kişiselleştirmenizi sağlayan bir ekrana yönlendirilirsiniz:
Bu özelliğin yayınlanma tarihinde henüz bir haber verilmemiş olsa da, geliştirme aşaması bittiğinde, daha fazla beklemek zorunda kalmamalıyız.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code